PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک قالب وردپرس هاستینگ به یک نفر

sadeght
June 22nd, 2013, 18:27
فروخته شد

bepad
June 22nd, 2013, 18:32
سلام

لطفا دمو بزارید

besthosti.com
June 22nd, 2013, 18:46
سلام اگر دمو دارید ممکن است قرار بدهید .
قیمت هم برای من پ خ کنید با تخفیف :دی

sadeght
June 22nd, 2013, 18:47
سلام اگر دمو دارید ممکن است قرار بدهید .
قیمت هم برای من پ خ کنید با تخفیف :دی

قیمت هم ذکر کردم چون فقط به یک نفر فروخته می شودو بعد هم این که کامل استفاده با توجه به موارد بالایی که گفتم

bepad
June 22nd, 2013, 18:51
دوست خوبم ببخشید یک ابهام!
یک طراح که تازه در این انجمن عضو شده بودند چند هفته قبل بنده باهاشون چت کردم نمونه کار نداشتن بعد از چند روز همین دمو رو دادن نمونه کار
این هم ای دیشون
oxgilda
چند روز بعد گفتند که خریدار قالب نظرش عوض شده و گفته نمیخوام و در حال فروش بودند البته قصد خراب کردن تاپیک شمارو ندارم تنها هدف اطلاع رسانی به خودتون هست

موفق باشید

sadeght
June 22nd, 2013, 18:53
دوست خوبم ببخشید یک ابهام!
یک طراح که تازه در این انجمن عضو شده بودند چند هفته قبل بنده باهاشون چت کردم نمونه کار نداشتن بعد از چند روز همین دمو رو دادن نمونه کار
این هم ای دیشون
oxgilda
چند روز بعد گفتند که خریدار قالب نظرش عوض شده و گفته نمیخوام و در حال فروش بودند البته قصد خراب کردن تاپیک شمارو ندارم تنها هدف اطلاع رسانی به خودتون هست

موفق باشید

خدمتتون عرض کنم درست هست بنده خریداری کردم ازشون و فقط به بنده فروخته شده ولی بنده در حال حاضر قصد استفاده ندارم و جایی هم استفاده نکردم برای همین

می خوام بفروشم در اخر اگر کسی نخرد بنده خودم استفاده می کنم