PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عید نوروز و : سرور مجازی 250 گیگی با 2 گیگ رم و نامحدود پهنای باند مخصوص دانلود = ماهیانه 30 تومان

asrhosting
February 26th, 2010, 18:45
با سلام خدمات دوستان عزیز .
فروش ویژه سرور های مجازی ( vps ) مخصوص دانلود با سرعت و آپ تایم بالا با امکانات زیر :

سی پی یو : اشتراکی
رم اختصاصی : 2 گیگ
هارد : 250 گیگ
پهنای باند : نامحدود
کنترل پنل : lxadmin
آی پی : 2
ریموت : دارد .
کنسول مدیریتی : دارد .

دیگر امکانات کامل

$ ماهیانه : 30000 تومان !
$ سه ماهه : 80000 تومان
$ سالیانه : 300000 تومان ( دو ماه تخفیف )

= منیج رایگان انجام می شود.
= نصب رایگان سیستم مانیتورینگ .
= هاست مخصوص دانلود می باشد و رپید لیچ و نظایر آن مجاز می باشد .

+ اضافه کردن هر 250 گیگ هارد اضافه ماهیانه 15000 تومان .
+ اضافه کردن دو گیگ رم اضافه ، ماهیانه 15000 تومان .
+ لیسانس سی پنل ماهیانه : 15000 تومان .

در صورت داشتن سوال با شماره 09139179335 تماس بگیرید.
* جهت خرید به قسمت سامانه ساپورت ما بروید : Takhoster - سامانه پشتيباني آنلاين (http://www.support.takhoster.net)

موفق باشید .
تک هاستر، ارائه خدمات میزبانی حرفه ای وب سایت (http://www.TakHosTer.net) در حال طراحی

Arashdn
February 26th, 2010, 18:47
قیمتتون خیلی پایینه
لطفا دیتاسنتر و مشخصات سرور هم ذکر کنید
اگه واقع 250 تا بدید و به سی پی یو هم گیر ندید من خودم یکی ازتون میگیرم ...

asrhosting
February 26th, 2010, 19:10
قیمتتون خیلی پایینه
لطفا دیتاسنتر و مشخصات سرور هم ذکر کنید
اگه واقع 250 تا بدید و به سی پی یو هم گیر ندید من خودم یکی ازتون میگیرم ...

سلام خدمت شما .
شما قسمت ساپورت بیاید مشخصات کامل رو می دم :
Takhoster - سامانه پشتيباني آنلاين (http://www.support.takhoster.net)
و یا آی دی : takhoster

موفق باشید

Rezash
February 26th, 2010, 20:48
لطفا مشخصات رو همينجا كامل بگيد تا همه بتونن روش نظر بدند

asrhosting
February 26th, 2010, 21:05
لطفا مشخصات رو همينجا كامل بگيد تا همه بتونن روش نظر بدند

بله .
سرور آلمان و دیتا سنتر گیگا هست .
و با مشخصات سخت افزاری :
سی پی یو : Intel Core i7 920 4*2,66 GHz
هارد دیسک : 5000 گیگ
رم : 16 گیگ

MagicVps.Com
February 26th, 2010, 23:04
تا اونجای که از سرورهای گیگا اطلاع دارم
رمی که روشن سهت حداکثر رم هستش و قابل افزایش نیست
که روی سرورهای ای سون 12 گیگ هستش

همچنین هارد هم معمولا 2 تا 1 تر ابایت روش هست
حالا اینجا شده رم 16 گیگ و هارد هم بجای 2 ترا بایت شده 5 ترا بایت یکم عجیبه
چون معمولا گیگا سرورهاش بصورت دیفالتی هست که ارایه میده و تغیری توشون نمیده خصوصا توی رم
اگر اشتباه میگم دوستانی که با گیگا کار کردن تصیح کنند

Arashdn
February 27th, 2010, 13:33

چون معمولا گیگا سرورهاش بصورت دیفالتی هست که ارایه میده و تغیری توشون نمیده خصوصا توی رم
درسته
بره منم رم پلان آی سون رو (البته بحث چند ماه پیشه) اپگرید نکردن ...

agarb98
February 27th, 2010, 16:22
یکم سخته خرید کردن چون قیمت کمی پایینه .

دلیل قیمت پایین چی هست که میدین.

Arashdn
February 27th, 2010, 16:47
خود شما هم همیه قیمت هاتون پایینه ها
پس کار دوستان رو خراب نکنید

asrhosting
February 27th, 2010, 17:26

رم دیگرش سوپ هست !
بله 12 هست و 4 گیگ هم از هارد استفاده شده .

هارد رو افزایش دادیم ... البته هنوز 4000 هست .
باز هم بله ولی اگر کمی باهاشون صحبت کنید می تونید سرویس دلخواه تون رو ازشون بخرید !

---------- Post added at 05:26 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

یکم سخته خرید کردن چون قیمت کمی پایینه .

دلیل قیمت پایین چی هست که میدین.

سلام . دلیلش رو توی این صفحه ببینید ! :
Giga-International.com (http://www.giga-international.com/angebote.php)

موفق باشید .

agarb98
February 27th, 2010, 17:41
خود شما هم همیه قیمت هاتون پایینه ها
پس کار دوستان رو خراب نکنید

خوب اینقدر پایین نیست عزیز که

ماله ما هم

Arashdn
February 27th, 2010, 17:48
فروش سرور مجازی ویندوز با رم 256 و هارد 30 گیگ با پهنای 400 گیگ
دیتاسنتر سافت لایر قیمت ماهیانه = 16000 تومانبره سرور ویندوز کم نیست؟؟
بقیه لطفا نظر بدن...

agarb98
February 27th, 2010, 18:11
بره سرور ویندوز کم نیست؟؟
بقیه لطفا نظر بدن...

خوب عزیز نه کم نیست

delta
February 27th, 2010, 18:31
تا آنجا که من میدونم گیگا خیلی سخت گیره.. حالا شما میگید برای رپیدلچ هم میشه استفاده کرد.. خوب این 250 گیگ رو مثلا فیلم یا هر چیزی بزاریم مشکلی یعنی پیش نمیاد؟ من رو یک سرور خیلی قدرتمند 60 گیگ هاست دارم که توش فیلم آپلود میکردم پدر سرور در آمد. هر دقیقه 10 گیگ دانلود داشت. خوب الان این 250 گیگ رو ما فیلم بزاریم.. تازه لچ هم روش. یعنی اصلا سرور طوریش نمیشه؟ پهنای باند نامحدود هم که هست. خوبیش اینه حالا سرور خصوصی هم نیست. vps جونش بالا میاد که. به غیر اینا یک نرم افزاری چیزی بزاریم کپی رایت دار کلی هم جریمه میبره میگه پول بده بازش کنیم!!

---------- Post added at 06:31 PM ---------- Previous post was at 06:30 PM ----------

شما میگید برای دانلود هست این هاست.آیا تضمین میکنید به سرور فشار نیاد و ساپسنت نشه؟ یا جریمه نبرند و حرفی نزنند؟

asrhosting
February 27th, 2010, 18:59
تا آنجا که من میدونم گیگا خیلی سخت گیره.. حالا شما میگید برای رپیدلچ هم میشه استفاده کرد.. خوب این 250 گیگ رو مثلا فیلم یا هر چیزی بزاریم مشکلی یعنی پیش نمیاد؟ من رو یک سرور خیلی قدرتمند 60 گیگ هاست دارم که توش فیلم آپلود میکردم پدر سرور در آمد. هر دقیقه 10 گیگ دانلود داشت. خوب الان این 250 گیگ رو ما فیلم بزاریم.. تازه لچ هم روش. یعنی اصلا سرور طوریش نمیشه؟ پهنای باند نامحدود هم که هست. خوبیش اینه حالا سرور خصوصی هم نیست. Vps جونش بالا میاد که. به غیر اینا یک نرم افزاری چیزی بزاریم کپی رایت دار کلی هم جریمه میبره میگه پول بده بازش کنیم!!

---------- post added at 06:31 pm ---------- previous post was at 06:30 pm ----------

شما میگید برای دانلود هست این هاست.آیا تضمین میکنید به سرور فشار نیاد و ساپسنت نشه؟ یا جریمه نبرند و حرفی نزنند؟

سلام .
ما به دیتا سنتر هم گفتیم تا اونجایی که گفتند اگر بین کاربران فارسی ( ایرانی ) باشه مشکلی نداره !
در مورد اینکه سرور می کشه یا نه یه ضرب المثل خیلی خوب داریم که می گه :
هر چقدر پول بدی همون قدر آش می خوری !!!

مسلما به سرور فشار می یاد ولی سرور می کشه شما نگران نباش دو.ست عزیز
سرور کل قدرتش رو به شما نمی ده ! وی پی اس هست نه کل سرور !
پهنای باند رو دیتا سنتر می گه نامحدود ! اگر مشکلی با این قضیه دارید جوابگوش من نیستم گیگا هست !
کپی رایت رو باید رعایت کرد ! هم نباید رعایت کرد ! ( رعایت کردندش اگر سایتتون کاربرای بیرون ایران یا بهتر بگم خارجی داره ! )
وی پی اس تون رو تنضیم کنید که اگر کاربر 2 گیگ رم و کل قدرت تتون رو کشید ساسپیدش نکنه ... مشکلی پیش نمی یاد !

اگر سوال دیگر ی هست در خدمتیم
با تشکر

delta
February 27th, 2010, 19:29
ما به دیتا سنتر هم گفتیم تا اونجایی که گفتند اگر بین کاربران فارسی ( ایرانی ) باشه مشکلی نداره !

یعنی باید فقط محدود کنیم به کشور ایران؟ خوب سایت جهانی هست هر کسی میتونه بیاد..اولین باره میشنوم میگن به ایران مشکلی نداره..گیگا وقتی گرو هشت نهش میشه پدر صاحب طرف رو در میاره.. خسارت هم میگیره.

پهنای باند رو دیتا سنتر می گه نامحدود ! اگر مشکلی با این قضیه دارید جوابگوش من نیستم گیگا هست !

مگر به اسم نامحدود نمیفروشید؟ وقتی شما دارید میفروشید طرف حساب ما شمایید.نه گیگا! در ضمن 250 گیگ رو خوب مشخصه پر بشه ماهانه بالای 10 ترابایت دانلود داره. من یک هاست 50 گیگ رو ماهانه 2 ترابایت دانلودی دارم. اینو بگیرم که دیگر هیچ..بهتر نبود اول اطلاعات رو دقیق میگرفتید بعد اقدام به فروش میکردید؟

کپی رایت رو باید رعایت کرد ! هم نباید رعایت کرد ! ( رعایت کردندش اگر سایتتون کاربرای بیرون ایران یا بهتر بگم خارجی داره ! )

دوست عزیز حرفتون بیشتر شوخی هست تا جدی..خوب نمیشه که کاربر رو فقط ایرانی کنیم.. سایت جهانی هست از همه جا میان.. گیگا واقعا سخت گیره.حتی موردهایی بوده با یک حرف خسارت میخوان..اگر مشکلی پیش بیاد آیا شما خسارت رو میدید یا بازم میگید به شما ربطی نداره و جوابگو خودمونیم؟

asrhosting
February 27th, 2010, 20:01
تا آنجا که من میدونم گیگا خیلی سخت گیره.. حالا شما میگید برای رپیدلچ هم میشه استفاده کرد.. خوب این 250 گیگ رو مثلا فیلم یا هر چیزی بزاریم مشکلی یعنی پیش نمیاد؟ من رو یک سرور خیلی قدرتمند 60 گیگ هاست دارم که توش فیلم آپلود میکردم پدر سرور در آمد. هر دقیقه 10 گیگ دانلود داشت. خوب الان این 250 گیگ رو ما فیلم بزاریم.. تازه لچ هم روش. یعنی اصلا سرور طوریش نمیشه؟ پهنای باند نامحدود هم که هست. خوبیش اینه حالا سرور خصوصی هم نیست. Vps جونش بالا میاد که. به غیر اینا یک نرم افزاری چیزی بزاریم کپی رایت دار کلی هم جریمه میبره میگه پول بده بازش کنیم!!

---------- post added at 06:31 pm ---------- previous post was at 06:30 pm ----------

سلام .
در مورد اینکه سرور می کشه یا نه یه ضرب المثل خیلی خوب داریم که می گه :
هر چقدر پول بدی همون قدر آش می خوری !!!

مسلما به سرور فشار می یاد ولی سرور می کشه شما نگران نباش دو.ست عزیز
سرور کل قدرتش رو به شما نمی ده ! وی پی اس هست نه کل سرور !
وی پی اس تون رو تنضیم کنید که اگر کاربر 2 گیگ رم و کل قدرت تتون رو کشید ساسپیدش نکنه ... مشکلی پیش نمی یاد !

اگر سوال دیگر ی هست در خدمتیم
با تشکر

delta
February 27th, 2010, 20:07
یکی بگه چه اتفاقی افتاد؟ دوبار جواب تاپیک بالا رو دادند؟:106:

asrhosting
February 27th, 2010, 20:12
!!!!
در مورد جواب دوست مون " delta " :
1. بله . شما فکر می کنید چند در صد سایت های شما ( 100% به زبان فارسی هستند ) کاربران خارجی و غیر زبان فارسی بازدید می کنند که نگران اون مورد باید باشید ؟

2. با شوخی گفتیم که نامحدود وجود ندارد. ولی یعنی حداکثر 100mbps رو می می تونید مصرف کنید ! شکی در نامحدود نکنید . ! اطلاعات ما دقیق هست شما یه بار کامل در مورد پهنای باند گیگا تحقیق کنید !

3. سایت شما به زبان فارسی هست ؟ کاربرای شما خارج از کشور و افراد غیر فارسی هستند ( خوب حتما راست می گید !!! حتما مدیر مایکروسافت می یاد سایت شما رو می بینه و آمارتون رو می ده به دیتا سنتر و دیتا سنتر هم شما رو توبیخ می کنه )
در مورد خسارت هم دیتا سنتر با این تعهدادش هیچ وقت سرور رو نمی بنده ! حالا بیاو دنبال خسارت بگرد !

سوال دیگری باشه در خدمتیم !

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

!!!!
در مورد جواب دوست مون " delta " :
1. بله . شما فکر می کنید چند در صد سایت های شما ( 100% به زبان فارسی هستند ) کاربران خارجی و غیر زبان فارسی بازدید می کنند که نگران اون مورد باید باشید ؟

2. با شوخی گفتیم که نامحدود وجود ندارد. ولی یعنی حداکثر 100mbps رو می می تونید مصرف کنید ! شکی در نامحدود نکنید . ! اطلاعات ما دقیق هست شما یه بار کامل در مورد پهنای باند گیگا تحقیق کنید !

3. سایت شما به زبان فارسی هست ؟ کاربرای شما خارج از کشور و افراد غیر فارسی هستند ( خوب حتما راست می گید !!! حتما مدیر مایکروسافت می یاد سایت شما رو می بینه و آمارتون رو می ده به دیتا سنتر و دیتا سنتر هم شما رو توبیخ می کنه )
در مورد خسارت هم دیتا سنتر با این تعهدادش هیچ وقت سرور رو نمی بنده ! حالا بیاو دنبال خسارت بگرد !

سوال دیگری باشه در خدمتیم !

delta
February 27th, 2010, 20:21

سایت ما به زبان فارسی هست و از همه کشورها هم بازدید داریم. حدود 15 درصد هم اتفاقا آلمانی هستند. در ضمن از رو هوا نیاوردم که گفتم.. 2 بار قبلنا هاست مارو بستند و حتی پاکش کردند بدون اطلاع..(رجوع به 300 مطلب اول سایتمون) میبینید لینکاش پاک شده.بار دوم هم خسارت خواستند برای گزاشتن نرم افزار فتوشاپ در هاست و گفتند یا جریمه 600 دلاری میدی یا هاستت رو پاک میکنیم که خوب آن زمان سایت زیاد بازدید نداشت و من 600 دلار نداشتم بدم.هاست رو بدون چون و چرا پاک کردند..

شما وقتی هاست میفروشی عزیز جهانی هست.نمیتونی از رو فکرت بگی مدیر مایکروسافت میخواد بیاد سایتت.. از کجا میدونی شایدم آمده و رفت؟ 250 گیگ رو یک سایت تازه کار که بازدید 10 نفر داره و از ایران هستند زیاد به کارش نمیاد. به درد سایتهایی میخوره که بازدیدشون جهانی هست..هاست وارز و غیر وارز برای همین گیر دادنها هست.. اگر این مطالب رو گفتم چون از سختگیری های گیگا خبر دارم که میگم.. به هر حال موفق باشید

asrhosting
February 27th, 2010, 23:00
دوست عزیز مختارید از هر کسی که دوست دارید خرید کنید ولی ما یه سری شرایط به دیتا فرستادیم که قبول کردند !
و اون ها هم قبول کردند . مشکلی پیش نمی یاد عزیز !