PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قالب هاستینگ جوملا

M-Soltani.ir
February 27th, 2010, 04:47
قالب هاستینگ جوملا انگلیسی
دمو : http://www.img.takmod.com/images/7lqawluq2xx0rz7n4v75.jpg
دموی فارسی : پارس پک سرور اختصاصی و سرور مجازی (http://www.parspack.com)
لینک دانلود : BTVipHost.zip (http://www.mediafire.com/?mwj4azmt5qm)

پ . ن : تو پرشین اسکریپت فرستادم دیدم به کار اعضای این فروم هم میاد اینجا هم گذاشتم :)

Rapid
February 27th, 2010, 04:50
قالب قشنگيه چرا حجمش اينقدر بالاست؟!

كار كدوم سايت هست؟

M-Soltani.ir
February 27th, 2010, 04:58
خیلی وقت پیش دانلود کردم دقیقا نمیدونم
اگر دیال اپی صبر کن اونایی که کارخونه اضافه گذاشته رو پاک کنم اپ کنم :d

---------- Post added at 04:58 AM ---------- Previous post was at 04:53 AM ----------

جواب اون سوال شما : VIP Host is the February 2009 template for Joomla! by BonusThemes.com
جواب اون یکی سوال : جوملا هم اپ شده برای همین حجمش بالاست
اینم کم حجم : Hotfile.com: One click file hosting (http://hotfile.com/dl/30318684/816ab46/Hosting-joomla.zip.html)

Rapid
February 27th, 2010, 08:44
دايل آپ چيه ؟!:o)

GraphX
February 27th, 2010, 10:52
عالي بود مرسي

jgvr
February 27th, 2010, 12:55
فارسی که نیست نه؟
کسی هست فارسیش کنه؟

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

فارسی که نیست نه؟
کسی هست فارسیش کنه؟

---------- Post added at 12:55 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

ولی در کل قالب فوق العاده ای هست...
به نظر نمیاد رایگان باشه. از کجا گیر آوردی؟
شاید خودم فارسیش کردم گذاشتم...

TukaNet
February 27th, 2010, 13:18
این قالب کپی رایت داره هااا !! اعتراض نبود ، گوش زد بود ... :71:

دمو : VIP Host - Joomla! template by BonusThemes.com (http://demo.bonusthemes.com/0902-viphost-j15/index.php)

bijans
February 27th, 2010, 13:37
این تمپلت خیلی قدیمیه. ارزش هم نداره، چون سیستم Whoisش مشکل داره و فقط دامین رو سرچ می کنه و امکان ثبت سفارش و ... نیست.

M-Soltani.ir
February 27th, 2010, 13:40
فارسی که نیست نه؟
کسی هست فارسیش کنه؟

---------- post added at 12:52 pm ---------- previous post was at 12:52 pm ----------

فارسی که نیست نه؟
کسی هست فارسیش کنه؟

---------- post added at 12:55 pm ---------- previous post was at 12:52 pm ----------

ولی در کل قالب فوق العاده ای هست...
به نظر نمیاد رایگان باشه. از کجا گیر آوردی؟
شاید خودم فارسیش کردم گذاشتم...

قالب هاستینگ جوملا انگلیسی

Arashdn
February 27th, 2010, 13:49
جوملا چجور سیستمی هست؟
من تا الان فقط با وی بی کار کردم و دیتالایف
دیتالایف بره هاستینگ جاللب بود ولی باگ داره ...

TukaNet
February 27th, 2010, 15:06
جوملا بیشتر حالت فریم ورک داره تا اینکه یه سی ام اس خالی باشه
یعنی اینکه شما هر نیازی داشته باشی می تونی بر پایه جوملا سیستم مورد نیاز خودت رو طراحی کنی
برای استفاده معمولی و سایت بالا آوردن هم که حرف نداره ، جوملای سری 1 بر پایه مامبو بود ولی تیم
جوملا از سال 2008 شروع کرد و هسته مستقل خودش رو نوشت و جوملای سری 1.5 رو منتشر کرد
این مشکلاتی رو هم که جوملا طی 2 سال اخیر داشت به خاطر همین هسته بود که خوشبختانه الان
به مرحله ثبات رسیده و جوملا 1.5.15 حدود 4 ماه هست منتشر شده و تا به امروز باگ مهم و امنیتی
نداشته . حالا هم منتظر جوملای سری 1.6 هستیم که امکانات پایه ای زیادی خواهد داشت ، منظورم
از امکانات چند تا ماژول و کامپوننت ساده نیست ، منظور امکاناتی هست که جوملا رو خیلی انعطافپذیرتر
میکنه .

موفق باشید :67:

next
February 27th, 2010, 16:05
جوملا 1.5 نوه مامبو محسوب ميشه كه فرزند جوملا 1 هست
البته جوملا 1.5 هستش تغييرات زيادي داشته و تغريبا خودشو از مامبو جدا كرده
جوملا به خاطر اينكه تو دنيا دولاپر هاي زيادي روش كار مي كنن پولساز ترين cms رايگان هست
كامپوننت و ماژول و قالب هاي بسياري مي تونيد تو اينترنت پيداش كنيد .
درباره دوست عزيزي كه گفتن whois سالم نيست . هويز كاملا سالم با ساپورت ir به صورت رايگان براي جوملا هم هست .
با فرم سازهاي فارسي جوملا هم مي شه فرم خريد و سفارش و . .. ساخت
الان تو خود ايران كسايي هستند كه جوملا رو بومي سازي مي كنند و به قيمت هاي گزاف مي فروشن . . .
در كل جوملا يعني يه دنيا امكانات . . .

jgvr
February 27th, 2010, 18:00
در یک جمله : بهترین سیستم مدیریت محتوی از نظر من!

irlogo
February 27th, 2010, 20:35
جوملا عالیه ! WebVillage . ir Web Services Solutions | هاست لینوکس | هاست ویندوز | هاست وارز | سرور اختصاصی | سرور مجازی | VPS | Dedicated Server | ایمیل مارکتینگ | هاست ایران | دامنه | د (http://www.webvillage.ir)
dnn هم واقعا عالیه

M-Soltani.ir
February 27th, 2010, 20:53
جوملا عالیه ! WebVillage . ir Web Services Solutions | هاست لینوکس | هاست ویندوز | هاست وارز | سرور اختصاصی | سرور مجازی | VPS | Dedicated Server | ایمیل مارکتینگ | هاست ایران | دامنه | د (http://www.webvillage.ir)
dnn هم واقعا عالیه
تبلیغات جوملاـــست یا هاستینگ :d

jgvr
February 27th, 2010, 21:25
تبلیغات جوملاـــست یا هاستینگ
لابد جوملا هاستینگ!

IFACO.Net
February 27th, 2010, 21:59
جوملا بخاطر انعطاف زیاد از هر لحاظ، مانند موم در دست پی اچ پی نویس هاست که به هر شکلی می تونند دربیارنش، ولی برای سایت های پربازدید اصلا خوب نیست و شدیدا به سرورها فشار میاره !
حتی اگر سیستم کش جوملا هم فعال باشه، در حالت آمار آنلاین زیاد بازدیدکنندگان، از نیوک هم سنگینتر میشه !

TukaNet
February 27th, 2010, 22:07
جوملا بخاطر انعطاف زیاد از هر لحاظ، مانند موم در دست پی اچ پی نویس هاست که به هر شکلی می تونند دربیارنش، ولی برای سایت های پربازدید اصلا خوب نیست و شدیدا به سرورها فشار میاره !
حتی اگر سیستم کش جوملا هم فعال باشه، در حالت آمار آنلاین زیاد بازدیدکنندگان، از نیوک هم سنگینتر میشه !

جوملا کار باشی اونم راه داره که درستش کنی .... ;)
شما فقط هسته جوملا رو بیار بالا ببینم چه فشاری میاره به سرورت ؟!؟! :66:

IFACO.Net
February 27th, 2010, 23:05
جوملا کار باشی اونم راه داره که درستش کنی .... ;)
شما فقط هسته جوملا رو بیار بالا ببینم چه فشاری میاره به سرورت ؟!؟! :66:

طبق مشاهدات عینی که در چند تا سرور قوی دیدم که سایت های پربازدید جوملایی (آمار بالای 20 هزار ) شدیدا فشار وارد میکردند با اینکه ماژولهای پیشفرض خودش رو داشتند و چیز خاصی نصب نشده بود

next
February 27th, 2010, 23:13
البته شایان ذکر هست که به قول دوستمون ماژوال های جوملا بیشترین فشار رو میارن به سرور
و از اینم نمی تونیم چشم پوشی کنیم که در کل مامبو و جوملا cms های سنگینی هستند نسبت به سایر سی ام اس ها . . .

TukaNet
February 28th, 2010, 02:44
طبق مشاهدات عینی که در چند تا سرور قوی دیدم که سایت های پربازدید جوملایی (آمار بالای 20 هزار ) شدیدا فشار وارد میکردند با اینکه ماژولهای پیشفرض خودش رو داشتند و چیز خاصی نصب نشده بود

خوب گفتم باید جوملا کار باشی ... :65:

irlogo
February 28th, 2010, 08:56
جوملا تنها چیزی که نداره فشار به سرور هست ! البته اگه سایتی html خالی باشه جای بحث و مقایسه نداره

M-Soltani.ir
February 28th, 2010, 09:11
تایپیک رفت جاده خاکی :67:
یک تایپیک دیگه باز کنید جوملا رو مورد بررسی قرار بدید

TukaNet
February 28th, 2010, 13:12
کار خوبیه ... شرمنده که تاپیکتون رو به چیــــــــز کشیدیم :71:

irlogo
February 28th, 2010, 15:33
Gzip رو دی جوملا فعال کنید
سرعتش می ره بالا

کش جوملا رو هم اگه ببرین بالا دیگه عالی می شه ! ولی نقایصی داره که جای بحث نیست

merikhy
August 31st, 2010, 00:51
جوملا بیشتر حالت فریم ورک داره تا اینکه یه سی ام اس خالی باشه
یعنی اینکه شما هر نیازی داشته باشی می تونی بر پایه جوملا سیستم مورد نیاز خودت رو طراحی کنی
برای استفاده معمولی و سایت بالا آوردن هم که حرف نداره ، جوملای سری 1 بر پایه مامبو بود ولی تیم
جوملا از سال 2008 شروع کرد و هسته مستقل خودش رو نوشت و جوملای سری 1.5 رو منتشر کرد
این مشکلاتی رو هم که جوملا طی 2 سال اخیر داشت به خاطر همین هسته بود که خوشبختانه الان
به مرحله ثبات رسیده و جوملا 1.5.15 حدود 4 ماه هست منتشر شده و تا به امروز باگ مهم و امنیتی
نداشته . حالا هم منتظر جوملای سری 1.6 هستیم که امکانات پایه ای زیادی خواهد داشت ، منظورم
از امکانات چند تا ماژول و کامپوننت ساده نیست ، منظور امکاناتی هست که جوملا رو خیلی انعطافپذیرتر
میکنه .

موفق باشید :67:

موضوع جالبی بود . دستت درد نکنه . اما غیر انعطافش که واقعاً فوق العاده هستش من با گرافیک ظاهریش مثلاً مشکل داشتم که مقهوم قالب گرافیکی رو داشت اونم این بود که من یه مدت دنبال قالب رایگان جوملا می گشتم بعدم یه چند تا قدرشو پیدا کردم . اما از شانس بد ما چون این ها مال سایت های پولی بودند صاحبش م یفهمید و کارمو پیگیری می کرد برام خوب نبود . اما الان یه سایت که تازه شروع به کار کرده و کلی قالب جوملا مجانی که فارسی هم کرده در اختیار همه میزاهره گفتم بد نیست برا کسایی که برای کارشون ارزش قائلن مطرح کنم . قالب ها بدون حق کپی رایت و زیاد هستند . سایت مورد نظر : هاست کاران