PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیا تو خودت موضوع رو میفهمی

tabrizcity
June 24th, 2013, 11:18
سلام یه سوال واسم پیش اومده هر جا رو هم کشتم نتونستم پیدا کنم گفتم بیا از برو بچ وب هاستینگ خودمون بپرسم
شاید بعضی از شما این سایت های موزیک رو دیدین که تقریبا هر هفته یا دو هفته یه بار شیلتر میشن و مثلا دامین قبلیشون که site.com بود رو میبرن روی دامنه ی site1.com حالا اون موزی ک هایی که تو سایت لینکشو قرار دادن این طوریه site.com/123.zip که شیلتر شده حالا اینا چطوری همه ی لینک ها رو تغییر میدن به site1.com/123.zip تک تک که نمیشه همه ی لینک ها رو جابه جا کرد اگه میدونین خواهشا کمک کنید
با تشکر

yazd-host
June 24th, 2013, 11:24
سلام
توسط افزونه های سرچ و جایگزینی انجام میشه در کمتر از چند ثانیه

tabrizcity
June 24th, 2013, 11:25
سلام
توسط افزونه های سرچ و جایگزینی انجام میشه در کمتر از چند ثانیه

میشه نام افزونه رو برای وردپرس بگین

shazo
June 24th, 2013, 11:26
سلام.. یه چیزی توی مایه های replace می مونه

موضوع تاپیک رو هم عوض کنید ورودی گوگل نداره اصلا !

nikit
June 24th, 2013, 11:27
سلام یه سوال واسم پیش اومده هر جا رو هم کشتم نتونستم پیدا کنم گفتم بیا از برو بچ وب هاستینگ خودمون بپرسم
شاید بعضی از شما این سایت های موزیک رو دیدین که تقریبا هر هفته یا دو هفته یه بار شیلتر میشن و مثلا دامین قبلیشون که site.com بود رو میبرن روی دامنه ی site1.com حالا اون موزی ک هایی که تو سایت لینکشو قرار دادن این طوریه site.com/123.zip که شیلتر شده حالا اینا چطوری همه ی لینک ها رو تغییر میدن به site1.com/123.zip تک تک که نمیشه همه ی لینک ها رو جابه جا کرد اگه میدونین خواهشا کمک کنید
با تشکر

از پلاگین استفاده میشه، از چه سیستمی استفاده میکنید؟

tabrizcity
June 24th, 2013, 11:31
از پلاگین استفاده میشه، از چه سیستمی استفاده میکنید؟

از وردپرس استفاده میشه

nikit
June 24th, 2013, 11:34
تغییر دامین سایت با استفاده از افزونه (wp change url) - پرتال سزار ایران (http://www.3zar.ir/12916-تغییر-دامین-سایت-با-استفاده-از-افزونه-wp-ch.html)

smart_soheil
June 24th, 2013, 11:36
از پارک دامین استفاده می کنن فک کنم

tabrizcity
June 24th, 2013, 11:37
تغییر دامین سایت با استفاده از افزونه (wp change url) - پرتال سزار ایران (http://www.3zar.ir/12916-تغییر-دامین-سایت-با-استفاده-از-افزونه-wp-ch.html)

خیلی خیلی ممنون که کمک کردین