PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : warez-host چند روزه بسته شده، کسی خبر داره؟

mahdi_o
June 19th, 2013, 11:02
سلام
دوستان گرامی باز هم وارز هاست از دسترس خارج شده و واقعا من به ... افتادم
کسی نمی دونه علتش چیه؟ من از بخت بد یکساله ازش خرید کردم ولی فکر کنم توی این 6 ماه هر ماه حداقل یک بار قطع شدن رو داشته!

ممنون

spark3r
June 19th, 2013, 11:06
سلام
زیاد سخت نگیرید، بعضی موقع ها همین طور می شن. یهو غیبشون می زنه و دوباره برمی گردن.

shoggy118
June 20th, 2013, 16:39
من هم ازشون سرور مجازی داشتم
توو 6 ماه پشتیبانی هاشون افتضاح بوده
ماه قبل با رحمان هوشیار کار داشتم.اومدم تیکت بزنم به مدیریت، دیدم نیست اصلا بخش مدیریت، به بقیه همکاراش گفتم.گفتن یه مدت نیست !! حالا کجا رفته، خدا داند....!!!!
الان 10 روز داره میشه که همه چی قطع شده.به شماره شخصی خودش هم زنگ زدم.یه آقای ( که فکر کنم پدرش بود) جواب داد و پیچوند !!
تا حالا این همه مدت قطع نبودن. واقعا جای نگرانی داره! احتمالا جمع کردن و رفتن !

Web Host Persia
June 21st, 2013, 13:18
سایتشون بالا می آد ...

شرکت نوآوران شبکه بینالود : وارزهاست .::. warez-host.ir || سرور مجازی هلند | سرور مجازی سوئیس | سرور مجازی آمریکا | سرور مجازی آلمان | سرور مجازی انگل (http://warez-host.ir/)

shoggy118
June 21st, 2013, 13:21
آره سایتشون الان بالا اومد و سرور ها اکی شدن
بدون هیچگونه عذرخواهی و ذکر دلیل !!

WinDesign
June 23rd, 2013, 16:03
2 سال پیش خوب بودن. از پارسال افتضاح !!!

دوستان دیگری که بعداً این تاپیک رو میخونن و درباره Warez-host.ir (وارز هاست) تحقیق میکنن، پیشنهاد میکنم به هیچ وجه طرف این شرکت هم نرن!
فوق العاده بی مسئولیت و مشتری مداری هم صفر !

دوباره قطع شدن. (شانس آوردم همون شبی که وصل شد بلافاصله اطلاعات مهم سرورمو منتقل کردم.)

کلمات کلیدی برای کسانی که دارن درباره اینا تحقیق میکنن: وارز هاست چطوره؟,کیفیت وارز هاست خوبه؟,شرکت بینالود,وضعیت سرورهای warez-host,warez-host.ir,warezhost.ir,warez host

shoggy118
June 23rd, 2013, 16:07
دقیقا همینطوره.1 سال داره میشه که همیشه باید نگرانی بکشیم بخاطر سرور هامون.
منم تا باز شد اطلاعاتمو سریع برداشتم.

yek1
June 23rd, 2013, 19:46
اطلاعتت را بردار و فرار کن پول را ول کن اطلاعات را بچسب تا نابود نشدن

tizparvaz
June 23rd, 2013, 19:59
والا ما لایسنس برای پنل vmware واسه whmcs هم ازشون داریم چنروزه مشکل داریم اما نمیتونیم پیداشون کنیم هیچ راه ارتباطی نیست ؟ کل کاربرامون لنگه همین موضوعن موقع فروش تعهد پشتیبانی دادن خوب