PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل شبکه در Citrix Xen Server

vPsPersia.COM
February 26th, 2010, 20:37
سلام به دوستان عزیز.

دیتاسنتر برام Citrix Xen Server نصب کرد ( به سفارش خودم ) بعد الان vps ویندوز میسازم بدون مشکل و عالی .

اما VPS های لینوکس مشکل دارند و در واقع شبکه ندارند . یعنی PING نمیده . چه داخل و چه خارج . اینترنت ندارند .

دیتاسنتر من OVH هست و از تنظیمات که بهم دادند هم استفاده کردم .

و مشکل دیگه اینه که XenServer Tools اصلا در VPS های ویندوز و Linux نصب نمیشه .

ارروی که میده اینه. .

Error : This operation cannot be performed because the specified VDI could not be found on the storage substrate

از دوستان عزیز ، کسی اطلاعاتی یا لینکی چیزی در این مورد داره ؟

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:03 PM ----------

این لینک آموزش هست . در Windows انجام دادیم و درست بود . اما در Linux نمیشه که نمیشه .

در ضمن اینجا اول MAC رو میدیم زمان VPS ساختن ، بعد در فایل ها IP و gateway که برابر با IP سرور اصلی هست رو میدیم . و Netmask که برام جالب بود ، مقدار Netmask در Windows برابر 255.255.0.0 و در لینوکس باید 255.255.255.255 باشد .

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:06 PM ----------

چه طوری می توانم یک درایو ISO مجازی در CentOS 5.3 x64 داشته باشم ؟ از SSH می خواهم Command بزنم .

بعنی یک چیزی مثل درایو مجازی در ویندوز

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

چه طوری می توانم یک درایو ISO مجازی در CentOS 5.3 x64 داشته باشم ؟ از SSH می خواهم Command بزنم .

بعنی یک چیزی مثل درایو مجازی در ویندوز

Arashdn
February 26th, 2010, 21:06
تو این فروم دنبال جواب نباش و برو تو فروم های خارجی ..

vPsPersia.COM
March 2nd, 2010, 03:19
خوشبختانه با کمک BestServer ( محمد عزیز ) حل شد ! جا داره ازش تشکر کنم که کارش 20 . دستت درد نکنه .

به معنی واقعی و فراتر پشتیبانی کرد !

دمت گرم محمد جان