PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد Cloud Linux

sawash
June 24th, 2013, 11:13
سلام دوستان . اگر Cloud Linux به صورت 30 روز تریال نصب کنیم اگر لایسنس خریدیم دیگه نمیشه باهاش کار کرد ؟‌میشه ادامه به استفاده کردن داد ازش ؟

و اینکه میشه دایرکت ادمین هم روش نصب کرد ؟

nginxweb
June 24th, 2013, 11:17
بله همیشه کار کرد و مشکلی نخواهید داشت فقط کرنل و yum قابل آپدیت نخواهد بود

بله با دایرکت ادمین نیز سازگار می باشد اما در کل روی سی پنل performance بهتری خواهید داشت

sawash
June 24th, 2013, 11:20
بله همیشه کار کرد و مشکلی نخواهید داشت فقط کرنل و yum قابل آپدیت نخواهد بود

بله با دایرکت ادمین نیز سازگار می باشد اما در کل روی سی پنل performance بهتری خواهید داشت

منظور شما از آپدیت نشدن yum چیست ؟ یعنی دستوراتی مانند Yum install و yum remove کار نمیدن دیگه ؟

و سوال دیگه این که خیلی از دوستان میگن که با دایرکت ادمین هماهنگیه لازم را نداره :)

nginxweb
June 24th, 2013, 11:25
بنده هم عرض کردم با سی پنل بسیار سازگارتر هستش
روی دایرکت ادمین هم کار میکنه مشکلی نداره اما گاهی مشکلاتی در Live manager داره

منظور از آپدیت

yum update -y
می باشد که اگر لایسنس نخرید قابل بروزرسانی به نسخه های جدید نمی باشد

sawash
June 24th, 2013, 11:28
بنده هم عرض کردم با سی پنل بسیار سازگارتر هستش
روی دایرکت ادمین هم کار میکنه مشکلی نداره اما گاهی مشکلاتی در Live manager داره

منظور از آپدیت

yum update -y
می باشد که اگر لایسنس نخرید قابل بروزرسانی به نسخه های جدید نمی باشد

آهان. در کل شما پیشنهاد میکنید یا نه ؟

nginxweb
June 24th, 2013, 11:32
بنده شخصا علاقه ای به کلود ندارم اما اگر هاستینگی دارید که بیش ار 200 سایت رو سرویس میدید و توانایی مانیتورینگ دائم سایت ها رو ندارید cloud گزینه مناسبی هستش و ثبات بهتری خواهید داشت و over usage یک سایت کل سرور را مختل نخواهد کرد

sawash
June 24th, 2013, 11:34
بنده شخصا علاقه ای به کلود ندارم اما اگر هاستینگی دارید که بیش ار 200 سایت رو سرویس میدید و توانایی مانیتورینگ دائم سایت ها رو ندارید cloud گزینه مناسبی هستش و ثبات بهتری خواهید داشت و over usage یک سایت کل سرور را مختل نخواهد کرد

بنده تازه میخام کار هاستینگ را شروع کنم.
البته تجربه دارم که قبلا مدیریت سرور کرده باشم.
اما میخام ببینم که با وجود شروع استفاده از کلود کمک به افزایش کیفیت سرویس دهی میکنه یا نه ؟

entezar
April 3rd, 2014, 12:30
دوستان 30 روزه تریال روی سی پنل نصب کردم
فردا اکسپایر میشه اکسپایر بشه سیستم عامل دچار اختلال میشه؟
میشه همچنان از کلود لینوکس استفاده کرد و لایسنسش رو خریداری نکنم یا باید کلود رو حذف بکنم؟
اگه لایسنس خریداری نکنم به نسخه های جدید نمیشه ارتقا داد گفتین yum از کار میافته برای کل سیستم عامل از کار میافته؟ یا فقط کلود لینوکس کرنلش اپدید نمیشه دیگه.
اگر حذف نکنم و لایسنس نگیرم مشکلی بوجود میاد؟

entezar
April 3rd, 2014, 12:41
راستی نسخه تریالش محدودیت داره؟ تمام امکانات کلود لینوکس رو نمیشه استفاده کرد ازش؟
من چند پلاگینش رو نصب کردم ولی از قابلیت تغییر نسخه php با اینکه مشکلی در نصب نبود و اجرا میشد نتونستم استفاده بکنم.

entezar
April 4th, 2014, 10:43
دوستان کسی راهنمایی نمیکنه بهم؟

GateFa
April 4th, 2014, 10:55
دوستان کسی راهنمایی نمیکنه بهم؟

بهتره لایسنس تهیه کنید.
تا هم امکان آپدیت داشته باشید و هم همه ی امکانات فعال بمونه.
پشتیبانی ساپورت کلود هم همین طور!

entezar
April 4th, 2014, 11:08
ممنونم امکان اپدید کلود لینوکس یا سایر نرم افزارهای روی سرور؟
من چند تا پلاگین کلود لینوکس رو نصب کردم موقعی که تریال بود با موفقیتم نصب شدش ولی کار نمیکرد مثل قابلیت تعویض نسخه php
اگه لایسنس تهیه بکنم این قابلیتش کار میکنه؟

GateFa
April 4th, 2014, 11:47
ممنونم امکان اپدید کلود لینوکس یا سایر نرم افزارهای روی سرور؟
من چند تا پلاگین کلود لینوکس رو نصب کردم موقعی که تریال بود با موفقیتم نصب شدش ولی کار نمیکرد مثل قابلیت تعویض نسخه php
اگه لایسنس تهیه بکنم این قابلیتش کار میکنه؟

هم کلود آپدیت نمیشه
هم پلاگین های کلودلینوکس
لایسنس که تهیه کنید، اگر هر مشکلی داشته باشید پشتیبانی کلود مشکلتون رو حل میکنه.

InterServer.ir
April 4th, 2014, 12:47
سلام

وقتی 30 روز تموم بشه LVE Manager و Php Selector و yum از کار میوفته ولی اختلالی ایجاد نمیشه امنیت کلود پایین نمیاد CageFs هم فعال می مونه ! البته بعضی از محدودیت هایی که برای مصرف هاست ها تعریف شده باقی می مونه و دیگه کنترل این محدودیت ها دیگه در دست شما نیست !

اگر هاست پر مصرفی میزبانی نمی کنید می تونید از هر چند ماه یکبار لایسنس تهیه کنید و سیستم رو آپدیت کنید