PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 2,3 سوال در رابطه با سرورهای ovh بخش امریکا

net_ehub
June 20th, 2013, 19:09
2,3 سوال در رابطه با سرورهای ovh بخش امریکا
اول اینکه امکان برداشتن بلوک از کشور دیگه رو این موقعیت مثل سرورهای بخش اروپاشون هست یا نه؟

دوم اینکه در صورت نصب اسکریپت هایی مثل vbulltin نال شده و امثالهم در هاست امکان ارسال اخطار هست یا نه ؟

سوم اینکه امکان نصب کریو با ای پی /32 رو این سرورها فراهم شده یا نه ؟ ( این مورد جهت استفاده شخصی استفاده میشه )

چون من رو سرورهای اروپا زده بودم قابل ارتباط دهی نبود

لطفا کسایی که دقیقا از آمار مربوه اطلاع دارن جواب بدن نقد و بررسی نکنن

با سپاس از همگی شما

ezat1
June 20th, 2013, 19:17
1- خیر بلو کانادا و آمریکا فقط
2- مشکلی ندارن تا راپورت داده نشه شکایت نشه !
3- کریو قابل نصب نیست چون با سابنت 255.255.255.255 باید ست بشه ولی روی ویندوز باشه میشه لینوکسی نمیشه ( اگر کرنل رو پیدا کنی میشه)

MagicVps.Com
June 20th, 2013, 19:23
1-امکان استفاده فقط از ایپهای امرکا و کاناداد هست دسترسی به ایپی اروپا نداره
2-اگر شکیات بشه وحستناک گیر میده لوکیشن اورپا هرچی گیر میده توی لوکیشن امریکماشون 100 باربر بیشتر گیر میده حوساتون باشه سیم ثاینه سور از بیخ و بن تعطیل میکنند
3- اگر اروپا نمیشد اینجا هم نمیشه برای اون مورد

CityKala.net
June 20th, 2013, 19:51
2,3 سوال در رابطه با سرورهای ovh بخش امریکا
اول اینکه امکان برداشتن بلوک از کشور دیگه رو این موقعیت مثل سرورهای بخش اروپاشون هست یا نه؟

دوم اینکه در صورت نصب اسکریپت هایی مثل vbulltin نال شده و امثالهم در هاست امکان ارسال اخطار هست یا نه ؟

سوم اینکه امکان نصب کریو با ای پی /32 رو این سرورها فراهم شده یا نه ؟ ( این مورد جهت استفاده شخصی استفاده میشه )

چون من رو سرورهای اروپا زده بودم قابل ارتباط دهی نبود

لطفا کسایی که دقیقا از آمار مربوه اطلاع دارن جواب بدن نقد و بررسی نکنن

با سپاس از همگی شما

کانادا،آمریکا
تا ریپورتر پیدا نشه! :دی
خیر قابل ارائه نیست
در صورت نیاز به امضا مراجعه نمایید

net_ehub
June 20th, 2013, 20:09
1- خیر بلو کانادا و آمریکا فقط
2- مشکلی ندارن تا راپورت داده نشه شکایت نشه !
3- کریو قابل نصب نیست چون با سابنت 255.255.255.255 باید ست بشه ولی روی ویندوز باشه میشه لینوکسی نمیشه ( اگر کرنل رو پیدا کنی میشه)

در مورد سوال دوم نمونه ای از دوستان تا به حال مشاهده شده که بگن یا ببندید یا حذف کنید ؟
( اگر کرنل رو پیدا کنی میشه)
اینی که نوشتی یعنی چی ؟ کرنل رو کجا پیدا کنم ؟ کرنل خود کریو منظورته ؟ چطور میشه بهش دسترسی داشت ؟ ظاهرا که یک پوسته جهت دادن ای پی می اد

liveserver
June 21st, 2013, 16:17
سوال شما رو استادان عزیز پاسخگو بودند...
ولی برادرانه بهتون نصیحت میکنم از ovh سرویس نگیرید.
در کیفیت سرویس هاشون شکی نیست ولی خود دستا سنتر بسیار کار هاش عجیبه!
روزی به ما اعلام کردند که مشکل دی ان اس هارو حل کنید ما هم یک شبانه روز به حل مشکل تک تک ای پی ها پرداختیم و مشکلات حل شد.
روز بعد کل سرور خاموش شد.
و دیگر دسترسی نداشتیم.