PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ميزباني وبلاگ

Rezash
February 26th, 2010, 20:55
سلام
قضيه اين ميزباني وبلاگ چيه؟
منظورم اينه كه يك دامنه مثلا .com رو وصل مي كنن به سرويسي مثل بلاگفا و بعلاوه يك چند ايميل هم تحت همون دامنه هست
خوب اگه دي ان اس ها رو به بلاگفا وصل كنيم كه ديگه نميشه ايميل داد
اگر دي ان اس ها رو به هاست خودمون وصل كنيم ديگه نميشه مستقيم دامنه به وبلاگ وصل باشه
به علاوه من ديدم بعضي ها دامنه رو به وبلاگ وصل مي كنند و دامنشون به يك هاست ديگه هم وصل هست براي مثال وقتي مي زني
url.com مستقيما وصل شده به وبلاگ طرف و تمام لينك هاي اون تحت همون دامنه و متصل به سرويس بلاگ دهي هستند ولي چند فولدر اضافي هم تحت اون دامنه هست مثلا
url.com/uploads

amiri113
February 26th, 2010, 22:09
فولدر نميشه!
ساب دامين ميشه! برای ايميل ها هم ميشه ولی ديگه dns اون دامين 100% بلاگفا نيست!
Manage DNS بايد استفاده کرد. دايرکت آی مجانی کرده اين سرويس رو الان

Rezash
February 26th, 2010, 22:14
ميشه يكم بيشتر توضيح بديد

amiri113
February 26th, 2010, 23:13
مثلا ميگيد فلان ساب دايمن رو از فلان ip لود کنه
ايميل ها رو همه رو به فلان ip بفرسته و ...
سايت رو از فلان ip لود کنه!
همينطوری! به همين سادگی!

Rezash
February 27th, 2010, 00:00
خب چجوري بايد تنظيم بكنم؟

Rezash
March 6th, 2010, 18:56
up

shafiei7
March 6th, 2010, 19:53
سلام
اگر دامنه از ما ثبت کنید و تیک گزینه مدیریت آ رکوردهای دامنه هم بزنید هنگام سفارش، شما قابلیت انجام این صحبتهایی که کردید رو دارید.
ثبت دامنه به صورت انلاین و انی توسط خودتون انجام میشه.

Rezash
March 6th, 2010, 23:07
الان در پنل خودم امكان مديريت رو دارم
وقتي ميخوام ايميل بسازم كه بايد 4 تا دي ان اس رو به دي ان اس هاي پيشفرضي كه تو پنلم هست بذارم.
بعد ايميل رو ميسازه به صورت ريداركتي.ريدايركت كردم رو جيميلم بعد 20 دقيقه هنوز ايميل نيومده!!!(دي ان ها هم كامل ست شدن)
ساب دامين رو بايد از بخش a records بسازم؟آدرس آي پي خودم رو كه زدم بعد تو whm هم يك a record بسازم...درسته؟
در مورد دامنه هاي آي آر فكر نكنم همچين امكاني باشه.هست؟

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 09:08 PM ----------

up
need help :)

Rezash
March 7th, 2010, 11:18
راهنمايي كنيد لطفا.كسي نبود؟