PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل تغییر سرور که باعث شده همه فایل های پی اچ پی اسکریپت که ارور دادند

محسن24
June 21st, 2013, 14:10
سلام
عزیزان بنده یه مشکل جدیدی برام پیش اومده البته این مشکل رو قبلا هم داشتم که با تغییر سرور و هاست درست شد اما الان باز به این مشکل برخوردم و کلی خرج سرور کردم

مشکل بنده به این صورت هست که فایل هایی که روی سرور قبلی داشتم همشون درست کار میکردن بدون هیچ اروری الان که روی سرور جدید انتقال داده شدم فایل های پی اچ پی رو ارور میده بنظرم این ارورها میگه که نسخه این پی اچ پی هایی که استفاده میکنی قدیمی شده و برای همون ارور میده و البته بعضی از فایل های پی اچ پی هم کددهی شده هستند اینارو تغییر دادم درست شد ولی باز فایل هایی دارم که کددهی نشدن ولی ارور میدن هر چندبارم عوض کنم باز ارور میده و وردپرس کار نمیکنه
به نظرتون بنده باید چیکار کنم که هم نسخه های کددهی شده ساپورت بشن مشکلی پیش نیاد هم فایل هایی که کد دهی نشدن ولی سرور برام ارور میده تو هر برنامه ای که تو سرور دارم
شایان ذکر است که قبلا روی سرور قبلی بدون هیچ مشکلی سرورم کار میکرد و همه چی درست بود اما الان هم خوانی نداره سرور با این برنامه ها و فایل های پی اچ پی و عرض کردم که قبلا روی سرور و هاست های قبلی این مشکل رو داشتم که مجبور شدم هاست رو عوض کنم و خرجی که کردم به باد رفت الانم باز این مشکل پیش اومده کلی هزینه وی پی اس دادم اگه کسی میتونه بهم کمک کنه که این مشکل رو رفع کنم هاست بنده دایرکت ادمین هست و این برنامه هاروش نصب هستند

Apache 2.2.24
Running

DirectAdmin 1.43.0
Running

Exim 4.76
Running

MySQL 5.0.67
Running

Named 9.3.6
Running

ProFTPd 1.3.3c
Running

sshd
Running

dovecot 2.2.2
Running

Php 5.3.26
Installed

برنامه های نصب شده روی سرور قبلی

Apache 2.2.24
Running

DirectAdmin 1.43.0
Running

Exim 4.76
Running

MySQL 5.0.67
Running

Named 9.3.6
Running

ProFTPd 1.3.3c
Running

sshd
Running

dovecot 2.2.2
Running

Php 5.3.25
Installed

ولی فکر نکنم از اینا باشه چون با ورژن های قبلی و جدید این برنامه ها هم کار کردم همه چی درست کار میکرد اما الان نه

ممنون میشم کمکم کنید

nginxweb
June 21st, 2013, 14:41
دوست گرامی با چه error مواجه هستید ؟

محسن24
June 21st, 2013, 15:11
دوست گرامی با چه error مواجه هستید ؟
سلام خسته نباشید.
قربان کلا من هر سیستمی رو روی سرور نصب کنم با همچین ارورهایی مواجه میشم برنامه ها فایل های پی اچ پی کلا همچین ارورهایی میده که سایت و برنامه ها همشون ناقص میشند کار نمیکنند
عرض کردم قبلا که روی سرور دیگه بودم همه چی عالی بود حالا که اومدم رو این سرور بنده باید تو هر چیزی که روی سرور نصب میکنم باید این ارورها پیش بیاد کد رو بروز رسانی کنم نسخه جدید بزنم

روی سرورهای قبل تر که قبلا بودم این مشکل بروز کرده بود برام مجبور شدم سرورمو تغییر بدم خرجی که کردم به باد رفت همه چی ولی درست شد اما بعد یه ماه که مهلت اون یکی سرورم تموم شد و تازه به این سرور جدید منتقل شدم باز این ارورها میان نمیدونم این دایرکت ادمین رو چجوری زدن با چه پورتی با چه امکاناتی زدن که همچین مشکلاتی برای برنامه ها پیش میاد.نمونه یه ارور به ذیل می باشد
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sait/domains/sait.ir/public_html/tag/wp-content/themes/han/functions.php:687) in /home/sait/domains/sait.ir/public_html/tag/wp-login.php on line 368

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sait/domains/sait.ir/public_html/tag/wp-content/themes/han/functions.php:687) in /home/sait/domains/sait.ir/public_html/tag/wp-login.php on line 380

MF-BAN
June 21st, 2013, 18:39
دسترسی فایل ها رو چک کنید جیزی که هست میگه در هدرها نمیتونه تغییر اینجاد کنه

drstreet3
June 21st, 2013, 19:51
دوست عزیز !
لطفاً فولدر tmp را در root به پرمیژن 777 تغییر داده و یک بار قالب وردپرس را به قالب پیشفرض تغییر و دوباره به قالب باز گردانید.
مشکل شما حل خواهد شد.

محسن24
June 22nd, 2013, 22:27
دوست عزیز !
لطفاً فولدر tmp را در root به پرمیژن 777 تغییر داده و یک بار قالب وردپرس را به قالب پیشفرض تغییر و دوباره به قالب باز گردانید.
مشکل شما حل خواهد شد.
سلام برادر ممنون
ولی مشکل بنده حل نشد

من میخوام بدونم دلیل اصلی این مشکل چیه و چرا باید روی دایرکت ادمین قبلی که داشتم همه چی درست بود ولی روی این دایرکت ادمین این مشکلات برام پیش میاد اخه تو هر چی که روی سرور نصب میشه حتانا باید این ارورهایی پیش بیاد

بنده مطمئن باشید اگه باز برگردم به سرور قبلی همه این ارورها از بین میرند
ولی اخه چرا اینجوری شده بنده دنبال این هستم تا حلش کنم

خواهشا هر کی میتونه کمک کنه دریغ نکنه مرسی

hamid.jafary
June 23rd, 2013, 06:35
به نظرم خود برنامه مشکل پیدا کرده چون میگه "headers already sent". یعنی اینکه HTTP Header رو نمیشه تغییر داد چون برای این Request، قبلاً فرستاده شده.