PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سرویس گوگل آپلیکیشن

afrateam
February 25th, 2010, 20:30
سلام
وقتی که ما یه دامین رو به گوگل اپلیکیشن اضاف میکنیم در حالت رایگان میتونیم 50 تا ایمیل ایجاد کنیم
این 50 تا ایمیل مثل ایمیل های جیمیل هرکدوم امکان ارسال 500 ایمیل در روز رو دارن ؟
میشه از این سرویس برای ارسال ایمیل دسته جمعی استفاده کرد ؟؟ کسی امتحان کرده ؟ به اسپم میره یا نه ؟؟

sam_pontiac
February 25th, 2010, 21:08
این سرویس رو من استفاده نکردم ، ولی این رو مطمئنم که گوگل اجازه چنین کاری رو اصلا نمیده.
حتی تو سرویس گوگل گروپ هم میخواید افرادی رو دعوت کنید ، گوگل به شما پیغام میده که برای مشکلات اسپم و ... گوگل این دعوتنامه ها رو تو بازه های زمانی مختلف میفرسته !!! پس مطمئن باشید نمیشه ازش بعنوان یه سرویس حالت اسپمر استفاده کرد.

---------- Post added at 09:08 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

این سرویس رو من استفاده نکردم ، ولی این رو مطمئنم که گوگل اجازه چنین کاری رو اصلا نمیده.
حتی تو سرویس گوگل گروپ هم میخواید افرادی رو دعوت کنید ، گوگل به شما پیغام میده که برای مشکلات اسپم و ... گوگل این دعوتنامه ها رو تو بازه های زمانی مختلف میفرسته !!! پس مطمئن باشید نمیشه ازش بعنوان یه سرویس حالت اسپمر استفاده کرد.

afrateam
February 25th, 2010, 21:13

---------- post added at 09:08 pm ---------- previous post was at 09:07 pm ----------

ممنون..
کسی تجربه نداره ؟

1eng.ir
February 25th, 2010, 21:46
من استفاده کردم. روزی 500 تا هم باهاش فرستادم. ولی تا حالا واسه 50 تا ایمیل یه دامین تست نکردم. اگه بشه خیلی خوبه. 25000 ایمیل بدون اسپم در روز :d

M-Soltani.ir
February 25th, 2010, 21:55
اسپم نمیره ولی اسمش که اسپم هست....

afrateam
February 25th, 2010, 21:58
همین که اسپم نمیره مهمه ;)
تاپیک فرت
یعنی به نتیجه رسید

Rezash
February 25th, 2010, 22:05
ميشه لينك اين سرويس رو بديد منم استفاده كنم؟

afrateam
February 25th, 2010, 22:08
google.com/a