PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در رابطه با subhosting.net

9movie_ir
February 27th, 2010, 00:08
سلام
می خواستم نظر شما رو در مورد این کمپانی بدونم

نیاز مند هاست اشتراکی با فضایی زیاد هستیم اشتباه نکنید وارز نمی خوام

تو یکی از تاپیک های اهمین سایت هم گفتم که سفارش ما از سایت justhost.com به خاطر ایرانی بودن کنسل شد

شما چی پیشنهاد میکنید :39:

در مورد سایت هم یه انجمن هست با 10 تا ساب دومین که هر کدومشون یه WP نصبه

از همین subhosting.net بگیریم یا یه جای دیگه

tar.gz
February 27th, 2010, 02:27
ساب هاستینگ به استفاده از منابع سرور بسیار حساسه و کوچکترین موردی رو بلافاصله ساسپند میکنه و تازه دردسرها شروع میشه چون پس از ساسپند دیگه تیکتی جواب داده نمیشه و بلاتکلیف میمونید.پس به پلنهاش توجه نکنید. من byethost رو توصیه میکنم.هر دو شرکت رو تجربه اشو دارم و به همین دلیل شرکت دومی رو پیشنهاد میکنم.

AfraWeb.net
February 27th, 2010, 02:45
سلام

تو یکی از تاپیک های اهمین سایت هم گفتم که سفارش ما از سایت justhost.com به خاطر ایرانی بودن کنسل شد

در مورد سایت هم یه انجمن هست با 10 تا ساب دومین که هر کدومشون یه wp نصبه

چرا سرور مجازی تهیه نمیکنید و خیالتون راحت باشه . رو هاست اشتراکی شما در استفاده ار منابع سرور محدود هستید و مقداری به سرور فشار بیارید سرویس شما قطع میشه برای انجمن باید حتما سرور مجازی یا اختصاصی تهیه نمایید در غیر این صورت از هر جایی سرویس تهیه نمایید به مشکل بر میخورید

M-Soltani.ir
February 27th, 2010, 03:01
شرکت خوبیه ، با ایران مشکل نداره ، سرویس های خوبی هم ارائه میدند
تهیه سرور مجازی هم کار خوبیه :67:

9movie_ir
February 27th, 2010, 10:28
سرور مجازی مشکلات خودش داره
همش باید نگران این باشی که الان Cpanel نبدن
اگه رم کم بیاری باید رم اضافه کنی

هزینه ها میزنه بالا در کل

Subhosting هم به ایرانی ها Sharehost نمیفروشه

Hello,

Sorry we can not sell shared host to iranians .

but you can buy VPS or dedicated servers from us directly within IRAN.
We dont have any problems with iranians.

let me know if you have any questions.

Regards,

یکی به اسم اقا جلال جواب تیکت داده مثل اینکه ایرانی یه

در مورد byethost ادرسش اینه ؟

Premium Hosting (http://byethost.com/index.php/paid-hosting)

از دوستانی که وقت گذاشتن جواب دادن ممنونم

sadegh
February 27th, 2010, 10:41
برای سرور مجازی اگه فقط برا استفاده شخصی نیازی ندارید سی پنل نصب کنید.
بله آقا جلال هستن که تو این انجمن فعالیت دارن !
بایت هاست آقا مصطفی هم نمایندشون هستن که ایشون تو این انجمن فعالیت دارن!

shafiei7
February 27th, 2010, 10:59
برخی از مشکلاتی که با ساب هاستینگ داشتم:

1- چند روزی یکبار ده الی پانزده گیگابایت از هارد سرور کسر میشد و علت رو که میخواستم میگفت شما میتونید 150 گیگ رو استفاده کنید فقط توی محاسبه مقدار فضا سرور مشکل داره که اشتباه نشون میده؛ که جواب قانع کننده ای نبود برای من.
2- سی درصد از مشتریان سایتهاشون براشون باز نمیشد که گویا مشکل از آی پی بود و یک ماه تیکت میزدم که آی پی منو عوض کنید و اینکار انجام نشد. در آخر چهار وی پی اس که از اونجا داشتم رو منتقل کردم به جای دیگری.
3- تنها برای 500 کاربر یک خبرنامه ارسال کردم؛ سریع آقای Ivan به آی دی یاهو من پی ام داد و گفت اسپم ارسال کردی و به مدت 24 ساعت مسدود هست آی پی شما و دیگه نیز خبر نامه نفرست. من با یک هاستینگ معمولی بالای 2000 خبرنامه میفرستم حالا روی یک سرور مجازی با رم سه گیگابایت نتونستم به پانصد نفر خبرنامه ارسال کنم.
4- روز اول خوب بود ساپورت هنگام خرید ولی به مرور هم قدرت سرور کاهش پیدا کرد و هم ساپورت.

من هیچگونه دشمنی که ندارم با ساب هاسیتنگ فقط دارم مشکلاتم رو میگم. این دوستمون میخوات خرید کنه و منم تجربیاتم رو اینجا نوشته از سایت ساب هاستینگ

nswir
February 27th, 2010, 11:07
اولا خوب بود الانم خوب هست ولی نه به اون قدرتی که اول داشت.
ولی من یه سرور مجازی داشتم که هزینه ماه رو داده بودم حدود 10-12 روز که استفاده کردم زدن کنسل کردن سرور رو !!!! بدون هیچ دلیلی !
با ایوان صحبت کردم بعد از چند روز گفت اشتباه صورت گرفته و پول شما کامل بر میگرده.
نتیجه با خودتون !

mr.bahram
February 27th, 2010, 11:57
سلام

در مورد سایت هم یه انجمن هست با 10 تا ساب دومین که هر کدومشون یه wp نصبه

علی جان بهرام هستم
خیالت رو راحت بکنم قرار شده به ایرانی ها سرویس دیگه ندن
همین دیشب سوال کردم و پاسخ دادن
خود من حدود 4 ماه هست ازشون سرویس دارم و تنها سرجمع 1 روز کامل شاید دیتا قطع بوده
مقدار هارد و هم درست نشون نمیداد که الان درست شده
اگر خیلی کارت گیر هست می تونم این سرویس رو با آقای خردمند صحبت بکنم تا بهت واگذار بکنم

Rapid
February 27th, 2010, 12:25
مثل اينكه فقط ايوان هست...

Subhosting
February 27th, 2010, 19:00
برخی از مشکلاتی که با ساب هاستینگ داشتم:

1- چند روزی یکبار ده الی پانزده گیگابایت از هارد سرور کسر میشد و علت رو که میخواستم میگفت شما میتونید 150 گیگ رو استفاده کنید فقط توی محاسبه مقدار فضا سرور مشکل داره که اشتباه نشون میده؛ که جواب قانع کننده ای نبود برای من.
2- سی درصد از مشتریان سایتهاشون براشون باز نمیشد که گویا مشکل از آی پی بود و یک ماه تیکت میزدم که آی پی منو عوض کنید و اینکار انجام نشد. در آخر چهار وی پی اس که از اونجا داشتم رو منتقل کردم به جای دیگری.
3- تنها برای 500 کاربر یک خبرنامه ارسال کردم؛ سریع آقای ivan به آی دی یاهو من پی ام داد و گفت اسپم ارسال کردی و به مدت 24 ساعت مسدود هست آی پی شما و دیگه نیز خبر نامه نفرست. من با یک هاستینگ معمولی بالای 2000 خبرنامه میفرستم حالا روی یک سرور مجازی با رم سه گیگابایت نتونستم به پانصد نفر خبرنامه ارسال کنم.
4- روز اول خوب بود ساپورت هنگام خرید ولی به مرور هم قدرت سرور کاهش پیدا کرد و هم ساپورت.

من هیچگونه دشمنی که ندارم با ساب هاسیتنگ فقط دارم مشکلاتم رو میگم. این دوستمون میخوات خرید کنه و منم تجربیاتم رو اینجا نوشته از سایت ساب هاستینگ

با سلام

مشکلات شما بارها به شما توضیح داده شده اما ظاهرا شما میخواهید ادامه دهید !
موفق باشید

اولا خوب بود الانم خوب هست ولی نه به اون قدرتی که اول داشت.
ولی من یه سرور مجازی داشتم که هزینه ماه رو داده بودم حدود 10-12 روز که استفاده کردم زدن کنسل کردن سرور رو !!!! بدون هیچ دلیلی !
با ایوان صحبت کردم بعد از چند روز گفت اشتباه صورت گرفته و پول شما کامل بر میگرده.
نتیجه با خودتون !

سلام
تصحیح میکنم نزدیک به 25 روز استفاده کردید نه 12 روز !
که کل مبلغ شما برگشت داده شد.

دوستان هاست شیر به ایران دیگر ارائه نمی گردد.
موفق باشید.

shafiei7
February 27th, 2010, 19:16
...

hostgozar
February 27th, 2010, 19:25
من پرتال سهند رو به نمایندگی آقای شفیعی فروختم به چند تا مشتری اگر آقای جلال خردمند نمیتونست تموم کنه باید زودتر میگفت نه بعد از چهار ماه
در جواب ایمیلها هم فقط میگفتن ده روز الی دو هفته دیگه تمومه

iranwebwork
February 27th, 2010, 19:40
آقاي خردمند اگر نمیتونستید پروژه رو تموم کنید باید زودتر اطلاع میدادید بنده نیز میخواستم از اقای شفیعی تهیه کنم این رو و چند ماه منتظر شدم که یک دفعه گویا شما بعد چهار ماه گفتید نمیتونید تکمیل کنید در صورتی که سه ماهه قول داده بودید و به چنديم نفر ديگه از دوستام هم قولش رو داده بودن و انها هم دست نگه داشتن و پرتال ديگه اي نخريدن رو ما حساب كردن! اما شما مي بايست در صورتي گه نميتونستيد سر موعد تمو كند اطلاعا ميداد لا اقل و ...

9movie_ir
February 27th, 2010, 20:43
دوستان دعوا نکنید که همه چی و میشه دوستانه حل کرد.
---------------------------------------
کسی هاست اشتراکی مثل justhost اینا سراغ داره ممون میشم معرفی کنه

nswir
February 27th, 2010, 21:33
سلام
تصحیح میکنم نزدیک به 25 روز استفاده کردید نه 12 روز !
که کل مبلغ شما برگشت داده شد.
عجبا چرا.....
من حدود 17 فوریه به شما گفتم که چرا کنسل شده درسته؟
در ورتی که از حدود 10-12 روز قبل از به اتمام رسیدن کنسل شده بود.
من گفتم حتما مشکلی پیش ومده که برطرف میشه.
ولی نشد.
آخرش بهتون گفتم که اینجوری قضیه و من قید شما رو زدم و از جای دیگه سرور گرفتم.
آقای خردمند صداقت تنها چیزی بود که شما رو مقبول بنده کرده بود که متاسفانه.....

Subhosting
February 27th, 2010, 22:31
من پرتال سهند رو به نمایندگی آقای شفیعی فروختم به چند تا مشتری اگر آقای جلال خردمند نمیتونست تموم کنه باید زودتر میگفت نه بعد از چهار ماه
در جواب ایمیلها هم فقط میگفتن ده روز الی دو هفته دیگه تمومه

اگر نمیتونستید پروژه رو تموم کنید باید زودتر اطلاع میدادید بنده نیز میخواستم از اقای شفیعی تهیه کنم این رو و چند ماه منتظر شدم که یک دفعه گویا شما بعد چهار ماه گفتید نمیتونید تکمیل کنید در صورتی که سه ماهه قول داده بودید و به چنديم نفر ديگه از دوستام هم قولش رو داده بودن و انها هم دست نگه داشتن و پرتال ديگه اي نخريدن رو ما حساب كردن! اما شما مي بايست در صورتي گه نميتونستيد سر موعد تمو كند اطلاعا ميداد لا اقل و ...

دوستان عزیز ،

بنده طرف کار شما نبودم. لطفا وارد بحث نشوید.

عجبا چرا.....
من حدود 17 فوریه به شما گفتم که چرا کنسل شده درسته؟
در ورتی که از حدود 10-12 روز قبل از به اتمام رسیدن کنسل شده بود.
من گفتم حتما مشکلی پیش ومده که برطرف میشه.
ولی نشد.
آخرش بهتون گفتم که اینجوری قضیه و من قید شما رو زدم و از جای دیگه سرور گرفتم.
آقای خردمند صداقت تنها چیزی بود که شما رو مقبول بنده کرده بود که متاسفانه.....

با سلام

دوست عزیز،

شما در تاریخ 17/02/2010 15:07 تیکت زدید که چرا سرویس کنسل شده. سرویس تا 21 همان ماه یعنی 4 روز بعد اعتبار داشت.
چرا زودتر تیکت نزدید؟

یعنی شما 14 روز سرویستون کار نمیکرد و شما هیچی نگفتید ؟

shafiei7
February 27th, 2010, 23:11
...

nswir
February 28th, 2010, 08:53
با سلام

دوست عزیز،

شما در تاریخ 17/02/2010 15:07 تیکت زدید که چرا سرویس کنسل شده. سرویس تا 21 همان ماه یعنی 4 روز بعد اعتبار داشت.
چرا زودتر تیکت نزدید؟

یعنی شما 14 روز سرویستون کار نمیکرد و شما هیچی نگفتید ؟
عجباااا
خب چند دفعه خدمتتون عرض کنم که بله قطع بود و پیش خودم گفتم که حتما مشکلی پیش اومده که حل میشه.
آقای خردمند متاسفم.
ادامه ندید قاضی خود دوستان هستن.

iranwebwork
February 28th, 2010, 09:32
دوستان عزیز ،

بنده طرف کار شما نبودم. لطفا وارد بحث نشوید.

نبوديد درست. اما بد قولي شما روي آبروي ما تاثير منفي گذاشته!o:-)و از لحاظ اخلاق حرفه اي درست نيست

shafiei7
March 4th, 2010, 15:45
من که مشکلاتم رو با شما مطرح نمیکنم شما اول رسیلری من بودی بیام مشکلات وی پی اس رو به شما بگم؟ شما رسیلری من بودی و گفتی از کارو سرویس بگیرم چطوره بعد منم سایتش دیدم چون آفر گذاشته بود ازش زودتر از شما چهار تا وی پی اس خریدم بعد هم قرار شد به ایوان لیست قیمت بدم که کار کنیم باهم برای فروش داخل ایران ولی چون درصد کمی میداد قبول نکردم و بعد از اون گویا شما شدید ساپورت فروشش.

سی درصد ضرر زیان طراحی پرتال هم که ازتون نگرفتم جا داره اینجا توضیح بدم برای بچه ها

حدود چهار ماه پیش قرار شد اقای خردمند یک پرتال برای بنده بنویسن و توی قرارداد هم ذکر شد اگر به هر دلیلی قادر به انجام پروژه هر کدوم از طرفین نباشن سی درصد از مبلغ کل پروژه جریمه قرار داده بشه. پروژه قرار بود سه ماهه تموم بشه ولی حالا بعد از چهار ماه ایشون دیشب ایمیل زده البته بعد از کلی ایمیل زدن بنده که جواب نمیدادن؛ ایشون جواب داده که نمیتونه پروژه رو تکمیل کنه منم پروژه رو پیش فروش کرده بودم که تمام مبالغ مشتریها رو مجبور شدم برگشت بدم و بخاطر اینکه آقای خردمند هم اذیت نشه فقط پولی که روز اول ریختم ازش پس گرفتم و ضرر زیان رو که حق من و مشتریهام بود و داخل قراراداد هم ذکر شده بود نگرفتم حالا ایشون اومده روی مشکلات وی پی اس من که از کارو بود سرپوش میذاره.

طی صحبت های به عمل آمده توسط بنده و آقای خردمند؛ مشکل ضرر زیان پروژه برنامه نویسی برطرف گردید.

---------- Post added at 03:45 PM ---------- Previous post was at 03:44 PM ----------

شما که طرف من بودید پس پاسخ بنده رو بدید. ایمیل ارسال کردم برای دریافت ضرر زیان طبق متن قراردادی که شما تعیین کردید. لطف کنید نتیجه رو مشخص کنید چون با ایمیل پاسخ نمیدید مجبورم اینجا تیکت بذارم.

طی صحبت های به عمل آمده توسط بنده و آقای خردمند؛ مشکل ضرر زیان پروژه برنامه نویسی برطرف گردید.

soroush_tayyebi
March 4th, 2010, 20:51
سلام
من که از ساب هاستینگ برای سایت شخصی خودم(و نه هاستینگ) وی پی اس گرفتم،تنها مشکلش اینه که بازدید میره بالا میخوابه سایت که اونم به خاطر کم بودن بودجه برای تهیه ی رم بالاتره:دی
به غیر از اون مشکل 1-2 بار مشکل داشتم که به آقای خردمند گفتم خودش جای من تیکت زد و اونا هم حلش کردن:)

tar.gz
March 5th, 2010, 02:16
فکر نکنم کسی با آقای خردمند مشکلی داشته باشه ؛ایشون انسان شریفی هستن ولی ساب هاستینگ بعضی وقتا اذیت میکنه

shamimi
June 6th, 2010, 18:30
دوستان من من سرور vps خودمو از sub خريدم واقعا عالي و آقاي خردمند هميشه مشكل منو حل كردند و دوست خوبم اريا

shervin114
October 3rd, 2010, 13:45
ساپورت های عادی که زود جواب می دهند ولی امان از روزی که لایسنس سرور مشکل بربخوره یا مشکلی غیرعادی برای سرورت پیش بیاد
دیگه جوابی برای تیکت ها نمیدند
لایسنس دایرکت ادمین سرور اکسپایر شد و 45 روزی همین جوری مونده بود اگه دوستان کمک نمیکردند که اطلاعات سرور رو به سروردیگه ای انتقال بدم الان معلوم نبود باید با سرور خاموش چکار می کردم
یا پررویی هنوز لایسنس درست نشده invoice فرستادند و سرور رو هم خاموش کردند
تر هر صورت سرور خوب و عالی با این پشتیبانی افتضاح ( مثلا مدیریت شده ) به درد سطل آشغال میخوره

shamimi
October 3rd, 2010, 17:05
ساب عالییییییه من اگر خواستید می تونم واسطون خرید کنم با همون قیمت ساب هاستینگ که نمایندگی شو گرفتم :-)

mamali5
October 3rd, 2010, 17:19
منم قبلآ از ساب وی پی اس گرفتم راضی بودم
2 یا 3 بار مشکل پیش اومد که آقای خردمند حلش کردن و به قول دوستومون به جای من هم چند بار تیکت به ساب ارسال کرد.
ضمنن یه مشکلی هم پیش اومد که نگران کننده بود سریعا آقای خردمند یه تیکت ارسال کردن و در خواست هاست بک آپ دادن که بک آپ وی پی اس رو به اون انتقال بدیم که خدای نکرده مشکلی پیش اومد.... یوزر ها قابل برگشت باشن
به نظر من تنها انگار رو وی پی اس یخورده روش فشار میومد قاطی میکرد فقط:76::106:

mr.bahram
October 3rd, 2010, 18:39
خود اقای خرد مند وقتی باشه مشکلی پیش نمیاد
من هم تا الان مشکلی نداشتم ، در خصوص هاست اشتراکی

shamimi
October 3rd, 2010, 21:34
دوست عزیز من چند ماهی هست که از ساب استفاده می کنم اگر خواستید در خدمت هستم ایران هاستینگ نیز با استاد خودم آقای خردمند کار می کند با همان قیمت های ساب هاستینگ

saeed25
October 27th, 2010, 15:51
با دروود
نيك ديدم از زمان بيشترين بهره را ببرم و تجربه حدودا 1ساله خودمان را با شركت ساب و نماينده گرامي شان،جناب خدمند بيان كنم تا گاهي باشد براي كاربران تازه كار
نخست انكه من از ميزباني اشتراكي ايشان استفاده مي كنم و بسيار بسيار هم خشنود هستم ،تا كنون تنها يك بار آن هم به سبب ارسال پيام از انجمن به همه كاربران سرويس ما بسته شد كه در پي تماس با جناب خردمند گرامي،ايشان رسيدگي ها را انجام ددند و سرويس باز شد.
و نيز بايد به آگاهي برسانم در درازاي اين چند وقت،هر زمان دشواري بر مي خورديم،در هر زمان از شبانه روز كه با ايشان تماس گرفته مي شد،ايشان بسيار با خحوشرويي پاسخگو بودند و مشكل را حل م يكردند،كما اينكه مشكل اساسا به ايشان هم بر نمي گشت!!
به هر روي من همچنان از ايشان سرويس دريافت مي كنم و همچنان نيز خشنود هستم.
به اميد پايداري و پيروزي هرچه بيشتر ايشان.
با سپاس
*اين نوشته هيچگونه تعريف و تمجيد بيخود نيست و تنها تجربه اي از كار كرد من با جناب خردمند گرامي بوده است.

sdsp
March 31st, 2011, 15:46
خود اقای خرد مند وقتی باشه مشکلی پیش نمیاد
من هم تا الان مشکلی نداشتم ، در خصوص هاست اشتراکی

با دروود
نيك ديدم از زمان بيشترين بهره را ببرم و تجربه حدودا 1ساله خودمان را با شركت ساب و نماينده گرامي شان،جناب خدمند بيان كنم تا گاهي باشد براي كاربران تازه كار
نخست انكه من از ميزباني اشتراكي ايشان استفاده مي كنم و بسيار بسيار هم خشنود هستم ،تا كنون تنها يك بار آن هم به سبب ارسال پيام از انجمن به همه كاربران سرويس ما بسته شد كه در پي تماس با جناب خردمند گرامي،ايشان رسيدگي ها را انجام ددند و سرويس باز شد.
و نيز بايد به آگاهي برسانم در درازاي اين چند وقت،هر زمان دشواري بر مي خورديم،در هر زمان از شبانه روز كه با ايشان تماس گرفته مي شد،ايشان بسيار با خحوشرويي پاسخگو بودند و مشكل را حل م يكردند،كما اينكه مشكل اساسا به ايشان هم بر نمي گشت!!
به هر روي من همچنان از ايشان سرويس دريافت مي كنم و همچنان نيز خشنود هستم.
به اميد پايداري و پيروزي هرچه بيشتر ايشان.
با سپاس
*اين نوشته هيچگونه تعريف و تمجيد بيخود نيست و تنها تجربه اي از كار كرد من با جناب خردمند گرامي بوده است.
من در آخر متوجه نشدم هاست اشتراکی‌ برای ایران ارائه میشود یا خیر؟
بنده ایران زندگی‌ نمیکنم و می‌تونم از اینجا واریز کنم اما صفحهٔ من فارسی هست و بازدید کنندم از ایران

saeed25
March 31st, 2011, 15:54
با دروود فراوان بر شما باد
اگر خواستید با من تماس بگیرید تا نشانی رایان نامه ایشان را برایتان ارسال نمایم.
شما می توانید از ایشان در ایران خرید نمایید.

shamimi
March 31st, 2011, 16:07
من باهاشون کار می کنم سرور خواستی از subhosting در خدمت هستم میزبانی وب | نمایندگی هاست و دامنه | سرور مجازی| ثبت دامنه | طراحی وبسایت (http://www.irhost.org)

sdsp
April 17th, 2011, 14:58
سلام کسی‌ شماره تماس از آقای خردمند داره ؟

saeed25
April 17th, 2011, 15:05
دروود بر شما
بفرمایید:

0935-852-1698

ppro
April 17th, 2011, 15:25
اینها خرده فروش caro.net هستند و یک شرکت مجزا هستند ... من تجربه خوبی با هشون نداشتم طوری کلا بیخیال شون شدم... تو همین فروم بگردی بهتر هم پیدا میکنی...

nimo0ol
April 17th, 2011, 16:29
یه سرویس دهنده معمولی هستند.

کارشون خوبه اگر کار کنند!

به تیکت ها دیر جواب میدهند.

تا سرور مشکل فنی پیدا میکنه بجای رفع مشکل پیشنهاد ارتقاء به پلن بالاتر میدن !

گاهی اوقاتم شده جای اینکه خودشون مشکل رو برطرف کنند توی تیکت مطلب آموزشی میذارن که خودت انجام بدی ! که این مورد در نوع خودش خیلی جذابه بود برام!

در کل ما که 2 تا وی پی اس داریم ازشون و با توجه به اینکه با بسیاری از دوستان ایرانی کار کردیم و ضرر کردیم ، با اینها راحت تریم

جلال هم هر وقت بهش تیکت زدم بی جواب نگذاشته مخصوصاً تو مسائل مالی خیلی هوای ایرانی هارو داشته و داره. بحثی روی جلال ندارم

ali2k
April 17th, 2011, 21:04
یک vps داشتم که ساپورت خوبی داشتن :) 3 دقیقه ای جواب می دادن :)
الان هم یک vps دارم ولی استفاده چندانی ازش نمی کنم در کل راضی هستم ازشون :)

amirHoseein
April 17th, 2011, 21:33
یه سرویس دهنده معمولی هستند.

کارشون خوبه اگر کار کنند!

به تیکت ها دیر جواب میدهند.

تا سرور مشکل فنی پیدا میکنه بجای رفع مشکل پیشنهاد ارتقاء به پلن بالاتر میدن !

گاهی اوقاتم شده جای اینکه خودشون مشکل رو برطرف کنند توی تیکت مطلب آموزشی میذارن که خودت انجام بدی ! که این مورد در نوع خودش خیلی جذابه بود برام!

در کل ما که 2 تا وی پی اس داریم ازشون و با توجه به اینکه با بسیاری از دوستان ایرانی کار کردیم و ضرر کردیم ، با اینها راحت تریم

جلال هم هر وقت بهش تیکت زدم بی جواب نگذاشته مخصوصاً تو مسائل مالی خیلی هوای ایرانی هارو داشته و داره. بحثی روی جلال ندارم
شما هزینه منیج داده بودید ؟

nimo0ol
April 18th, 2011, 02:08
شما هزینه منیج داده بودید ؟

Management: FULLY MANAGED

P30Tools
April 18th, 2011, 02:36
منم داشتم حدود یک سال پیش:|
هر مشکلی پیش میومد به جای رفع مشکل میگفتن ارتقا بده!:|

shervin114
April 18th, 2011, 11:56
جدا از پیگیری های خوب دوست خوبم جلال خردمند
ساب هاستینگ خیلی مزخرفه
2 بار پشت سرهم لایسنس دایرکت ادمین من اکسپایر شد .
1 بار مشکل تو آی پی ها پیش اومد و سرور رو برام عوض کردند .
بخش فنی اش همگی هندی هستند .
ولی اون لایسنس داخلی سی پنل با اون قیمت محشر بود :71:

special
April 18th, 2011, 12:01
انتظارات زیادی برخی از دوستان دارند.
شما وقتی یک سرویس میگیرید (بالفرض) 20 دلار! این باید با 70 دلار فرقی داشته باشد.
از نظر من، نسبت به هزینه ای که میگیرند، سرویسشون مناسب است!
موفق باشید