PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جذب سرمایه گذار برای ایجاد یک بنگاه تجاری در اینترنت جدید

persiasina
June 23rd, 2013, 21:35
به نام خدا
برای ایجاد یک فریلسنر(سایت تجاری) جدید ، حدود یک ماه در حال برنامه ریزی هستم و قصد ایجاد یک فریلسنر با تغییراتی نسبت به سایر فریلسنر ها نظیر پونیشا را دارم ، در واقع این طرح از نقاط ضعف پونیشا استفاده کرده و می تواند جایگزین مناسبی برای این سایت باشد ، در مورد این طرح با یکی از وبمستران که صاحب یکی از همکاری در فروش ها صحبت کردم و ایشون جزییات طرح رو تایید کردند ، در مورد بازده طرح باید بگم که بطور منطقی درآمدی بین 1 تا 4 میلیون تومان خواهد داشت ولی من در این مورد به سرمایه گذار تضمینی نمی دهم چون هرکاری ریسک خودش رو داره ، مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری هم بین 4 تا 6 میلیون تومان خواهد بود .
جزییات و ویژگی های این طرح رو در گوگل داک گذاشتم کسانی که مایل به سرمایه گذاری هستند بگن تا لینک بدم طرح را ببینند
دوستانی که واقعا قصد سرمایه گذاری را دارند از طریق امضا ، شماره تلفن و یا ای دی یاهوی من در تماس باشند تا زودتر به نتیجه برسیم .
id :sina_hajimohamady@yahoo.com
tel :

09198563966

ADMlN
June 24th, 2013, 16:48
بهتره بجای اینکه هر چند ساعت آپ بزنید جزئیات طرح مطرح کنید

تجربه نشون داده اعتماد و مشارکت دوستان در مقابل همچین تاپیکی بسیار ناچیز هست

persiasina
June 24th, 2013, 16:54
بهتره بجای اینکه هر چند ساعت آپ بزنید جزئیات طرح مطرح کنید

تجربه نشون داده اعتماد و مشارکت دوستان در مقابل همچین تاپیکی بسیار ناچیز هست
دم شما گرم ، اتفاقا من خیلی واضح بیان کردم مثل بقیه ی دوستان ننوشتم که ایده یا طرح خاص و جدید ، جزییات سایت هم نحوه کسب درآمد و امکاناتی است که در سایت در نظر گرفته شده و هرکس که اهل سرمایه گذاری هست بگه تا لینک بدم ببینه .

amk
June 25th, 2013, 17:50
شما میفرمایید این کار حدود 6 تومن سرمایه میخواد و میانگین 2 تومن درآمد داره ؟

جسارتا خود شما 6 تومن سرمایه ندارید روی این کار بذارید ؟ تجربه به من ثابت کرده کسی که 6 تومن سرمایه نداشته باشه نمیتونه به این زودی ها به درآمد 2 تومنی برسه.

persiasina
June 25th, 2013, 18:11
شما میفرمایید این کار حدود 6 تومن سرمایه میخواد و میانگین 2 تومن درآمد داره ؟

جسارتا خود شما 6 تومن سرمایه ندارید روی این کار بذارید ؟ تجربه به من ثابت کرده کسی که 6 تومن سرمایه نداشته باشه نمیتونه به این زودی ها به درآمد 2 تومنی برسه.
خیلی ممنون از تجربه شما ولی برای چی نمیشه ؟ بعدش هم برای اینکه سایت به بازدهی برسه چند ماه وقت لازم داره

persiasina
June 26th, 2013, 16:29
uuuuuuuppppppppppp