PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وردپرسي ها بيان داخل

ShahroKH
February 24th, 2010, 23:40
سلام يه چند تا سوال دارم

1-اگه من وردپرس رو از دوباره نصب كنم و دو تا تيبيل پست و نظرات رو با تيبل هاي جديد عوض كنم مشكلي پيش نمياد ؟؟ ( آخه صفحه اول من سفيد مياد محبورم دوباره نصب كنم )
2- براي اينكه پست ها و نظرات و تبادل لينك ها برگرده بايد كدوم تيبل ها رو برگردونم ؟؟؟
3- با چه پلاگيني ميتونم پايين صفحه شماره صفحه بزارم ؟
4- چطور ميشه نظرات رو به صورت پاپ آپ مثل بلاگفا در آورد ؟؟

فعلا همينا

M-Soltani.ir
February 24th, 2010, 23:56
جواب سوال 3 - WordPress › WP Page Numbers WordPress Plugins (http://wordpress.org/extend/plugins/wp-page-numbers/)

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

4- چطور ميشه نظرات رو به صورت پاپ آپ مثل بلاگفا در آورد ؟؟
بیشتر توضیح میدید؟

sam_pontiac
February 25th, 2010, 02:10
شما از داخل مدیریت وردپرستون ، میتونید از قسمت برون ریزی + درون ریزی از تمامی کامنتها + پستها+ موضوعاتتون بک آپ به صورت XML بگیرید و بعد از نصب تو هر وردپرسی درون ریزی کنید. برون ریزی = export ، درون ریزی = import !
در مورد صفحه بندی ، هم این پلاگینی که Epars data عزیز گفتند کارامد هست ، هم پلاگین Wp-Page NAvi !
نطرات هم اگر میخواید پاپ آپ مثل بلاگفا در بیارید ، باید یه کمی از php سر رشته داشته باشید و همینطور جاوا ! چون بطور کلی باید فایل function وردپرس رو تغییراتی بدید ، نظر خود من : همه دنبال چنین قابلیت نظرات تو وردپرس هستند ، بهترین نوع نظرات هست ، از فکر پاپ آپ کردن در بیاید به نظر من بهتره.

Persianscript
February 25th, 2010, 02:24
من میتونم popup کنم. فردا اموزشش رو میزارم . سادس... ;)

وقتی صفحه سفید میاد که قالب وجود نداشته باشه. دوباره باید وارد مدیریت شید و قالب جدید انتخاب کنید(معمولا اینطوره)

ShahroKH
February 25th, 2010, 07:42
از 3 تا دوستان ممنونم

Persianscript جان من قالب رو عوض ميكنم ولي بازم صفحه سفيده !! نميدونم باي چيكار كنم !! واسه آموزش منتظريم

---------------

sam_pontiac يعني از دو تا تيبل بك آپ بگيرم از تو هاست و بعد دو تا تيبل جديد رو دراپ و تيبل هايي كه بك آپ گرفتم رو جايگزين كنم پست ها و نظرات مياد ؟؟

فقط براي پست ها و نظرات دو تا تيبل هست ؟؟

---------- Post added at 07:42 AM ---------- Previous post was at 07:42 AM ----------

از 3 تا دوستان ممنونم

Persianscript جان من قالب رو عوض ميكنم ولي بازم صفحه سفيده !! نميدونم باي چيكار كنم !! واسه آموزش منتظريم

---------------

sam_pontiac يعني از دو تا تيبل بك آپ بگيرم از تو هاست و بعد دو تا تيبل جديد رو دراپ و تيبل هايي كه بك آپ گرفتم رو جايگزين كنم پست ها و نظرات مياد ؟؟

فقط براي پست ها و نظرات دو تا تيبل هست ؟؟

ShahroKH
February 27th, 2010, 20:00
جواب سوال 3 - wordpress › wp page numbers wordpress plugins

داداش من اينو نصب كردم فعالش هم كردم ولي پايين سايت چيزي براي رفتن به صفحه بعد نيوووومده !!!

afrateam
February 27th, 2010, 20:08
فایل راهنماشو بخون
کدی داره که باید در قالب درج بشه..

پ.ن: فراموش کردی آدرس rss انجمن رو برام بفرستی که اون بلوک رو اوکی کنم... .

ShahroKH
February 27th, 2010, 21:18
فایل راهنماشو بخون
کدی داره که باید در قالب درج بشه..

پ.ن: فراموش کردی آدرس rss انجمن رو برام بفرستی که اون بلوک رو اوکی کنم... .

آها درست شد !!

بلوك رو يكي ديگه درست كرد داداش دمت گرم

راستي شما از پلاگين PostViews استفاده كردي ؟؟

تعداد نمايش موضوع ها رو چرا نشون نميده ؟؟

M-Soltani.ir
February 27th, 2010, 21:22
اون هم یک کد داره باید بزاری تو قالب فایل راهنمای اونم بخون :111:

ShahroKH
February 27th, 2010, 21:35
تعداد نمايش توي قالب هست ! ولي منظورم اينه مثلا چندين بار بازديد ميشه از موضوع همش روي 0 مونده !!!!

اصلا اضافه نميشه ؟!!؟!؟!

afrateam
February 27th, 2010, 21:43
1. ممکنه از افزونه کش استفاده کنی
2. ممکنه تنظیماتش طوری باشه که بازدید های مدیر رو نشماره و شما برای تست افزونه چندبار رفرش کنی ولی نشماره..

M-Soltani.ir
February 27th, 2010, 21:47
تعداد نمايش توي قالب هست ! ولي منظورم اينه مثلا چندين بار بازديد ميشه از موضوع همش روي 0 مونده !!!!

اصلا اضافه نميشه ؟!!؟!؟!
از مدیریت خارج شو برو بعد میبینی کار میکنــ ــه
بازدید مدیر رو نشون نمیده ;)

ShahroKH
February 27th, 2010, 22:06
از مدیریت خارج شو برو بعد میبینی کار میکنــ ــه
بازدید مدیر رو نشون نمیده ;)

داداش تست كردم بازم نشد !!!

هنوز نشون نميدههه

سوال دومم هم اينه :

من كلي دسته بندي كردم وردپرس رو ولي هيچ كدومشون تو صفحه اصلي نمياد !!

پست اولي رو ويرايش كردم و در قسمت دسته ها همه دسته هايي كه ساختم رو تيك زدم ولي باز هم دسته ها نشون نميده !!!

لطفا اول مشكل بالا يعني postviws رو جواب بديد بعد مشكل دوم