PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ارسال ایمیل از سرور که باعث کندی سرعت سرور میشه

محسن24
June 21st, 2013, 03:14
سلام خدمت همه وب مسترهای عزیز

عزیزان بنده یه مشکل اساسی دارم قبلا روی یه سرور بودم همین مشکل رو داشتم الانم سرورو انتقال دادم بازم این مشکل برام پیش اومده
مشکل بنده به این صورت هستش که از سرور بنده از دایرکت ادمین ایمیل هر روز ارسال میشه.قبلا یهویی 300 تا ایمیل ارسال میشد که از پنل دایرکت ادمین محدودش کردم به 1 دونه ارسال ولی باز میشه از یه دامنه که نمایندگی دادم بهش چندبار در روز پشت سر هم ایمیل فرستاد.از هر دامنه این همه ایمیل ارسال میشه باعث کندی سرعت سرور میشه حتی قبلنا قطع هم میشد سرور.... نمیدونم هکر این کارو میکنه یا از خوده دایرکت ادمین این ایمیل ها ارسال میشه و تو دایرکت ادمین اخطار میده که از این دامنه این ایمیل ها ارسال میشه ه یه نفر نفوذ کرده یه نفر *** وجود داره که ایمیل میزنه چک کنید.عنوان و متن کامل پیغام بدین شرح است که ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید این مشکل رو حلش کنم با تشکر

Warning: 1 emails have just been sent by sait

The sait account has just finished sending 1 emails.
There could be a spammer, the account could be compromised, or just sending more emails than usual.

After some processing of the /etc/virtual/usage/sait.bytes file, it was found that the highest sender was sait@sait.ir, at 18 emails.

The most common path that the messages were sent from is /, at 17 emails (1700%).
The path value may only be of use if it's pointing to that of a User's home directory.
If the path is a system path, it likely means the email was sent through smtp rather than using a script.

This warning was generated because the 1 email threshold was hit.

================================
Automated Message Generated by DirectAdmin

sellpad
June 21st, 2013, 03:34
پورت ایمیل رو تغییر بده به پورت دیگه غیر از 25

محسن24
June 21st, 2013, 14:13
سلام ممنون قربان اطلاع دادم پورت 25 رو بستند با تشکر