PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : می خوام هاستینگ بزنم چکار کنم

blog
June 18th, 2013, 20:54
می خوام هاستینگ بزنم چکار کنم
بنده اطلاعات زیادی راجب دیتاسنتزها و اینکه چگونه اداره و پشتیبانی کنم رو ندارم اما میخوام هاست بفروشم از نظر شما کدوم راه بهتره

1 - نمایندگی بگیرم
2 - فروش درصدی البته با یک سایت جدا
3 - خرید سرور از دیتاسنتزها

≡ ALEX ≡
June 18th, 2013, 20:59
برای شروع بهتر است از پایین ترین سطح ممکن شروع کنید و پله پله بالا بروید... اینگونه از همه نظر به درستی پیشرفت خواهید کرد و دچار مشکلات ناخواسته نخواهید گردید.

موفق باشید

Yas-Host
June 18th, 2013, 21:05
با سلام و احترام
شما اول برید نمایندگی بگیرید و کار کنید تا خوب مسلط بشید و سپس سرور مجازی بگیرید و دستوارت لینوکس و .... و مسلط بشید سپس به خرید سرور اختصاصی برید و فعالیت خودتون رو گسترش بدید....
یک فیلم اموزشی هم دارم برای اموزش نمایندگی سی پنل(whm) برای دریافت لینک دانلود پ.خ کنید....

یا حق

dibahost
June 18th, 2013, 21:10
بنده اطلاعات زیادی راجب دیتاسنتزها و اینکه چگونه اداره و پشتیبانی کنم رو ندارم اما میخوام هاست بفروشم از نظر شما کدوم راه بهتره

1 - نمایندگی بگیرم

سلام عزیز!
دوستم عزیز راست میگن!
شما ابتدا یک نمایندگی از یک جای مطمئن بگیرید تا با اصل کار آشنا بشید!
و همون اول کار هم به فکر کسب درآمد نباشید!چون باید اطلاعاتتون رو زیاد کنید!

takpar7
June 18th, 2013, 21:21

1 - نمایندگی بگیرم

اگه پشتکارتون زیاده به نظر من از بالا شروع کنید:113:
من تا دو ماه پیش نمیدونستم سرور چیه اصلا!
مجبور شدم برم رو سرور
اونقدر بلا اومد سرم سر این سرور ها
کلی اطلاعات درباره کد های لینوکس افزونه ها دیتاسنترهاو.... به دست آوردم
تا چند ماه دیگه کاملا حرفه ای میشم!:d

ertebat7
June 18th, 2013, 22:33
همه دوستان صحیح می فرمایند
ولی قبل از گرفتن نمایندگی هم ابتدا اموزش های مربوط به whm َیا دایرکت ادمین و کلا چیزهایی که یک نماینده نیاز داره را مطالعه کنید سپس اقدام به خرید یک ریسلری بکنید

shahab-f
June 18th, 2013, 22:36
تا حدالامکان به هیچ وجه وارد این کار نشوید

shazo
June 18th, 2013, 22:46
سلام..

اول هدف رو مشخص کنید

زدن هاستینگ دیگه یواش یواش داره میشه تجربه اول هر کسی توی سایت داری ( همراه زدن سایت های موزیک و فیلم )

اگه علاقه دارین ریسلر پیشنهاد میشه برای شروع

dibahost
June 18th, 2013, 23:19
سلام..

اول هدف رو مشخص کنید

زدن هاستینگ دیگه یواش یواش داره میشه تجربه اول هر کسی توی سایت داری ( همراه زدن سایت های موزیک و فیلم )

اگه علاقه دارین ریسلر پیشنهاد میشه برای شروع

به شدت حرف دوست عزیزمون تایید میشه!
الان دیگه هرکی سایت داره نمایندگی و هاستینگ هم داره:71:
برید سمت کار هایی که کمتر کسی میره!

shahab-f
June 18th, 2013, 23:21
به شدت حرف دوست عزیزمون تایید میشه!
الان دیگه هرکی سایت داره نمایندگی و هاستینگ هم داره:71:
برید سمت کار هایی که کمتر کسی میره!

مثلا ؟؟؟ شما پیشنهاده خوب بده مطمئن باشید هیچ کسی نمیاد خودشو درگیر این کار کنه

dibahost
June 18th, 2013, 23:33

الان بالاخره شما معتقد هستید باید سمت این کار رفت یا نه؟:71:

kamkar
June 18th, 2013, 23:40
http://www.webhostingtalk.ir/f21/81090/

shazo
June 18th, 2013, 23:45

از دید من باید هدف مشخص بشه

هدف توی اینترنت در آمد زایی راههای زیادی هست

من خودم به شخصه زیاد دیدم بین دوستان واقعی و مجازی کلا با این کلمه حال می کنن مدیر سرور !

در حالی که اصلا نمیدونن چه زحمت هایی پشت این دو تا کلمه هست و فقط به خاطر کلاس یا هر چی وارد میشن..!!

اگر علاقه دارید از دید من بهتره یه جا کلاس برید و جدی و مستمر یاد بگیرید

زدن سایت و خرید سرور کلا یک هفته هم طول نمی کشه , توی هاستینگ هم پول هست کسی نمی تونه بگه نیست ولی اگر بی فکر وارد بشین

پول که بر نمی گرده هیچ وقت شما هم تلف میشه , متاسفانه با تموم شدن مدارس ! و دانشگاه خیلی ها میان سایت میزنن و هاستینگ به نظر میاد یه

شغل دهن پر کن خوبی باشه برای این که پیش دوستان و آشنایان !! یکی از دوستان بنده یک هفته با وبلاگ شروع کرد

یک ماه با سایت موزیک و چند هفته هم با هاستینگ چند وقت پیش همین دوست رو دیدم خارج از دنیای مجازی گفتم چه خبر هنوز تو اینترنت هستی یا نه

گفت دارم سرویس وبلاگ دهی میزنم !!!! فکر کنم یه چند مدت بعد ببینمش همین سوال رو بپرسم در جواب میگه که سایت خرید کارت شارژ می زنم !!

در کل اگر علاقه دارید برید سمت علاقتون و کلاس های بیرون رو دنبال کنید ( مجتمع فنی فکر کنم میذاره )

متاسفانه همین دوستان میان با نرخ پایین هاست میدن که بازار کاری دوستان دیگه خراب میشه..

به هر شکا همین طور که گفتم علاقه خودتون رو منطقی دنبال کنید نه احساسی..

khanihost.com
June 19th, 2013, 00:59
از از نمایندگی شروع کنید اگر دیدی مشتری هاتون زیاد شدند بعد اقدام به خرید سررو کنید

شما اگر در اول هزینه کنید برای سرور اختصاصی ممکنه کم بیارین اونم تو این بازار ...

بازم اساتیدی هستند که نظراتشون از تجربه مال هم بالا تر هستند این نظر ما بود و بس :x

spark3r
June 19th, 2013, 11:11
سلام
دوست عزیز اگر سرمایه دارید بزنید توی کار ساختمان و بساز و بفروش

vahab00
June 19th, 2013, 11:48
سلام
من هاستینگ رو به هیچ وجه توصیه نمیکنم
شاید خیلی ها منو یادشون بیاد تو هاستینگ . من حدود 3 سال تو این کار بودم البته درآمد بسیار راضی کننده ای داشتم
اما واقعا معتقدم تو این سه سال هاستینگ منو پیر کرد
من بدون هیچ تجربه و علمی مثل شما رفتم تو هاستینگ اما کم کم راه افتادم اما واقعا پیر کرد منو
اگه به اینکار وارد نباشید اصلا به جایی نخواهید رسید و همش هم مشکل پشت مشکل و ضرر هست
خدارو شکر الان داره وضع بهتر میشه و کاربران به هرکسی اعتماد نمیکنند
هاستینگ های خرده پا هم زیاد هستند اما خوشبختانه همشون از سرویس دهنگان خوب رسیلر دارند و الان کمتر کسی پی سرور مجازی میره
خلاصه اگه از من میشنوید نرید سراغ اینکار بدون هیچ علمی
فردا که مشکل پیش بیاد در قبال کاربراتون مسئول هستید هرچند اگه مشکل از شما نباشه
خدایی به نظرم گناهه یه کاربر بیاد و کلی زحمت بکشه و سایتش رو بالا بیاره آخرش سر هیچ و پوچ سایتش به فنا بره
برای همین من معتقدم تا علم اینکارو ندارید پیش نرید
به جاش وبسایت های تفریحی ، فروش پنل های اس ام اس و... رو پیشنهاد میدم که هم در آمد خوبی دارند و هم به قول دوستان شغل دهن پرکنی هم هست
به هر حال من نظرمو گفتم
امیدوارم با فکر تصمیم بگیرید و ن از رو ظاهر
موفق و سربلند باشید
یا حق

spark3r
June 19th, 2013, 13:29
سلام
شاید خیلی ها منو یادشون بیاد تو هاستینگ . من حدود 3 سال تو این کار بودم البته درآمد بسیار راضی کننده ای داشتم
من بدون هیچ تجربه و علمی مثل شما رفتم تو هاستینگ اما کم کم راه افتادم اما واقعا پیر کرد منو
اگه به اینکار وارد نباشید اصلا به جایی نخواهید رسید و همش هم مشکل پشت مشکل و ضرر هست
هاستینگ های خرده پا هم زیاد هستند اما خوشبختانه همشون از سرویس دهنگان خوب رسیلر دارند و الان کمتر کسی پی سرور مجازی میره
خدایی به نظرم گناهه یه کاربر بیاد و کلی زحمت بکشه و سایتش رو بالا بیاره آخرش سر هیچ و پوچ سایتش به فنا بره
به جاش وبسایت های تفریحی ، فروش پنل های اس ام اس و... رو پیشنهاد میدم که هم در آمد خوبی دارند و هم به قول دوستان شغل دهن پرکنی هم هست
به هر حال من نظرمو گفتم
موفق و سربلند باشید
یا حق

کاملا و کاملا موافق هستم. دمشون گرم

hadi_am
June 19th, 2013, 16:05
با سلام دوستان که کلا نظرشونو اعلام کردند...

ولی یک پیشنهاد برادرانه(البته شاید بگی خود منم کارم همینه اگه خوب نبود که یارو نمیرفت طرفش)

والا ما الان 3 ساله داریم کار میکنیم تو این 3 سال 1 سال اولش رو که فقط دامین میفروختیم سال دومش رفتیم سراغ هاست که اونم 1 سال یاد گرفتنمون طول کشید الانم تو سال سوم هستیم بازم مارو کسی نمیشناسه ولی بهتره نری دنبال این کار خیلی ریکش بالاست...

ماشاالله الانم هر کی حوصلش سر میره و یه 20-30 تومنی ته جیبش ماهی میمونه میره یه دامین ملی و یه نمایندگی میگیره و میفروشه الانم دست اونقدر تو این کار زیاد شده که دیگه ما هم باید جمع کنیم بریم ولی اگه بخوای کار کنی باید خیلی خیلی زحمت بکشی یا به قول معروف بخور تا خورده نشی...

خلاصه از ما گفتن بود تو این کار ما خیلی ضرر دادیم ولی خب...

بازم صلاح مملکت خویش را خسروان دادند صرفا خواستیم بعدا دچار مشکل نشید...

جالب توجه دوستان گلم:خیلی وقته تو تالار کسی از هاستینگی شکایت نمیکنه البته به زودی شاهد این شکایت های عظیم خواهیم بود تابستون اومد...8-|

paarandserver
June 19th, 2013, 16:20
اول همه شما باید دانش کافی برای پشتیبانی و حل مشکلات یوزراتون را داشته باشید
نکته دوم این هست که باید حساب بودجه موردنیاز را بکنید تا درصورتیکه خرید شما در ماه های اول برای تامین هزینه صرف شده کافی نبود بتونید تا زمان سود دهی هزینه سرور ها را تامین کنید
به نظر من از نمایندگی شروع کنید و بعد از کسب تجربه و بالا رفتن تعداد مشتری هاتون اقدام به خرید سرور کنید ...
موفق باشید

hostspace
June 19th, 2013, 16:59
فقط چند نکته رو میگم
اگه با میزبانی سایت های خورد شروع کنین و کم کم افزایش کیفیت بدین موفق میشین . البته پشتیبانی خوب هم خیلی مهمه .
خیلی از هاستینگ های تازه کار میان و ادعای میزبانی سایت های بزرگ با هزینه کم رو می کنن و در نهایت ورشکست میشن .
اسپانسری نکنید.
با مشتری قانونمند باشید . ایشا..ه کار شما هم میگیره :)

shahab-f
June 26th, 2013, 20:55
الان بالاخره شما معتقد هستید باید سمت این کار رفت یا نه؟:71:
(:|
الان بنده جایی از حرفام گفتم باید رفت سمت هاستینگ ؟؟؟

MDl
June 26th, 2013, 23:04
سلام

شما اگه دنبال دردسر هستی میتونی هاستینگ بزنی !

فرض کنید یک نفر سرویس 100 هزار تومانی سفارش میده ، یکی هم 15 تومانی . هر دو به اندازه نیازشون انتخاب کردن اما انتظارشون برای پشتیبانی یکیه .

اگه میخواهید طبق برنامه پیش برید و هر لحظه مشتریهاتون زیاد بشه تا چند ماه باید فقط بگید که ما هم هستیم و میتونیم پشتیبانی کنیم تا اینکه اعتباری بدست بیارید که در حال حاضر کاره دشواریه .

روی یک ایده فکر کنید و روش هزینه کنید بهتره!

medianet
June 26th, 2013, 23:39
سلام
به هر حال من نظرمو گفتم
موفق و سربلند باشید
یا حق

منم با حرف اقا وهاب موافقم
خیلی خوب توضیح دادین

Caspian-Server
June 28th, 2013, 15:21
پیشنهاد من شروع از نمایندگی هست.
اینطوری با استرس کم تر خیلی چیز ها رو به راحتی یاد میگیرید و تجربه میکنید.
ضرر مالی هم نخواهید داشت.

Caspian-Server
June 28th, 2013, 15:24
سلام

شما اگه دنبال دردسر هستی میتونی هاستینگ بزنی !

فرض کنید یک نفر سرویس 100 هزار تومانی سفارش میده ، یکی هم 15 تومانی . هر دو به اندازه نیازشون انتخاب کردن اما انتظارشون برای پشتیبانی یکیه .

اگه میخواهید طبق برنامه پیش برید و هر لحظه مشتریهاتون زیاد بشه تا چند ماه باید فقط بگید که ما هم هستیم و میتونیم پشتیبانی کنیم تا اینکه اعتباری بدست بیارید که در حال حاضر کاره دشواریه .

روی یک ایده فکر کنید و روش هزینه کنید بهتره!

دوست عزیز مون درست میگه
همیشه ارائه ایده نو تو هرکاری درصد موفقیت رو میبره بالا...

hostorder
June 28th, 2013, 15:36
از نمایندگی شروع کنید بهتره سپس یواش یواش ارتقا بدید

sheshe
July 3rd, 2013, 09:27
سلام و با احترام
من هیچوقت تو هاستینگ نبودم ولی زیاد دیدم تو این چند سال که حتی بزرگان این زمینه با مشکل مواجه شدند.
کار هاستینگ تخصصی هست و کار هر کسی نیست ، سایت تفریحی رو همه میتونند انجام بدن و بدون مشکل ، ولی کارهای تخصصی نیاز به دانش و تجربه و پشتیبان و سرمایه مورد نیاز جهت اجاره دفتر ، تبلیغات ، قالب ، سئو و ... هست.
شرکت ها و هاستینگ های اسم در کرده هم نتونستند از پس بعضی مسائل بر بیان.
آخرین هاستینگ که تاریخ انقضاش رسید : جوان سرور

ببینید تو چه زمینه در کامپیوتر و تحت وب علاقه و استعداد دارید به همون سمت برید ، مطمئن باشید موفق خواهید شد.

موفق باشید دوست عزیزم

berbid_vps
July 3rd, 2013, 10:14
یه کار اینترنتی خوب پیشنهاد بده که دست کم خورده باشه

mortezasaidi
July 5th, 2013, 10:10

1 - نمایندگی بگیرم

چون شما اول راه هستید برای این که
کمتر ضرر کنید
بیشتر با هاست و سرور آشنا شوید
پیشنهاد می کنیم اول نمایندگی یک شرکت را برای مدتی بگیرید