PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش 5,000 لایک به قیمتی استثنایی

iGeek
June 18th, 2013, 17:38
http://vked.com/images/ne_fb_like2.png (http://vked.com/images/ne_fb_like2.png)
با سلام،

دوستان لایک در بسته های 5 هزار تایی به فروش میرسه و قیمت هم 60 هزار تومانه. افرادی که مایل هستن در همین تاپیک ذکر کنند یا pm بدن.

موفق باشید

mhy
June 18th, 2013, 19:14
با سلام
شیوه رو اعلام بفرمایید
با تشکر

iGeek
June 18th, 2013, 20:48
با سلام
شیوه رو اعلام بفرمایید
با تشکر

پی.ام شد :)

Bannned
June 18th, 2013, 21:05
برا منم ارسال کنید

mhy
June 18th, 2013, 21:08
پی.ام شد :)

با سلام مجدد
از پاسختون بسیار سپاسگزارم
از اینکه اینجا سؤال میکنم عذر میخوام، چون خواستم نظر سایر دوستان رو هم بپرسم:

تعداد لایک بالا که ناگهانی روی یک صفحه زده بشه، مشکلی در گوگل بوجود نمیاره، خصوصا که اگه فرض کنیم از نظر گوگل اون صفحه ارزش اینهمه لایک رو نداشته باشه؟
یعنی احیانا شرایط رو برای بلک لیست گوگل فراهم نمیکنه؟

با تشکر

lvlehrad
June 18th, 2013, 21:19
با سلام مجدد

تعداد لایک بالا که ناگهانی روی یک صفحه زده بشه، مشکلی در گوگل بوجود نمیاره، خصوصا که اگه فرض کنیم از نظر گوگل اون صفحه ارزش اینهمه لایک رو نداشته باشه؟

با تشکر
ربطی به گوکل نداره ولی قطعا فیسبوک پیج رو میبنده :)

من تجربه زیادی در این رابطه دارم ...لایک های که از طریق اپلیکیشن یا ولکام جمع آوری میشه نه تنها اخر و عاقبت نداره بلکه بازدهی هم نداره ...چون کسایی که پیجتون رو لایک میکنن روحشون هم خبر نداره که پیجتون رو لایک کردن...

CloudSupport.ir
June 18th, 2013, 22:06
با سلام مجدد

با تشکر
سلام،

خیر، پیج فیس بوک مستقل از گوگل هست.

در مورد توضیح یوزر lvlehrad، فیس بوک ممکن است پیج های با افزایش غیر معمول لایک رو به طور موقت unpublish کنه. اگر کیفیت سرویس رو در نظر نگیریم، نتیجه به موضوع و نوع پیج و جذاب بودن پست ها برای کاربران بستگی داره که لایک، کامنت و شیر شدن بیشتر رو به دنبال خواهد داشت. بیشتر اینکه، تعداد users reached به هر پست بسیار پایین تر از تعداد لایک پیج هست و فیس بوک امکان promote کردن پست رو با هزینه فراهم کرده.

iGeek
June 19th, 2013, 00:42
با سلام مجدد

با تشکر

تا حالا چنین موردی رو مشاهده نکردم که افزایش لایک باعث بلک لیست شدن در گوگل بشه. این مورد که صفحه فیس بوک در سئو تاثیر داره قطعیه ولی افزایش لایک باعث بلک لیست نیست.

ربطی به گوکل نداره ولی قطعا فیسبوک پیج رو میبنده :)

من تجربه زیادی در این رابطه دارم ...لایک های که از طریق اپلیکیشن یا ولکام جمع آوری میشه نه تنها اخر و عاقبت نداره بلکه بازدهی هم نداره ...چون کسایی که پیجتون رو لایک میکنن روحشون هم خبر نداره که پیجتون رو لایک کردن...

اولا که فیس بوک پیچ رو نمیبنده تا حالا موارد زیادی بوده و هیچ پیجی بسته نشده! البته صاحب اون صفحه هم باید فعالیت داشته باشه و اونطور نباشه که اصلا به صفحه کاری نداشته باشه.

ثانیا تجربه شما در این مورد چندان کافی نیست چون لایک ها از اون 2 طریقی که گفتید اضافه نمیشه.

samansystems
June 19th, 2013, 00:50
اگر جای تخفيف داره اطلاع بديد.

foad_75
June 19th, 2013, 01:05
همجنين براى من ...

ممنون

lvlehrad
June 19th, 2013, 04:52
اولا که فیس بوک پیچ رو نمیبنده تا حالا موارد زیادی بوده و هیچ پیجی بسته نشده! البته صاحب اون صفحه هم باید فعالیت داشته باشه و اونطور نباشه که اصلا به صفحه کاری نداشته باشه.

ثانیا تجربه شما در این مورد چندان کافی نیست چون لایک ها از اون 2 طریقی که گفتید اضافه نمیشه.
هزینه لایک واقعی که کاربر با میل خودش صفحه رو لایک میکنه 50-150 تومن هست نه 12تومن :)

iGeek
June 19th, 2013, 13:28
اگر جای تخفيف داره اطلاع بديد.

پی.ام شد

همجنين براى من ...

ممنون

پی.ام شد

iGeek
June 19th, 2013, 13:31
هزینه لایک واقعی که کاربر با میل خودش صفحه رو لایک میکنه 50-150 تومن هست نه 12تومن :)

این قیمت گذاری شماست و دلیل نیست که همه جا به همین قیمت ارائه کنند.

rezasniper2012
June 19th, 2013, 13:33
قیمتشون خیلی مناسبه بنده خودم برای بسته 1000 تایی لایک فیس بوک یه بار 30 تومن پول دادم

yazd-host
June 19th, 2013, 14:16
پ خ شود قیمت اخر

iGeek
June 19th, 2013, 16:41
پ خ شود قیمت اخر

پی.ام شد

SAJJADSAA
June 19th, 2013, 16:52
اگه با تبلیغ در پیجه واسه مام پخ کنین

iGeek
June 19th, 2013, 19:26
اگه با تبلیغ در پیجه واسه مام پخ کنین

خیر با تبلیغ نیست ولی مطمئن باشید که فیس بوک صفحه شما رو به خاطر این لایک ها مسدود نمیکنه و کاملا امنه

drstreet3
June 20th, 2013, 02:14
آخرین قیمت را پ خ کنید.

با تشکر

iGeek
June 20th, 2013, 14:33
آخرین قیمت را پ خ کنید.

با تشکر

پی.ام شد