PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ایمیل 100% Verify و کاملا ایرانی و فعال

taylor
June 21st, 2013, 00:19
درود.
یه سری ایمیل از شرکت جو***نی خریداری کردم. اونهایی که 100% فعال و واقعی و ایرانی هستن جدا کردم در بسته های 5هزارتایی. چیزی در حدود 6% ایمیلهایی که خریدم فعال(یک ماه اخیر) و ایرانی و کاملا واقعی بودن

ایمیل هایی هم که این شرکت به من داده از ایمیل هایی هست که کاربران خودشون در سایت های مختلف وارد کردن مثل عضویت و اشتراک گذاری اخبار و مطالب. درنتیجه ایمیل های گروپ و چت روم و اینا نیست.

این ایمیل ها که در بسته ها قرار دادم کاملا کاملا واقعی و فعال هستن. یعنی کاربر با اینکه میدونسته ایمیل تبلیغات هست بازش کرده رو محتویاتش کلیک کرده.

الان 3 بسته 5هزارتایی اماده شده و به بهترین قیمت بفروش میرسه.

بعد از فروش این سه بسته بسته های بعدی یک هفته بعد یک ماه بعد آماده میشه و دوباره بفروش میرسه.

میدونید اسپم کار درستی نیست ولی خب خرید و فروشش انجام میشه همونطور که خرید و فروش شماره و ... انجام میشه. لذا افرادی که خریدار نیستن و از دید کاربر و غیرمشتری میخوان به قضیه نگاه کنن لطفا از تاپیک خارج بشن. حتی مخابرات هم شماره هاشو میفروشه. بالاخره یه نوع ارتباط بین فروشنده و خریدار هست.
به افرادی که قصد دارن از ایمیل جهت فروش چیز پی ان استفاده کنن ایمیلی حتی یه دونه داده نمیشه.

نکات:
- هر بسته فقط یکبار و به یک نفر فروخته میشه.
- در بسته های بعدی که ارائه میشه ایمیل تکراری وجود ندارد یعنی ایمیلی که دربسته 1 قرار گرفته در بسته های بعدی به هیچ وجه قرار نمیگیره. یعنی سه بسته رو یکجا بخرید دقیقا 15 هزار ایمیل ایرانی فعال و ولید دریافت میکنید
- دفعات بعد هر بسته که آماده بشه به بالاترین قیمتی که داده بشه فروخته میشه.
- دوستانی که قصد خرید و سپس فروش ایمیل ها به افراد زیادی دارن خواهشن درخواست ندن فقط فروش به شرکت ها و افرادی هست که خودشون میخوان استفاده کنن.
- یکبار ایمیل تبلیغاتی کاملا موجه به این ایمیل ها ارسال شده(جهت شناسایی) و اونا که نخواستن دیگه ایمیلی براشون ارسال بشه از لیست حذف شدن.
- شرایط خریدش و نحوه تحویل هم توافقی با هر فرد با توجه به سابقه.

ایمیل هایی که من خریدم قیمتش با این بسته ها زمین تا اسمون فرق میکنه چون گفتم چیزی که من خریدم و این چیزی که جدا کردم شاید 6% رو دربرگرفته باشه اونم کلی هزینه شناسایی و سرور و ای پی شده(البته ارسال ایمیلش هم با یه شرکت دیگه بوده و من از طریق لینک های داخل ایمیل شناسایی کردم). درنتیجه با قیمت های دیگه که تو نت هست مقایسه نکنید. طرف 30 میلیون ایمیل رو 30 هزار میفروشه مطمئن باشید(تجربه دارم) شاید حدود 2% هم ولید نباشه. و از اون 2% شاید حدود 0.5% هم فعال نباشه. اما این بسته ها 100% هست هم ولید هم فعال در ماه اخیر.
این ایمیل ها بسیار بسیار جواب میده جهت ارتباط با مشتریان. متاسفانه بصورت شهر و یا نوع شغل نتونستم دسته بندی کنم و کل ایرانی ها درهم هستن ولی خب صدردصد ایرانی هست.
ایمیل های خارجی هم بعدا اماده میکنم مخصوص اونا که میخوان چیز پی ان به خارجی ها بفروشن

قیمت پایه هر ایمیل 40 ریال

tizparvaz
June 21st, 2013, 00:58
سلام
لطفا قیمت رو برای بنده پیام صوصی کنید ، قیمت مناسب باشه همرو خریدارم

taylor
June 21st, 2013, 01:56
سلام. خیر لطفا قیمت پیشنهادی خودتون رو بدید. فعلا سه بسته اماده هست میتونید سه تاشو باهم بخرید و یا یه دونه. به بالاترین قیمت فروخته میشه هر رقمی که باشه. بسته های ارزشمندی هست واقعا

tizparvaz
June 21st, 2013, 02:02
سلام. خیر لطفا قیمت پیشنهادی خودتون رو بدید. فعلا سه بسته اماده هست میتونید سه تاشو باهم بخرید و یا یه دونه. به بالاترین قیمت فروخته میشه هر رقمی که باشه. بسته های ارزشمندی هست واقعا
شما قیمت استارتش رو باید بگید تا با هم بالا پایین کنیم به توافق برسیم ، من هیچ قیمتی تو ذهنم ندارم لطفا شما بگید شما فروشنده هستید پ.خ کنید برام

taylor
June 21st, 2013, 02:05
قیمت پایه هر ایمیل 40 ریال (راستش 70 ریال مشتری داشته اما فروشنده چیز پی ان بود. اینجا پایه رو زدم 4)

redserver
June 21st, 2013, 02:25
خریدارم.اما به ظرطی که انصافاً ولید باشند.یا علی
آی دی تو پ.خ کن

tizparvaz
June 21st, 2013, 02:37
لطفا یک راه ارتباطی بدید هر 3 بسته رو بنده میخوام

taylor
June 21st, 2013, 03:42
بنده عرض کردم لطفا قیمت بدید. من هر بسته رو فقط به یک نفر میفروشم. بعدش چشم هم تعهد 100% ولید بودن + 100% اکتیو بودن میدم. و هم راه های تماس رو اعلام میکنم.
تا الان هیچ کس قیمت نداده. من میتونم به هر شخص بفروشم جداگانه به همین قیمت پایه. اما چون قصد ازار افراد موجود در ایمیل رو ندارم و نمیخوام ایمیل هام کاراییشون رو از دست بدن فقط به یک نفر که بهترین قیمت رو بده میفروشم.
اینطوری هم ایمیل ها بدست کسی میوفته که میتونه فروش خوبی از این طریق بدست بیاره هم من هزینه هایی که کردم درصدیش رو برمیگردونم.
لطفا قیمت خودتون رو بگید. یا دونه ای یا قیمت کلی پیشنهادی برای هر بسته.

redserver
June 21st, 2013, 03:50
بنده عرض کردم لطفا قیمت بدید. من هر بسته رو فقط به یک نفر میفروشم. بعدش چشم هم تعهد 100% ولید بودن + 100% اکتیو بودن میدم. و هم راه های تماس رو اعلام میکنم.
تا الان هیچ کس قیمت نداده. من میتونم به هر شخص بفروشم جداگانه به همین قیمت پایه. اما چون قصد ازار افراد موجود در ایمیل رو ندارم و نمیخوام ایمیل هام کاراییشون رو از دست بدن فقط به یک نفر که بهترین قیمت رو بده میفروشم.
اینطوری هم ایمیل ها بدست کسی میوفته که میتونه فروش خوبی از این طریق بدست بیاره هم من هزینه هایی که کردم درصدیش رو برمیگردونم.
لطفا قیمت خودتون رو بگید. یا دونه ای یا قیمت کلی پیشنهادی برای هر بسته.

از نوشته ها برمیاد که فروشنده نیستی ، شایدم اصلا ایمیلی در کار نیست.این حرکت شما بیشتر تقلیدی ناقص از کارهای وب سایت طراحی سایت | سئو (بهینه سازی) | ایمیل مارکتینگ | فروش سرور و هاست (http://www.sarinoo.com) به نظر میاد.

taylor
June 21st, 2013, 04:04
شما نیاز نیست از روی کلمات کشف کنید چه خبره و یا اعتماد کنید نکنید. کافی بود به اول تاپیک دقت میکردید تنها مبلغ پیشنهادی رو میدادید. بالاخره یا ایمیل میگرفتید یا نمیگرفتید دیگه. اینطوری بهتر از این دو پستی که دادید هم بود:113:

(الان اعصابم طوری هست که این حرف شما بهم برخورد. لطفا رعایت کنید خریدار نیستید مزاحم نشید)

taylor
June 21st, 2013, 13:40
up

irnahost.ir
June 21st, 2013, 14:12
سلام
ایمیلها نسبت به موضوع هم دسته بندی شده اند؟

taylor
June 21st, 2013, 15:20
سلام
ایمیلها نسبت به موضوع هم دسته بندی شده اند؟

این ایمیل ها بسیار بسیار جواب میده جهت ارتباط با مشتریان. متاسفانه بصورت شهر و یا نوع شغل نتونستم دسته بندی کنم و کل ایرانی ها درهم هستن ولی خب صدردصد ایرانی هست.
در ابتدای تاپیک قید شده

taylor
June 23rd, 2013, 02:08
up

tizparvaz
June 23rd, 2013, 02:28
کن خریدار هستم اما شما نه قیمت میدی نه میگی که اصلا چطوری بخریم ، اقا من میخوام الان بگو چطوری بخزم میشه ؟

taylor
June 23rd, 2013, 02:34
اخرین قیمت 50 ریال بوده به ازای هر ایمیل. یعنی اخرین قیمتی که پیشنهاد شده هر بسته 25 تومن بوده. شما چند خریدارید؟ اگه قیمت خوب بدید درجا میدم بهتون. قیمت پایین بدید صبر میکنم اگه کسی پیشنهاد بالاتر نبود میدم. قبل از واریز از ایمیل ها عکس میگیرم و درگاه پرداخت ملت مطمئن با اسم و نشون تایید شده میدم.

taylor
June 24th, 2013, 01:55
up

drstreet3
June 24th, 2013, 15:09
تضمینت چیه برای verify ایمیل ها دوست عزیز؟

taylor
June 24th, 2013, 15:48
چه تضمینی میخواید؟ اگه در این باره روشی برای تضمین دادن وجود داره بگید انجام بدم. (کلامی: اگه حتی 5 تا در هر 5هزار تا ایمیل غیرواقعی و غیرفعال وجود داشت کل مبلغ بسته رو پس میدم)
میلیونی نمیدم که. هر بسته 5هزار تاست یکبار ایمیل بفرستید میفهمید که 100% هستن.
یا برا ده نفرشون رندم ایمیل بفرستید ببینید ایمیل برگشت میخوره یا میرسه به دست کسی;)

taylor
June 24th, 2013, 21:02
up