PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر صفحه اصلی سرور و فایل های یوزر جدید

Sajad
March 17th, 2009, 00:13
سلام دوستان.
میخواستم بدونم چطور میتونم صفحه اصلی سرور رو یعنی صفحه ای که با آیپی میاد رو تغییر بدم.
همچنین میخواستم بدونم وقتی یوزر میسازم و اتوماتیک فلدر و فایلهایی رو براش میسازه رو چطور اون فایل ها رو کم و زیاد کنم. مثلا فلدر images و فایل postinfo.html میسازه. ولی من نمیخوام بسازه!!!
پیشاپیش تشکر
راستی کنترل پنل cPanel نصب کرده ام

P-CO
March 17th, 2009, 02:26
با سلام، داخل پوشه ی آپاچی شما هرچی قرار بدی با آیپیت بالا میاد.

شما با کامندی که براتون قرار میدم میتونین وارد پوشه ی آپاچی بشین و اینجا هرچی قررا بدین با آیپی بالا میاد وارد آدرس زیر بشین (با SSH) :

/var/www/html

راجعبه پوشه ی Default هم راجعبه DirectAdmin اطلاعات کامل دارم ولی سی پنل را اونقدر کار نکردم، هیچی ازش یادم نیست متاسفانه.

موفق باشید

Sajad
March 17th, 2009, 15:23
شما با کامندی که براتون قرار میدم میتونین وارد پوشه ی آپاچی بشین و اینجا هرچی قررا بدین با آیپی بالا میاد وارد آدرس زیر بشین (با ssh) :

/var/www/html

موفق باشید

وارد اون آدرسی که گفتین شدم . هیچ فایلی نبود و وقتی هم ایندکس گذاشتم تاثیری نداشت!

P-CO
March 17th, 2009, 16:05
به هر جهت این لوکیشن آپاچی هست که آی پی باهاش بالا میاد...

Sajad
March 17th, 2009, 16:39
به هر جهت این لوکیشن آپاچی هست که آی پی باهاش بالا میاد...

cPanel هم آپاچی رو اینجا ستاپ میکنه؟

P-CO
March 18th, 2009, 00:44
بله، آپاچی - آپاچیه به پنل ربطی نداره.

شما اگر چنین پوشه ای را داشته باشی، دال بر این هستش که لوکیشن آپاچین همینجاست.

موفق باشید

Sajad
March 18th, 2009, 11:32
کسی نیست بدونه چطور تنظیم کنم چه فایلی در هنگام ایجاد یوزر در پوشه public_html ساخته بشه چه فایلی ساخته نشه؟

LordVPS
March 18th, 2009, 13:36
برای سی پنل که فایلش فرق داره

/usr/local/cpanel/htdocs/
اینجاس صفحه دیفالت سی پنل
--
برای سوال دومت هم یه چیزایی یادمه - مطمئن شدم برات میذارم

Sajad
March 18th, 2009, 14:14
سوال دوم یه چیزایی در مورد cpanel-skel باید باشه... چون تو ریسلر این طوره اما این فلدر رو که پیدا کردم هیچ چیز توش نیست در حالی که یوزر میسازم چیزی میاد توش!!!!!!

Sajad
March 18th, 2009, 15:23
آقا داشتم یوزر میساختم که گفته ی بالایی خودم رو تایید میکرد:
Copying skel files from /root/cpanel3-skel/ to /home/username
اما اون فایل هایی که میان تو هاست و تو این پوشه نیستن از کجا میاد؟

LordVPS
March 19th, 2009, 11:21
دقیقا بگو میخوای چی کار کنی : دی

Sajad
March 19th, 2009, 11:33
/usr/local/cpanel/htdocs/
اینجاس صفحه دیفالت سی پنل

آقا از این بابت که خدا خیرت بده متوجه شدم.

دقیقا بگو میخوای چی کار کنی : دی

سوال دوم هم اینه که من روت هستم و وقتی میخوام یوزر بسازم داخل public_htmlی یوزر یه سری فایل مثلا postinfo از این حرفا میسازه. من میخوام این فایل ها رو کم و زیاد کنم. مثلا همه فایل هایی که خودش میسازه رو حذف کنم و فقط یه ایندکس بذارم که بگه اکانت شما ساخته شد!!! امیدوارم متوجه شده باشین.

Sajad
March 19th, 2009, 13:39
آقا فایل که میذاریم اینجا usr/local/cpanel/htdocs/ باید سرور ریست بشه یا خودش میاره بالا!
والا من چنج کردم اما بالا نمیاد... ولی سرور رو هنوز ریست نکردم

Vahid
March 19th, 2009, 13:49
آپاچ رو ریسیت کن

Sajad
March 19th, 2009, 15:59
آپاچ رو ریسیت کن

چند بار هم اینو ریست کردم اما اتفاقی نیفتاد

Vahid
March 19th, 2009, 19:13
شما همین فایل هایی که میگی دیفالت میزاره رو تو سرور خودتون سرچ بزنید پیداش کنید و فایل جایگزینش کنید
اگه مربوط به آپاچ باشه با ریسیت دادنش باید درست بشه

Sajad
March 19th, 2009, 19:31
شما همین فایل هایی که میگی دیفالت میزاره رو تو سرور خودتون سرچ بزنید پیداش کنید و فایل جایگزینش کنید
اگه مربوط به آپاچ باشه با ریسیت دادنش باید درست بشه

والا اون پیچ آیپی اونجا که آدرس دادن خودش index داشت و دانلودش کردم همون صفحه ایندکسی بود که cpanel میزنه اما با چنج کردنش تغییری نکرد. ایشالا آخر شب یه ریست کلی به سرور میخوام بدم ببینم چطور میشه!

Sajad
March 19th, 2009, 21:14
سرور ریست کلی هم شد اما هیچ تغییری مشاهده نگردید!

Sajad
March 20th, 2009, 03:32
صفحه اصلی ip در cpanel اینجا بود > > > /usr/local/apache/htdocs
تغییر دادم و انجام شد!

Sajad
March 20th, 2009, 14:11
فایل هایی هم که در هنگام ساخت یوزر نصب میشن داخت پوشه root/cpanel-skel هستند . یعنی فایل هایی که اضافه میکنیم نصب میشن اما اونایی که خودش اتوماتیک نصب میکنه رو پیدا نکردم!