PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از وی پی اس فارس سرور داره؟

fanix
June 21st, 2013, 12:47
سلام

از دوستان کسی از سایت زیر سرور داره؟یا تعریفش رو شنیده؟

وی پی اس فارس - سبد خرید (http://www.vpsfars.net/cart.php)

با تشکر

kargaranmashgholekarand
June 21st, 2013, 13:47
با توجه که از redstation افر های ارزانی دارند خیلی ها با ایشان در حال کار کردن هستند
شما سوالتون چیه؟

fanix
June 21st, 2013, 13:56
با توجه که از redstation افر های ارزانی دارند خیلی ها با ایشان در حال کار کردن هستند
شما سوالتون چیه؟

این آفر تعجب برانگیزه

رم 4گیگ افر ویژه (-4 موجود است) - سی پی یو 2 هسته
رم 4گیگ اختصاصی
هارد 200 گیگ
پورت 1 گیگ
ترافیک کاملا نا محدود
تحویل10 ساعته
دیتاسنتر redstation
تحویل تا اخرهفته

n4ser
June 21st, 2013, 13:59
8-| خرید از وی پی اس فارس اشتباه محض بنده با دلیل مدرک میگم به هیچ عنوان از اینجا نخرید

fanix
June 21st, 2013, 14:02
8-| خرید از وی پی اس فارس اشتباه محض بنده با دلیل مدرک میگم به هیچ عنوان از اینجا نخرید

ممنون میشم با دلیل و مدرک مستند انتقادتون رو بیان کنید

yazd-host
June 21st, 2013, 14:05
من که اصلا از سرویس مزخرفشون راضی نبودم
همین افر رو هم فکر کنم بود
رم 4
هارد 60

ایشون هم گفته بودن که اگه راضی نبودید پولنون برگشت داده میشه اما هنوز دارن برگشت میزنن!

hanzaleh
June 21st, 2013, 14:51
من از ایشون شاکی هستم و پستم هم اینجاست سرویسی که از ایشون دارم هر روز down میشه
تاپیک شکایت (http://www.webhostingtalk.ir/f56/83920/#post795075)

iGeek
June 21st, 2013, 15:09
من از ایشون 6 تا سرور دارم و 2 تا رو هم چند روزی هست که قراره تحویل بدن

کیفیت سرورهاشون خوبه ولی پشتبانی و تحویل سرور، صفر! یعنی صفر مطلق! به خود آقای عسگرپور اگر این پست رو میبینه توصیه میکنم فروش سرورهای جدید رو متوقف کنه تا بتونه حداقل مشتری های قبلی رو ساپورت کنه. با این وضعیت هم مشتری های سابقش رو از دست میده و هم خودش رو پیش مشتری های جدید بد نام میکنه

hanzaleh
June 21st, 2013, 15:17
من از ایشون 6 تا سرور دارم و 2 تا رو هم چند روزی هست که قراره تحویل بدن

کیفیت سرورهاشون خوبه ولی پشتبانی و تحویل سرور، صفر! یعنی صفر مطلق! به خود آقای عسگرپور اگر این پست رو میبینه توصیه میکنم فروش سرورهای جدید رو متوقف کنه تا بتونه حداقل مشتری های قبلی رو ساپورت کنه. با این وضعیت هم مشتری های سابقش رو از دست میده و هم خودش رو پیش مشتری های جدید بد نام میکنه

شما می تونید پینگ کنید این وی پی اس رو : 88.150.183.184
از 12 دیشب Down شده
من چند سال فعالیتم رو بک اپ گرفتم به این وی پی اس و 2 هفتست هر روز باهاش مشکل دارم.
این اهم رو به ایشون هم گفتم اما 1 اپسیلون مسئولیت پذیری ندارند.
اگر تاپیک من رو دیدی آقای شایان خان بگو حرف من عین حقیقت هست یا نه ؟ ما وقتمون رو از سر راه نیاوردیم فردا شما بیایی جواب بدی سرور نکشید خاموش بود و داستان های دیگه
ما هم کارمندیم و فقط جمعه وقت داریم کارهای سرورمون رو انجام بدیم و الان هم down هست.
اگر نمی تونستی سرویس بدی دوست من یک جمله می گفتی و من از شما سرویس نمی گرفتم.

majidjon
June 21st, 2013, 15:40
این آفر تعجب برانگیزه

رم 4گیگ افر ویژه (-4 موجود است) - سی پی یو 2 هسته
رم 4گیگ اختصاصی
هارد 200 گیگ
پورت 1 گیگ
ترافیک کاملا نا محدود
تحویل10 ساعته
دیتاسنتر redstation
تحویل تا اخرهفته

یکی از فروشنده های همین تاپیک که نمیخوام اسمش رو بگم ولی شاید خودش با دیدن این پست متوجه بشه ، ایشون همین سرور رو واسه من آفر دادن با قیمت 30تومان در ماه ، ولی وقتی برای اولین بار ریموت کردم ، متوجه شدم که از سرور های vpsfars هستش ، چون اول یوزرنیم ، اسم vpsfars نمایش داده میشه .وقتی رفتم سایت vpsfars این سرور با قیمت 23 تومان آفر داده شده.حالا نمیدونم اون آقا چرا ادعا میکرد که از سرورهای خودشونه ؟؟؟!
برای بار اولش ، اشکال نداره ، نوش جونش ، دفعه بعدی بیشتر مواظب میشم تا کسی اینجوری بهمون .......یر نزنه .
سرعت سرور هم صفر .اصلا نمیشه باهاش کار کرد.پشتیبانی اون دست فروش هم صفره صفره .
از vpsfars خرید نکنید.

musicayob
June 21st, 2013, 23:50
واسه من که خوب بوده البته پشتیبانیشون بده ولی کیفیت سروشون برای من خوب بوده و هیچ مشکلی نداشتم

farbodsteps
June 22nd, 2013, 13:58
متاسفانه من هم یک بار قول قیمت پایینشون رو خوردم و دوبرابر اون قیمت ضرر دادم ...

diges
June 23rd, 2013, 06:18
خرید کنید ولی ساپورت ضعیف هست

PENOIL
June 23rd, 2013, 17:27
خوب شد ما یک مسافرت رفتیم بعد ۶ماه
مشکل ساپورت بود تا به امروز

خدارو شکر تا فردا برمیگردم و این جواب همه دوستانی که در خقما لطف داشتند داده میشه

جالبه واسم یوزر قبل اینکه تیکت بده اینجا مشکلشو میگه

شماره تماس هم توی سایت گزاشته شد تا دیگه بهونه ای نباشه

دوستانی که مشکل دارند میتونند درخواست کنسول بدند تا خودشون مشکلشون رو ببینند

به تمامی مشتری هاییکه توی این چند روز هم باما راه اومدند و صبور بودند ۲هفته بهشون رایگان میدم تا باقی دوستان هم راه ساپورت رو یاد بگیرند :x

بیشتر فعالیتم توی سایتم هست و اینجا نمیتونم جواب شما رو بدم

درحال حاظر فقط یک سرورمون مشکل داره که ۱۰۰ تا از مشتری ها هم روی اون سرور هستند اون هم مشکل وی ام ویر هست که تا ماه اینده با تعویض سرور برطرف میشه

ممنونم از مدیریت که میزاره اینجا انتقاد کنید والا ما یکبار با مدرک انتقاد کردیم ۲هفته مارو بن کردند ( کلا با بنده فکر کنم لج هستند )

روز خوش

afshin.b
August 1st, 2013, 01:19
آقای عسگرپور من تا حالا درمورد ساپورت جز تو تیکت هایی که تو سایتتون دادم حرفی نزدم
تمام این مدت هم هر بهانه ای که برای قطع شدن سروراتون ارائه دادین گفتم اشکالی نداره حرف شما قبول...
اما چرا اینجا میاین دروغ تحویل ملت میدین؟؟؟ شما کی به امثال من 2هفته بعد مسافرتتون سرویس رایگان دادین؟؟؟؟؟
سرورتون کاملا شیر و لیمیت شده هست
این موضوع از ریموت هم کاملا واضح میشه فهمید
پشتیبانی هم که جون به سر میکنین تا جواب بدین
پنل ریبوت هم که از روز اول سر جمع 1ماه کامل درست کار نکرده...
قطعی ها هم که دیگه جای خود داره
بهانه تیکت هم نیارین من تمام مسائلی که گفتین رو همیشه رعایت کردم اما شما هم رعایت کردین؟؟؟؟؟؟

به دوستمون هم دیگه پیشنهاد نه که اگه میخواد راحت باشه اکیدا میگم از vpsfars سرور گرفتن = اشتباه محض

hanzaleh
August 1st, 2013, 12:31
این آقا یه کلاهبرداره تاپیک های کلاهبرداریش تو فروم های دیگه هم هست ، تو همین فروم هم چندین تاپیک با شاکی های فراوان زده شده و بعد از چند روز فقط تاپیک ها پاک شدن !

diges
August 6th, 2013, 11:20
دوستان می خوام یک تاپیک انتقاد درست و حسابی برای ایشون بزنم تا پرونده یوزر ایشون و سایت ایشون برای همیشه بسته بشه

یوزر هایی که شاکی هستند با پیام خصوصی در ارتباط باشن مدارک بدن کامل در تاپیک انتقاد قید کنم مطمین باشید آخرین روز های یوزر ایشون در انجمن هست .

ایشون با بی مسولیتی که دارن خیلی ها رو بدخت کردن .

hnikdel
August 11th, 2013, 11:39
خیلیا ازش شاکی هستند.تاپیک های فروشش بسته شده و خودش هم بن شده.
اینم تاپیک شکایت اخیر من از این سایت: http://www.webhostingtalk.ir/f7/88683/index3.html
خیلی حواستون جمع باشه. از ما گفتن بود.
یاعلی

samaras
August 11th, 2013, 11:52
از طریق بانک ملت پیگیرش بشید چندتا که شکایت داشته باشه درگاهشو میبندن
چندتا اخطار بش میدم دیدم توجه نداره میرم برا شکایت

maders
October 17th, 2013, 01:45
عزیزم کیفیت خود سرور ها نسبتا خوب و متوسطه ولی اینجاش بده که پشتیبانی اصلا نداره یعنی اصلا
بعدشم من الان 6 روزه پول تمدید سرورم رو دادم ولی تیکت زدم بعد 2 روز گفتم امکان فعال سازی تا 72 دیگه نیست الان 72 ساعت زیاد تر هم گذشته ولی فعال نشده فک کنم این ماه یه چیزی شده باشه

DownloadCenter
October 17th, 2013, 02:09
این مردک د ز د ه شدیدا مواظب باشید و اگه چیزی مفتی داد هم سراغش نرید.

Mr(s).Anonymous
October 17th, 2013, 12:36
به نظر من اینطوری نمیشه به جایی رسید کسانی که شاکی هستند جمع شند باهم یه کاری بکنیم اینطوری هم جلوی ایشون گرفته میشه تا ادم های زیادی بدبخت نشن الان دقیقا 2 هفته هست که به تیکت من پاسخ ندادند و همه هزینه هارو سر وقت ریختم 2 تا سرور دان هست . در مورد شماره هم که میگن زنگ میزنی پاسخ نمیدن .بلوک میکنن اس ام اس میدین میگه اس ام اس بدی سرویستو نمیدم تازه تهدید میکنن پیگیر باشی سرور هاتو پاک میکنم اطلاعاتت بره اینطوری نمیشه که . کسانی که شاکی هستند ایمیل هاشونو برای من پخ کنند تا باهم یه کاری بکنیم مخصوصا اونایی که ساکن تهران هستند ایمیلاشونو بدن راحت میتونن پی گیری کنند تا الان چند نفر داده بیشتر هم بدن بهتر میتونیم همکاری کنیم و جلوشونو بگیریم !!!!!!
تاحالا تو عمرتون حضوری رفتید پلیس فتا؟!
شکایتو مطرح کنید همون اول ازتون میپرس سرور داخل ایران بوده یا خارج اگر جواب ایران باشه . پرونده پیگیری میشه ولی اگر سرور خارج از کشور باشه میگند کاری نمیتونیم براتون بکنیم :)

Mr(s).Anonymous
October 17th, 2013, 12:43
اگه ادرس طرف رو بزارم رو میز چی؟ پیگیری میشه 100 درصد میشه من از این اقا شکایت دارم نه از سرور فرانسه مسول کیه ؟ کی به عنوان نمایندگی خارج خریداری کرده تازه ربطی به سرور نداره 5 هفته هست یه سیستم عامل ریلود نکرده جواب تیکت نمیده چه ربطی به سرور داره ریلود میتونه بکنه ولی نمیکنه تازه خودشون هم اس ام اس زدن که از عمد اینکارو نمیکنن اس ام اس هاشون همشون مونده تو گوشی .!بله پلیس فتا رفتم چندین باررر.
پس بازم برید و نتیجه را همینجا اعلام کنید.
شخصا منتظرم ببینم شما چه میکنید :)

Rapian
October 17th, 2013, 12:46
این بابا خیلی ها رو بیچاره کرد . خداروشکر نابود شد از این انجمن و داره ورشکست میشه. به درک واصل شد. هرکی شکایت داره بره پدرش رو دربیاره.

zouscript
October 17th, 2013, 14:29
اگه ادرس طرف رو بزارم رو میز چی؟ پیگیری میشه 100 درصد میشه من از این اقا شکایت دارم نه از سرور فرانسه مسول کیه ؟ کی به عنوان نمایندگی خارج خریداری کرده تازه ربطی به سرور نداره 5 هفته هست یه سیستم عامل ریلود نکرده جواب تیکت نمیده چه ربطی به سرور داره ریلود میتونه بکنه ولی نمیکنه تازه خودشون هم اس ام اس زدن که از عمد اینکارو نمیکنن اس ام اس هاشون همشون مونده تو گوشی .!بله پلیس فتا رفتم چندین باررر.اشنا هم داشته باشید خیلی سریع پیگیری میشه . همین الانش تمامی مشتریان من از این اقا شاکی هستند نزدیک به 500 نفر میشه رسیدگی نمیشه به نظر شما 500 کم نیست سرور ها هیچ مشکلی ندارند مشکل کوتاهی این اقا هست .!

با سلام

دوستمان درست گفتند

به هیچ وجه مباحث مربوط به سرور های خارج کشور پیگیری نمیشود اگر قرار به پیگیری بود به جای ف - ی - ل - ت - ر کردن سایت فروشندگان کالاهای غیر مجاز با آنها برخورد قانونی میشد اما چون درون قانون این مورد تعریف نشده برای سرور های بیرون از ایران پس پیگیری تنها مجازی خواهد بود

با احترام

zouscript
October 17th, 2013, 14:33
این بابا خیلی ها رو بیچاره کرد . خداروشکر نابود شد از این انجمن و داره ورشکست میشه. به درک واصل شد. هرکی شکایت داره بره پدرش رو دربیاره.

با سلام

مشکلی که تمامی کاربران با اینچنین فروشنده هایی دارند کاملا روشن است و دلیلش هم کاملا روشن

دلیل مشکلات این فروشندگان همان ارزان فروشی آنهاست ، یعنی وقتی یک فروشنده رم 4 گیگ را مثلا 12 تومان ماهیانه به شما میدهد شما نباید انتظار کیفیت داشته باشید چون این فروشنده قطعا دارد فراتر از توان سرور روی آن vps تعریف میکند پس قطعا کیفیت پایین خواهد آمد

این اشتباهی است که اکثر مشتریان سرور های مجازی دچار آن میشوند و بعد کم کم متوجه میشوند که اگر طبق استاندارد هزینه کنند و سرویس با کیفیتی تحویل بگیرند خیلی بهتر است تا .....

با احترام

shitoonn
October 17th, 2013, 14:43
اها یعنی یکی بیاد جا یه شرکت خارجی کلاه برداری کنه پولیس فتا میگه نوش جونش .اگه فتا جواب نداد به جای فتا باید رفت اگاهی اونا میدونن چیکا کنند .منم شاکیم

zouscript
October 17th, 2013, 14:53
اها یعنی یکی بیاد جا یه شرکت خارجی کلاه برداری کنه پولیس فتا میگه نوش جونش .اگه فتا جواب نداد به جای فتا باید رفت اگاهی اونا میدونن چیکا کنند .منم شاکیم

با سلام

دوست گرامی بنده اصلا قصد این را ندارم که مانع پیگیری شما شوم فقط خواستم توضیح دهم

ادعا بالا شما قابل پیگیری است چنانچه بتوانید اثبات کنید که یک شخص با ارائه مدرک و ... جعل هویت کرده و کلاهبرداری اما این ادعا فوقالعاده سنگین است و از شما مدارکی مبنی بر این ادعا میخواهند مثلا اینکه این شخص به شما چه مدارکی داده که شما باور کردید که یه شرکت معتبر هست ؟ اگر این مدارک کامل نباشه مطمئن باشید که به شما خواهند گفت نباید اعتماد میکردید اما اگر مدارک کامل باشد و شخص درون ایران ساکن باشد قابل پیگیری است

با احترام

asklt
November 10th, 2013, 15:29
بخشید این مورد به کجا رسیده !
قرار هست مدیر این سایت چه کار کنه ؟
کسی خبری داره از ایشون
شماره تماس یا چیزه دیگه ای ؟

eskelet-sokhte
November 10th, 2013, 15:49
بخشید این مورد به کجا رسیده !
قرار هست مدیر این سایت چه کار کنه ؟
کسی خبری داره از ایشون
شماره تماس یا چیزه دیگه ای ؟
سلام.اگه یه نفر جدی پیگیرش بشه و مدرک ببره و چندین نفر دیگه هم بهش کمک کنن ، سایتش که بسته میشه هیچ.هیچکس دیگه ازش چیز نمیخره و همچنین باید پول همه رو پس بده(البته اینارو همینجوری گفتم من با قوانینای اینجوری آشنا نیستم)

وی پی اس فارس = حروم شدن پول
موفق باشید

omidreza
November 11th, 2013, 21:32
لقب د زز د هم براش کمه

hostfire
November 11th, 2013, 21:43
بابا شما از دنیا عقبید فکر کردید داره ورشکست میشه
الان رفته پی سی دانلود تبلیغ داده کجا کارید؟

majidisaloo1
November 11th, 2013, 22:23
بابا شما از دنیا عقبید فکر کردید داره ورشکست میشه
الان رفته پی سی دانلود تبلیغ داده کجا کارید؟

مورد اول بنده رفتم ندیدم چنین موردی را . . .
مورد دوم امروز از P30download با بنده هم تماس گرفته بودند میگفتند یک سرور رم 4 با سیستم عامل مکینتاش بدهید برایتان نمیدونم تبلیغ میکنیم پست ثابت میزنیم ، مشتری می آوریم احتمالا این ها هم یک سرور بهشون داده است از جایی که سرور ها خالی شده برایشان این مورد راحت ترینن حالت است

persianmagic
November 11th, 2013, 22:29
مورد دوم امروز از P30download با بنده هم تماس گرفته بودند میگفتند یک سرور رم 4 با سیستم عامل مکینتاش بدهید برایتان نمیدونم تبلیغ میکنیم پست ثابت میزنیم ، مشتری می آوریم احتمالا این ها هم یک سرور بهشون داده است از جایی که سرور ها خالی شده برایشان این مورد راحت ترینن حالت است

p30download درامد میلیونی داره عزیز نیازی به سرور مکینتاش یا .. نداره

بخشی که ایشون تبلبغ دادند هزینه ماهیانش 90 تومنه! چند ماه هست هست که فعاله .حالا نمیدونم تعجب بعضی از دوستان برا چیه شاید 90 تومن پول خیلی زیادیه ما خیر نداریم :)

اینکه سرویس ها ایشون و کیفیتش پایین هست هیچ شکی نیست پشتیبانی هم که خودشون اعتراف میکنند 0 هست. ولی درست نیست وقتی در سایت بن هستند هر تهمت و .. دیگه بهشون زده بشه

majidisaloo1
November 11th, 2013, 22:48
p30download درامد میلیونی داره عزیز نیازی به سرور مکینتاش یا .. نداره

بخشی که ایشون تبلبغ دادند هزینه ماهیانش 90 تومنه! چند ماه هست هست که فعاله .حالا نمیدونم تعجب بعضی از دوستان برا چیه شاید 90 تومن پول خیلی زیادیه ما خیر نداریم :)

اینکه سرویس ها ایشون و کیفیتش پایین هست هیچ شکی نیست پشتیبانی هم که خودشون اعتراف میکنند 0 هست. ولی درست نیست وقتی در سایت بن هستند هر تهمت و .. دیگه بهشون زده بشه

شما اگر میخواهید باور نداشته باشید این را برای بزرگ جلوه دادن خودمان نگفتم برای این گفتم که مبادله کالا به کالا است
والله به ما گفتند بنر نمیدونم b2 میگذاریم یا D2 این مورد دقیق یادم نیست اما گفت قیمتش 400 تومان است
حتی یک میلیارد هم شما در آمد داشته باشید این برای شما خوشحال کننده تر است که از کالای خودت بدی و کالایی که نیاز داری را بگیری!

hostfire
November 11th, 2013, 22:54

http://up.vbiran.ir/uploads/Snapshot_2013-11-11_225314_1807138419783843252.png

vipsanious
November 12th, 2013, 21:28
راه جدید کلاهبرداری هم مثله اینکه شده فروختن وی پی اس
vpsfars = thief

zakerweb
November 13th, 2013, 04:14
همگی باهم سایتش رو برای *****ینگ بفرستید شاید فرجی شد :d

Mr.Te0
November 13th, 2013, 04:43
به نظر بنده حق بعضی مشتریان است البته توهین نشه بعضی ها فقط به دنبال سرور ارزون هستند اینم میشه عاقبتش.... ایشون هزاران بار گند کاری کرد بعد اومد سرور رم 4 داد 15 تومن باز هم مشتری حیا نمیکرد میرفت سمتش.. درسته قیمتم مهمه ولی باید همراه کیفیت باشه یا نه////

delta
November 13th, 2013, 05:26
والا با ایمیلهاشون دهن ما رو آسفالت کردند..قبلنا 2 سال پیش یک vps داشتم ازش ایمیلم مونده تو سایتشون..روزانه یک ایمیل میدند واقعا شرم داره ایمیلشم..نمیخوام بگم اما کاش گ د ایی میکردند بهتر از این اوضاعی بود که برایمشتریهاش درست کرده..ایمیلهاشو بزارم واقعا براش تاسف میخورید!!

zouscript
November 14th, 2013, 11:48
همگی باهم سایتش رو برای *****ینگ بفرستید شاید فرجی شد :d

با سلام

دوست گرامی هر سایتی را اگر هزاران نفر هم گزارش کنند ولی موردی که شامل یکی از بند های جرائم رایانه ای باشد در آن دیده نشود ترتیب اثر داده نمیشود

با احترام

zouscript
November 14th, 2013, 11:50
به نظر بنده حق بعضی مشتریان است البته توهین نشه بعضی ها فقط به دنبال سرور ارزون هستند اینم میشه عاقبتش.... ایشون هزاران بار گند کاری کرد بعد اومد سرور رم 4 داد 15 تومن باز هم مشتری حیا نمیکرد میرفت سمتش.. درسته قیمتم مهمه ولی باید همراه کیفیت باشه یا نه////

با سلام

کاملا حق با شماست

استاندارد وب مشخص است و با کمی جستجو میتوان به قیمت معیار رسید و وقتی قیمتی خیلی پایینتر از معیار باشد 100% یک جای کارش درست نیست

با احترام

mosmosi
November 19th, 2013, 21:40
من ازشون یه سرویس خریدم ولی الان 10 روز هست که دارن امروز فردا میکنن
مزخرف ترین پشتیبانی رو دارن
چند بار که تو تیکت هاشون بهشون گیردادم برای 2 روز دیگه کلا جواب نمیدادن
از بس تیکت زدم بازم گفتن تو 24 ساعت اینده مشکل حل میشه ولی الان 2 روز از اون موقع گذشته و هنوز سرویس رو تحویل ندادن

serverstar.ir
November 19th, 2013, 21:48
یا نخرید یا میخرید قر نزنید !!!!!!!!!!

شماهایی که خریدید جز قیمت ارزون به چیز دیگه ای هم نگاه کردید ؟ قیمت که بیشتر نشد پس بازم به قیمت نگاه کنید و شکایت نکنید !

viasky
November 19th, 2013, 21:56
الان مگه رم یک و رم دو چند میده این دوست گرامی؟

Ahari
November 24th, 2013, 19:38
من فرومی که عضوم رو این سرور بود میگفت قطعی نداره برای همین تیکت دادم برای انکود ببینم سرور مناسب داره
یه سرور داشت گفت پیش فروشه دو هفته ای اماده میشه برای همین یه سرور معمولی هم سفارش دادم که کارمو راه بندازم فعلا ولی الان 20 روز گذشته ولی هیچی به هیچی دو روز هم هست که سایت کلا بالا نمیاد

maders
November 24th, 2013, 19:42
من فرومی که عضوم رو این سرور بود میگفت قطعی نداره برای همین تیکت دادم برای انکود ببینم سرور مناسب داره
یه سرور داشت گفت پیش فروشه دو هفته ای اماده میشه برای همین یه سرور معمولی هم سفارش دادم که کارمو راه بندازم فعلا ولی الان 20 روز گذشته ولی هیچی به هیچی دو روز هم هست که سایت کلا بالا نمیاد

عزیز شما هم تازه به فکر تهیه سرور از یه جای خوب و معتبر باش و سراغ این د-ز-د ها دیگه نرو !

maders
November 24th, 2013, 19:48
الان مگه رم یک و رم دو چند میده این دوست گرامی؟

رم یک که اکثرا میده 15 تا 18 تومن
رم دو هم همین قدرا میداد 15 تا 20
قبلانا رم 4 یا 6 رو هم با 25 تومن میداد الان دیگه کلاهبردار شده هیچی تحویل نمیده !!!

ParsWebIT
November 24th, 2013, 20:29
چرا کسی که میاد سرور رم 4 میخره 15 تومن بعدش میاد اینجا شاکی میشه؟ مگه شما عقل ندارید؟ اون لحظه که میخرید مگه نمیدونید اطمینانی نیست به این سرویس؟ چرا میدونید!!!
شما اول 10.000 تاپیک رو چک کردین و سرویس خوب دیدین اما اون رگ طمعکاریتون نذاشته پول بدین
شما از همون دسته مفت باشه کوفت باشه هستید! شمایی که بارها اینجا دیدین طرفی که میاد سرور میده با این قیمت 4 روز بعدش تو تاپیکس فحش کاری شده! همین شمایی که رم 4 میخرید 20 تومن بعد هی تو تاپیک تایید میکنید طرف رو همین شمایی که قسم میخورید سر کیفیت طرف! روی چه حسابی روتون میشه؟ 15 تومن رو ببر تو سوپر مارکت سر کوچتون ظرف 4 تا پفک میزاره تو کیسه واست! شمایی ک سایت ارزش داره واست مثلا 1 ساله داری پست جمع می کنی توش؟ داداش من خودت مقصری میزاری رو سرور 15 تومنی؟
شما که بارها تاپیک ایشون رو دیدین!!! دعوا شد سرور دان شد!! سرور فرمت شد به کل!!! بازم تنبیه نمیشین؟ توبه ما جماعت ایرانی مرگه... مرگ!
همین شمایی که الان اینجا مشغول گله گزاری شدین فردا تو تاپیکهای رم 1 گیگ 10 تومن همین جا پرسه میزنید!!! سر کی رو کلاه میزارید؟ میخواین دل کی براتون بسوزه؟
آقا! تو این مملکت تا این سن باد نگرفتین هر چه قدر پول بدی همون قدر اش میخوری؟ من سرور دارم ماهی 500 تومن در میاد با کیفیت هست عالیه از این سرورهای رم 74 گیگ ماهی 300 تومن نیست خوب حالا روی چه حسابی مثلا من بتونم رم 4 رو 15 تومن بدم؟ شمام میفهمید دیگه اینارو... نه؟

پول خوب بدین سرویس خوب بگیرین... بابا عزیز من... داداش من... تو حتی تاکسی هم سوار میشی دربست بخوای بری 4 برابر بیشتر میدی! نه؟

دیگه به چه زبونی حرف بزنم؟ اینجا یه سری بی گناه هستد و اولین خریدشون بوده از این ادم یه سری واقعا اطلاع نداشتن که روی حرف منم به اینا نیست
به اونایی هست که خوب میفهمن رم 4 گیگ رو از 10 نفر قیمت دارن وقتی 15 تومن - 20 تومن میبینن میگن به درک مفته
خوب اون لحظه هم طرف فروشنده میگه به درک گور بابای مشتری! سرور آشغال میخرم پورت افتضاحه؟ به درک.. هارد بد؟ به درک..
شمایی که ماهی 15 تومن دادی واسه چیزی که میدونی اگه خوب باشه 50-70 تومن قیمت داره خوب جناب 15000 تقسیم بر 30 روز = روزی 500 تومن دادی خوب فدات شم تو اگه یکی بهت بگه روزی 500 تومن بت میدم حاضری روی 1 بار تف بندازی کف دستش؟

شرمنده اگه لحن صحبتم خیلی تند هست و کسانی که در بالا گفتم این رو به خودشون نگیرن
من هر بار همچین تاپیکی میبینم متاسف میشم از ته دل واسه کسانی که با خون دل سایت رو به جایی میرسونن و به خاطر بی مبالاتی 1 نفر از بین میرن
اما یک سری هم لیاقتشون هیمنه که هست! هر بار یکی مفت سرور میفروشه یه سری هم میگیرن 100 تایید میزنن تو تاپیک طرف یه مشت آدم اماتور بازار رو بچه بازی کردند

مفت میخرید همینه که هست!!! حالا وقتی میرید تو یه مغازه طرف یه تی شرت رو میگه 100 تومن با کمال میل میخرید بعد فرداش میشورید اب میره!! به خدا نمیرید دم مغازش اعتراض کنید به پیر به پیغمبر نمیرید که حالا اینجا دارید این طوری میکنید
یکی تهدید میکنه فلان میکنم یکی میره فتا.. یکی خودش تو فتاس یکی باباش یکی عموش.. یکی هم قاتله میخواد بره دم خونش!! خجالت بکشید

والا برید تو فتا به طرف بگید سرور خریدین 15 تومن اصلا جواب سلامتون رو میده؟ طرف میلیارد میلیارد می***ه تو مملکت کسی نمیتونه گیرش بیاره

کسی که سایت خوب داره خوب خرج میکنه واسه میزبانش، شما میرید تو خونه ای که سقفش چکه کنه تو این زمستون؟
بسه دیگه خجالت آوره این وضعیت .. واسه همه واسه من واسه شمای مشتری.. بسه دیگه

hadi_am
November 24th, 2013, 21:11
درود

خیلی جالبه...
انگار مدیریت این انجمن با جناب شایان عسگرپور رفیق هستن...

درسته که تو قوانین اعلام شده که ایشون کلاه بردار هستن ولی هر چقدر تاپیک در مورد شایان عسگرپور بود و دربارش حرف زده شده بود البته در مورد نااهل بودنشون زدن کلا پاک شده...

خیلی جالبه تو آخرین تاپکی شکایت نمیدونیم خودش بود یا نه گفت:
دارم میرم دبی تو شرکت bmw تو بخش شبکش استخدام بشم...

حالا نمیدونم قراره بره شبکه ها bmw رو به هم وصل کنه تا یه شبکه بین چرخای جلو و عقب ایجاد کنه دیگه اینو نمیدونم...

ایشون پول نداره پوال کاربراشو بده ولی پول هواپیما، ویزا و خیلی چیزا رو داره...

نمیدونم مدیریت عزیز الان میخوان بنده رو به مدت 1 هفته بن کنن یا خیر ولی در کل نمیدونم چرا اینکارو با بیشتر تاپیکای شکایت میکنن با وجود مدارک زیاد...

nima73
November 24th, 2013, 22:07
درود
احتمالا شرکت bmw برای تست سیستم های امنیتی خودش به یک د-ز-د احتیاج داشته و ایشان را استخدام کرده وگرنه یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی دنیا چرا باید یک بچه ایرانی 18 ساله را که هیچ سایقه درستی نداره استخدام کنه ؟ ( البته برای کارگران ... هم به درد میخوره ! )
در مورد پول هم واقعیتش ایشان دو یا سه هفته قبل تمام سرورها را خاموش کرد و اعلام کرد دچار مشکل مالی موقتی شده و اگر کسی سرویس را سالیانه تمدید کنه یک ماه تخفیف و 300 گیگ هارد اضافه بهش رایگان میده وگرنه سرورها را روشن نمیکنه که در اون زمان خود بنده یک ماه وقت سرورم مانده بود و تیکت زدم که من تو را شناختم و اعتمادی بهت ندارم میخوای سرور را روشن کن میخواهی روشن نکن ولی دراز مدت تمدید نمیکنم ! هر چقدر سعی کرد قانع بشم که اینبار کارش درست هست قبول نکردم چون این حرام زاده را خوب شناخته بودم و آخر هم برای جلب رضایت سرورم را روشن کرد و کلا الان یک یا دو هفته از وقت سرور باقی مانده بود و خدا را شکر فریب نخوردم ولی خیلی از مشتری ها که نمیشناختنش سالیانه تمدید کردن تا آخرین ***ی بزرگش را انجام بده ! حالا متوجه شدید پول هواپیما و تفریحش از کجا تهیه شده ؟
یک حرفی هم با خود حرامزاده اش دارم
جناب آقای شایان خان یک آدم باید خیلی احمق باشه که برای این مقدار کم پول بیاد و کلاه برداری کنه چون اگر دو نفر ازت شکایت کنند به عنوان کلاه بردار عمومی شناخته میشی ، برات پرونده ای بزرگ تشکیل میشه که عواقب اون مثلا عدم استخدام در هیچ نهاد دولتی و سازمانی که استعلام عدم خلافی میخواند هست ، عدم ثبت نام در دانشگاه و اگر دانشجو باشی احراج ، ممنوع الخروجی از کشور و پیگیری شکایت ، دستگیرت هم کنند تا چند روز چنان باهات تفریح کنند تو پلیس سایبری که تمام خورده هات از دماغ گنده ات بیرون بریزه و سایر موارد که خود کلاه بردارت بهتر میدانی پس در کنار د-ز-د بودن احمق هم هستی
راستی نکته جالب این بود که وقتی سرورها را چند هفته قبل خاموش کرده بود میگفت مقصر مدیران اینجا هستند !
راست هم میگه چرا جلوش را گرفتید نزاشتید راحت پول خلق الله را بخوره و خر کیف بشه ؟ :دی :65:

omidbaghery
November 25th, 2013, 17:40
بچه های عزیز وی پی اس فارس ***ی بیش نیست! خدا رو شکر که سایتش فعلا بسته شده و اگر هم باز شد هر چقدر هم که از اون حرف های چرت پرت زد خرید نکنید بنده از موقعی که سرور از اونجا نمیگیرم به سایت ایران دیتا رفتم و اینقدر خوبه حدود 8-10 سرور دارم ازشون الان هم نمایندگی گرفتم قیمت رم 1گیگ هم فقط 18 هزار تومان هست اپتایم بالا پشتیبانی 24 ساعته! سی پی یو هم 700gh هست معقوله! هارد هم 20 گیگ
وقتی ادم میتونه یک مقدار بیشتر بده اصابش اروم باشه چرا اینقدر خودشو اذیت کنه؟!

ehsan_296
November 25th, 2013, 17:53
شما خود ایران دیتا هستی ؟ لول

کلا پستت تبلیغ هست تا اطلاع رسانی :)

omidbaghery
November 25th, 2013, 17:56
شرمنده تبلیغ کردم! یک مقدار گرم نوشتن شدم حواسم نبود در ضمن نه عزیز من ادمین اونجا نیستم فقط نمایندگی کامل دارم ازشون

hadi_am
November 25th, 2013, 18:58
بچه های عزیز وی پی اس فارس ***ی بیش نیست! خدا رو شکر که سایتش فعلا بسته شده و اگر هم باز شد هر چقدر هم که از اون حرف های چرت پرت زد خرید نکنید بنده از موقعی که سرور از اونجا نمیگیرم به سایت ایران دیتا رفتم و اینقدر خوبه حدود 8-10 سرور دارم ازشون الان هم نمایندگی گرفتم قیمت رم 1گیگ هم فقط 18 هزار تومان هست اپتایم بالا پشتیبانی 24 ساعته! سی پی یو هم 700gh هست معقوله! هارد هم 20 گیگ
وقتی ادم میتونه یک مقدار بیشتر بده اصابش اروم باشه چرا اینقدر خودشو اذیت کنه؟!

درود

نمیخواستم تو ادامه ی این تاپیک شرکت کنم:

700گیگاهرتز؟؟؟

اصلا فهمیدی چی گفتی برادر من؟؟؟

700 گیگاهرتز حداکثر بذاریم هر هسته 3 گیگاهرتز میشه 233 هسته@-):-o

یعنی سرور ایشون از سرورای گوگل قدرتمند تره...

میشه لینک سایتشون رو بدید ما هم خرید کنیم؟؟؟

m.yMJJ
November 25th, 2013, 23:47
سایتش که چند روزه Down شده . VPS هم امروز Off شد . قضیه چیه ؟

.K.H.A.
November 25th, 2013, 23:52
سایتش که چند روزه Down شده . VPS هم امروز Off شد . قضیه چیه ؟

فرار كردن امارات ...

m.yMJJ
November 25th, 2013, 23:54
فرار كردن امارات ...

شوخی یا جدی ؟ یعنی چی ؟ @-)

.K.H.A.
November 26th, 2013, 00:02

جدی ، شوخی كدومه برادر ؟ 2 روز قبل اومد گفت تو شركت bmw استخدام شدم دارم ميرم پولتونم 1 ماه ديگه كه حقوق گرفتم بر ميگردونم !

Ahari
November 26th, 2013, 00:02

محمد بهت گفتم که پولو گرفته سایتم بالا نمیاد:-|

m.yMJJ
November 26th, 2013, 00:08
جدی ، شوخی كدومه برادر ؟ 2 روز قبل اومد گفت تو شركت bmw استخدام شدم دارم ميرم پولتونم 1 ماه ديگه كه حقوق گرفتم بر ميگردونم !

:))

محمد بهت گفتم که پولو گرفته سایتم بالا نمیاد:-|

منم بهت گفتم این کارش درست نیست . وقتی یه چیزی انقدر ارزونه یه روزی ادمو بیچاره میکنه .

الان همه فایل ها و اطلاعات پر ....

Ahari
November 26th, 2013, 00:29
:))

منم بهت گفتم این کارش درست نیست . وقتی یه چیزی انقدر ارزونه یه روزی ادمو بیچاره میکنه .

الان همه فایل ها و اطلاعات پر ....

دیر گفتی دیگه من سفارش داده بودم
خوبه اطلاعاتی منتقل نکردم اینجا
فقط فایل های لیچ پرید؟

m.yMJJ
November 26th, 2013, 00:34
دیر گفتی دیگه من سفارش داده بودم
خوبه اطلاعاتی منتقل نکردم اینجا
فقط فایل های لیچ پرید؟

بهتره این حرف ها تو Gmail زده بشه و اینجا رو چت روم نکنیم .

من همون روز اولی که این رو خریدید گفتم به درد نمیخوره .

خدا رو شکر تاریخ عضویتم جدید نیست که بگید عضو شدم تبلیغ کنم اما واقعا یه تار مو terahost به این هاستینگ ها میارزه . اونجا حداقا Downtime و پریدن اطلاعات نداشتیم . سرعت پاسخگویی و اطلاعات فنی مناسبی هم داشتن .

MostafaBestMan
November 26th, 2013, 00:36
این حرفها واقعیت داره؟
برای کارهای شخصی ازش وی پی اس داشتیم.حداقل میگفت اطلاعاتمون رو برداریم.
عجب ادمه.... هست

m.yMJJ
November 26th, 2013, 00:44
این حرفها واقعیت داره؟
برای کارهای شخصی ازش وی پی اس داشتیم.حداقل میگفت اطلاعاتمون رو برداریم.
عجب ادمه.... هست
دقیقا ، حداقا خبر میداد اطلاعات رو Backup میگرفتیم .

من آدم مذهبی نیستم که نفرین کنم و ... اما بدون شک پاسخ این کار ها رو یه روزی میگیره .

serverstar.ir
November 26th, 2013, 08:43
امارات !!!!
لووووووووووووووول

دوستان اصلا این خبرها نیست بنده ایشون رو از نزدیک میشناسم !!!

شایان اگر میخونی !!!! نگفتم نکن !!!

کامران غلامی
November 26th, 2013, 08:54
دوستان همه میدونند بازار پایین وبالا داره.ایشون هم کم آوردند نتونستند ادامه بدهند.شاید ایشون کلاهبردار نیست فقط نتونستند .دوستان الان هزینه ها بالا است.خرج ومخارج بالا هست.پس تقصیر این بنده خدا اینه که ورشکست شده اند.خودشان هم گفتند که در این انجمن ایشون را تخریب کرده اند ومشتریانش را پرانده اند وسایت وسرورهاشون را هم هک کرده اند.ایشون تا آمده اند خودشان را جمع وجور کنند نابود شدند و ورشکست.من نمیدونم ها میگویم شایدذ اینگونه باشد وگرنه الله اعلم.

dicaprio_4244
December 2nd, 2013, 19:45
امروز 3 تا وی پی اس من هم قطع شد، ما رو بگو چقد ساده بودیم گفت به کمکتون نیاز دارم بلند مدت تمدید کنید تا پول دستم بیاد بتونم پول سرورها رو بدم، نگو برنامه ی دیگه ای داشت... اینقد شرف نداشت که بگه بک آپ بگیرید... البته کلاهبردار چه میدونه شرف چیه... مطمئن باشید من تو هر ده کوره ای باشه پیداش می کنم، اینقد نفوذ دارم که بیچارش کنم... فقط مگه اینکه واقعا" از کشور خارج شده باشه، هرکی هم میشناسه یا اگه خودش این پیام رو میبینه بهتره هر کاری کرده اطلاعات منو برگردونه...

saboteur
December 3rd, 2013, 14:25
سرورهای من هم بالا نمیاد از دیروز. سایت خودش هم دان شده! چند سالی هست باهاش کار میکردم فکر نمیکردم همچین کاری بخواد بکنه! بهتره که مشکل فنی باشه و رفع بشه وگرنه ...

serverstar.ir
December 4th, 2013, 20:20
شاید ناخواسته ناچار به این رفتار شده کسایی که سرور داشتن از شایان اندازه ماهایی که هزینه کم دادند الان خسارت دادند یه جورایی بی حساب شدید !!!

mrasol
December 4th, 2013, 21:50
شاید ناخواسته ناچار به این رفتار شده کسایی که سرور داشتن از شایان اندازه ماهایی که هزینه کم دادند الان خسارت دادند یه جورایی بی حساب شدید !!!
آقا جدا روی اینی ک گفتید فکر کردید؟!!! بی حساب شدن بندگان خدا؟!!!o:-)

serverstar.ir
December 4th, 2013, 22:19
آقا جدا روی اینی ک گفتید فکر کردید؟!!! بی حساب شدن بندگان خدا؟!!!o:-)

Yea

dm800pvr
December 9th, 2013, 19:26
کلاه منم یک هفتست توسط vpsfars برداشته شده کسی نمیدوه آیا اصلاً حاضر میشن پولمونو پس بدهند یا نه؟

majidisaloo1
December 9th, 2013, 19:37
کلاه منم یک هفتست توسط vpsfars برداشته شده کسی نمیدوه آیا اصلاً حاضر میشن پولمونو پس بدهند یا نه؟

توی یک تاپیک ها 2-3 روز پیش بود اومدند گفتند ایمیل بدهید بهشون تا هر چقدر میشه برگشت بدهند