PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بلوکه شدن دائمی آی پی در سرور

delta
June 23rd, 2013, 15:12
سلام.ما سایتمون رو روی سرور یکی از دوستان بردیم که واقعا ازش راضی هستیم اما یک مشکلی داره اینه که هر بار شاید بهتر بگم هر 24 یا 48 ساعت همش انواع آی پی های ورودی رو سرور بلوکه میکنه..یعنی کاربرا و خود من هر بار باید همش مودم رو خاموش کنیم و یا تغییر آی پی بدیم تا سایت برامون باز بشه...حتی گوگل رو هم سرور چند بار آی پی روبوتش رو بلوکه کرده بود!! واقعا دردسری شده واسه ما..صاحب سرور هم واقعا بنده خدا گیج شده چرا اینطوری هست..و این جواب ایشون هست...

سایت شما تنها مشکلی که به وفور دیده میشه این هست که مود سکوریتی به صورت دائمی اجرای اسکریپت های شما را بلاک میکند
و چون درخواست از سمت کاربر است آی پی او بلاک می شود.در ادامکه تعدادی از این بلاک ها را برای شما ارسال میکنم خودتان بررسی کنید شاید به علت آن با نگاه در کدها پی ببرید

حالا کدها رو من دارم و نگاه کردم اما جز چندین حمله واقعا چیزی نتونستم پیدا کنم.. دوستان اگر تجربه ای دارند کدها رو با توجه به حرفهام یک نگاهی بندازند تا شاید علتش رو پیدا کنیم و برطرفش کنیم.. بازم ممنون از کمکتون..:109:

nginxweb
June 23rd, 2013, 15:17
دوست گرامی مشکل از تنظیمات فایروال سرور ایشون می باشد که بسیار محدودیت ایجاد گردیده است و بلاک میکنه ip ها رو. همچنین عدم پیکر بنده صحیح در mod security و همینطور suhosin php patch نیز میتواند باعث بلاک شده بی دلیل ایپی ها گردد

m3hdi
June 23rd, 2013, 16:12
وب سایت شما به دلیل داشتن url هایی طولانی و فارسی با کانفیگ انجام شده در mod security همخوانی ندارد
بهتر است در کانفیگ mod security موارد مربوط به UTF8 Encoding Abuse Attack Attempt دوباره بررسی شود

wanener
June 23rd, 2013, 17:00
دوست گرامی مشکل از تنظیمات فایروال سرور ایشون می باشد که بسیار محدودیت ایجاد گردیده است و بلاک میکنه ip ها رو. همچنین عدم پیکر بنده صحیح در mod security و همینطور suhosin php patch نیز میتواند باعث بلاک شده بی دلیل ایپی ها گردد

سلام
ببخشید
من هم همین مشکل رو در برخی موارد دارم
لطفا راهنمایی بفرمائید کانفیگ صحیحی که آی پی ها را بی دلیل ( اگر بی دلیل است ) بلاک میکند چیست

در خصوص SUShosin PHP patch و کاربرد آن هم لطفا توضیح دهدید
ضمنا مود سکیوریتی ارتباطی به بسیار محدودیت فایروال ندارد و این مود فقط به فایروال می گوید که فلان آی پی به درخواست من بلاک شود

delta
June 23rd, 2013, 19:52
Up ......8-|

delta
June 24th, 2013, 13:02
بازم up ... کسی توضیحی دیگر نداره؟