PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گذاشتن صفحه html در وردپرس

ulove
June 20th, 2013, 19:15
سلام من می خوام قبل از اینکه کاربر وارد سایت اصلی بشه وارد صفحه Html بشه که طراحی کردم و از طریق اون وارد سایت بشه کسی بلد هست ؟ میشه راهنمایی کنید منو

yazd-host
June 20th, 2013, 20:05
خب شما باید محتویات فایل index.php توی قالبتون رو عوض کنید

parham13
June 20th, 2013, 23:05
اگه منظورتون درست فهمیده باشم شما میخواهید کاری کنید که کاربر وقتی ادرس وارد کرد یک صفحه بیاد و بر روی یک لینک بزنه و وارد سایت شه همون اینترو خودمون :D
برای اینکار اون صفحه ی HTML خودتونو تو فایل index.php بریزید بعضی جاهای مورد نیازشو ویرایش کنید تا با وردپرس مچ شه بعد محتویات قبلی فایل index.php درون یک فایل php با اسم دلخواه بریزید و به قسمت افزودن برگه ی جدید در وردپرس رفته و برگه ی جدید بسازید و فایلی پی اچ پی دلخواهیو ک ساختید به عنوان مادر انتخاب کنید.
من فک میکنم نتونستم کامل توضیح بدم:))
برای اینکار اگه مشکلی بوود با ایدی من در امضام تماس بگیرید تا رایگان براتون درست کنم;)

موفق باشید

vahab00
June 21st, 2013, 00:01
من هم یه کوچولو راهنمایی کنم ؟ با یه روش بهتر
تو قالبتون یه صفحه php با اسم مثلا intro.php بسازید و کد زیر رو اولش بزارید

<?php
/*
Template Name: INTRO Template
*/
?>
بعد بخش HTML رو زیرش بزارید
خب کارتون تموم شد
حالا اول به برگه بسازید به اسم اینترو و بعد از منوی کشویی قالب INTRO Template رو انتخاب کنید . تموم شد
حالا تو تنظیمات وردپرس برید و اون بخش که صفحه اول رو انتخاب میکنه برگه مثلا اینترو رو انتخاب کنید تا صفحه اول نشون بده اینترو رو و بقیه رو هم که مشخصه دیگه
موفق باشید

parham13
June 21st, 2013, 14:42

<?php
/*
*/
?>
خب کارتون تموم شد
حالا اول به برگه بسازید به اسم اینترو و بعد از منوی کشویی قالب INTRO Template رو انتخاب کنید . تموم شد
حالا تو تنظیمات وردپرس برید و اون بخش که صفحه اول رو انتخاب میکنه برگه مثلا اینترو رو انتخاب کنید تا صفحه اول نشون بده اینترو رو و بقیه رو هم که مشخصه دیگه
موفق باشید

منم منظورم همین بود اما ی جور توضیح دادم ک خودم هم نفهمیدم :))

ulove
June 21st, 2013, 14:59

<?php
/*
*/
?>
خب کارتون تموم شد
موفق باشید

ممنون دوست عزیز خیلی کمک کردید به من ولی یه مشکلی برای من پیش اومده
وقتی کد هارو از صفحه html به php انتقال میدم کل ترکیبشون عوض میشه یعنب از حالت گرافیکی به یه صفحه تکست تغییر میکنه عکسشو هم براتون ضمیمه کردم تا منظورمو بهتر بفهمید

13907

parham13
June 21st, 2013, 17:05
ممنون دوست عزیز خیلی کمک کردید به من ولی یه مشکلی برای من پیش اومده
وقتی کد هارو از صفحه html به php انتقال میدم کل ترکیبشون عوض میشه یعنب از حالت گرافیکی به یه صفحه تکست تغییر میکنه عکسشو هم براتون ضمیمه کردم تا منظورمو بهتر بفهمید

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f139/13907-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-html-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-c4743_snapshot_20130621_14-png
شما به جای ادرس فایل CSS تون در صفحه ی html این کد قرار بدید

<?php bloginfo('stylesheet_url'); ?>
این در اصل یک تابع است که فایل style.css در پوشه ی تم را فراخوانی میکنه

abbas141
June 21st, 2013, 17:13
احتمالا تمام گرافیک سایت شما در css تعریف شده
شما به درستی css رو درون قالب فراحوانی نکرده اید با استفاده از چه تابعی css رو فراخوانی کردید ؟

ulove
June 21st, 2013, 17:52
آخه یه فایل css نیست این کدهایی هست که css هارو فرا خونده

<link rel="icon" type="image/png" href="img/favicon.png" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="css/bootstrap.css">
<link rel=stylesheet href="css/bootstrap-responsive.css">
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="css/pink-theme.css">
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="css/flexslider.css">
<link rel="stylesheet" href="css/jquery.countdown.css" />
<link rel="stylesheet" href="mp3js/blue.monday/jplayer.blue.monday.css" />
<!--[if lt IE 9]>
<link href="css/ie8.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
<script src="http://html5shiv.googlecode.com/svn/trunk/html5.js"></script>
<![endif]-->
<script type="text/javascript" src="js/jquery-1.8.2.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="mp3js/jquery.jplayer.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="mp3js/jplayer.playlist.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="js/main.js"></script>
<script type="text/javascript" src="js/jquery.flexslider.js"></script>
<script type="text/javascript" src="js/tinynav.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src='js/jquery.placeholder.min.js'></script>
<script type="text/javascript" src='js/bootstrap.calendar.js'></script>
<script type="text/javascript" src="js/jquery.countdown.js"></script>
<link rel="stylesheet" href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans+Condensed:300" />

vahab00
June 21st, 2013, 18:07
این نحوه قرار دادن صحیح css شما هست
که کافیه جایگزین کنید

<link rel="icon" type="image/png" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/img/favicon.png" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/css/bootstrap.css">
<link rel=stylesheet href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/css/bootstrap-responsive.css">
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/css/pink-theme.css">
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/css/flexslider.css">
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/css/jquery.countdown.css" />
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/mp3js/blue.monday/jplayer.blue.monday.css" />
<!--[if lt IE 9]>
<link href="css/ie8.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
<script src="http://html5shiv.googlecode.com/svn/trunk/html5.js"></script>
<![endif]-->
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery-1.8.2.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/mp3js/jquery.jplayer.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/mp3js/jplayer.playlist.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/main.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.flexslider.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/tinynav.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src='<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.placeholder.min.js'></script>
<script type="text/javascript" src='<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/bootstrap.calendar.js'></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.countdown.js"></script>
<link rel="stylesheet" href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans+Condensed:300" />

یا حق

ulove
June 21st, 2013, 19:34
دوستان عزیز از همتون متشکرم که تا اینجا منو راهنمایی کردید
ولی یه مشکل دیگه هم بوجود اومده کل سایت بالا میاد ولی عکس ها لود نمیشه کد هاشو دیدم ولی نمیدونم چرا لود نمیشه
اینم عکسش

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f139/13909-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-html-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-v5917_snapshot_20130621_19-png

ulove
June 21st, 2013, 23:39
از همگی شما دوستان ممنونم که کمکم کردید حسابی هم سرتونو درد آوردم
مشکل عکسا رو خودم ردیف کردم

vahab00
June 22nd, 2013, 00:13
از همگی شما دوستان ممنونم که کمکم کردید حسابی هم سرتونو درد آوردم
مشکل عکسا رو خودم ردیف کردم

امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید
یا حق