PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست تمپلیت میکروتیک . ویندوز 2003 و 2008

tanhasystem
June 23rd, 2013, 23:18
با سلام دوستان گرامی کسی
تمپلیت میکروتیک . ویندوز سرور 2003 و 2008 را داره متشکر می شم البته کانفیگ شده فایلهای اگونیس عزیز لینکهاش غیر فعال شده است متشکر می شم راهنمایی فرمائید

MagicVps.Com
June 23rd, 2013, 23:51
با سلام دوستان گرامی کسی
تمپلیت میکروتیک . ویندوز سرور 2003 و 2008 را داره متشکر می شم البته کانفیگ شده فایلهای اگونیس عزیز لینکهاش غیر فعال شده است متشکر می شم راهنمایی فرمائید

یعن یاینقدر سخت هست که یک ویندوز2003 یا 2008 نصب کنید و فول اپدیتش کنید بعدش برناهای دلخواه را روش نصب کنید برای یک بار و بعد تملتش کنید

یکبار باری کار خودتنهم که شده یک قدم خیلی کوچک بردارید

tanhasystem
June 23rd, 2013, 23:55
درست می فرمائید اما کانفیگ بعضی از برنامه های اکانت زمانبر هست گفتم شاید تمپلیت اماده وجود داشته باشه متشکرم از لطفتتان مجیک وی پی اس عزیز

hassan5099
June 24th, 2013, 00:33
سلام
وی ام ور VMware (http://www.webhostingtalk.ir/f66/)

nikit
June 24th, 2013, 00:39
درست می فرمائید اما کانفیگ بعضی از برنامه های اکانت زمانبر هست گفتم شاید تمپلیت اماده وجود داشته باشه متشکرم از لطفتتان مجیک وی پی اس عزیز

کجاش زمان بره؟!! اکانتینگی که نیاز دارید رو بگید براتون آموزشش رو پیغام کنم، کمتر از 10 دقیقه کانفیگ کنید سرویستون رو
بعدشم، تمپلتی که در یک سرور استفاده شده و مشکلی نداشته ممکنه در دیتاسنتر دیگر با آن تمپلت به مشکل بر بخورید، سعی کنید فقط از تمپلت خودتان استفاده کنید