PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویزا کارت مجازی رایگان!

مهدی پاتر
June 16th, 2013, 11:38
سلام.
افرادی که نیاز به ویزا کارت مجازی رایگان دارند میتونن با خوندن این مطلب به راحتی اون رو به دست بیارن.
برای اینکار ابتدا شما نیاز به یک شماره تلفن مجازی دارید که میتونید از اینجا به صورت رایگان دریافت کنید (http://stickynumber.com/)
بعد از اینکه شماره تلفن مجازی رو گرفتید به سایت bancore مراجعه کنید. (http://bancore.com/)
روی Sign UP کلیک کنید و شماره تلفن رو با پیش کد +44( مربوط به انگلیس) وارد کنید و منتظر تماس باشید(فورا تماس گرفته میشه و تماس هم گویا هست) اگر پین کد به شما داد که دوباره وارد سایت شده و با شماره تلفنتون و اون پین کد وارد سایت بشید ولی اگر پین کد نداد فقط کافیه یک ایمیل به قسمت پشتیبانی سایت بدید و در اون شماره تلفنی که باهاش ثبت نام کردید رو وارد کنید و ازشون بخواید به شما پین کد بدند.
به همین سادگی شما صاحب یک ویزاکارت مجازی میشید که میتونید خیلی راحت باهاش از سایت های خارجی خرید کنید.
نکته مهم:موجودی اولیه ی کارت 0 دلار بوده و شما حتما باید از این سایت شارژ خریداری کنید. (http://redeem4.me/) در ضمن این سایت فقط بانک های مجازی OKPAY (https://www.okpay.com/?rbp=m.z) و EGOPAY (https://www.egopay.com/?N6GCW4) رو میپذیره که آموزش ساخت اکانت در بانک OKPAY در اینجا موجوده. (http://www.webhostingtalk.ir/f172/83447/#post790906)

ضمنا این ویزا کارت ها قابلیت اتصال به پی پال رو هم دارند به شرطی که حداقل 1 دلار در این کارت وجود داشته باشه.
Can I verify my card with PayPal?

Bancore virtual card can be used to verify your PayPal account however it is not possible to transfer money from PayPal account to your virtual card.
Please note that when adding the card to PayPal for the first time, PayPal has a process where they charge the card a small value for verification purposes.
PayPal verification code will appear in your virtual card statement within 3-5 working days or you can contact Bancore support team to receive the code.
If virtual card has a zero balance this verification fails.
Please deposit some funds to your Bancore virtual VISA card before verifying it with PayPal.

mojtaba.ghadri
June 16th, 2013, 12:54
یه دنیا ممنون

یه سوال : این سایت ها ایران رو تحریم نکردند یعنی میشه با آی پی ایرانی ثبت نام کردش؟

مرسی

مهدی پاتر
June 16th, 2013, 12:59
یه دنیا ممنون

یه سوال : این سایت ها ایران رو تحریم نکردند یعنی میشه با آی پی ایرانی ثبت نام کردش؟

مرسی
خواهش میکنم
ولله من که تا حالا مشکلی نداشتم و با آی پی ایران لوگین میکنم و اتفاق خاصی هم نیفتاده.
ضمن اینکه سایتی که برای خرید شارژ این ویزا کارت ها هست ابتدا پی پال رو میپذیرفت ولی بعد از یک مدت دیگه پی پال رو قبول نکرد و اطلاعیه داد که ما مشتریان آمریکایی رو نمیپذیریم.
البته بنده فقط یک بار شارژ برای این ویزا کارت (توسط یکی از دوستان در همین سایت)خریدم ولی پرداخت های 1 دلار و 2 دلار زیادی باهاش انجام دادم و هیچ مشکلی هم تا به اینجا نداشتم
موفق باشید

MUV
June 16th, 2013, 13:18
سلام
مطلب جالبی هستش
من این کار ها رو انجام دادم اما وقتی به شماره انگلیس تماس میگیرم ریدایرکت نمی کنه
توی اون سایت هم ثبت نام کردم اما باز تماسی گرفته نشد
بنظرتون مشکل از کجا هستش؟

مهدی پاتر
June 16th, 2013, 13:20
سلام
مطلب جالبی هستش
من این کار ها رو انجام دادم اما وقتی به شماره انگلیس تماس میگیرم ریدایرکت نمی کنه
توی اون سایت هم ثبت نام کردم اما باز تماسی گرفته نشد
بنظرتون مشکل از کجا هستش؟
سلام
فکر کنم شما هم دچار اشتباه اولیه ی من شده باشید :d
شماره رو بدون 0 وارد کنید
مثلا اگر شمارتون 07812345678 هست به این صورت وارد کنید 7812345678

MUV
June 16th, 2013, 13:22
نه دیگه اینجوری اشتباه نمی کنم
بدون صفر اول گذاشتم
اما هنوز که تماسی نگرفتند

مهدی پاتر
June 16th, 2013, 13:23
حداکثر تا 5 دقیقه دیگه باید تماس بگیرن

MUV
June 16th, 2013, 13:24
البته خودم هم نمیتونم با اون شماره تماس بگیرم
همش نتورک بیزی میزنه!!!

مهدی پاتر
June 16th, 2013, 13:26
من الان یه امتحان میکنم
چند لحظه لطفا...

مهدی پاتر
June 16th, 2013, 13:35
بله متاسفانه مثل اینکه مشکل از اون سایتی هست که شماره مجازی میده
من الان تماس گرفتم و بوق اشغال زد
مشکلی نیست
شما به بخش لوگین برید و سپس Forgot password?
رو بزنید و شماره ای که باهاش ثبت نام کردید و بزنید و در نهایت بعد از زدن دکمه ی next ایمیل رو وارد کنید و بعد هم چک کردن ایمیل و تمام;)

dertgtr
June 16th, 2013, 13:36
حتما باید بعد عضویت ویزا کارت مجازی رو شارژ کنیم ؟ اگر این کار رو نکنیم کارت بلوکه میشه؟
به بانک مجازی okpay حتما باید وصل کنیم؟
تشکر از این کار با ارزش شما:53:

مهدی پاتر
June 16th, 2013, 13:39
حتما باید بعد عضویت ویزا کارت مجازی رو شارژ کنیم ؟ اگر این کار رو نکنیم کارت بلوکه میشه؟
به بانک مجازی okpay حتما باید وصل کنیم؟
تشکر از این کار با ارزش شما
خواهش میکنم
خب اگر بخواید ازش استفاده کنید باید شارژ کنید چون حتی برای دریافت یک سری محصولات آنلاین که حتی رایگان هم هستند معمولا اون سایت ها 1 دلار از حساب شما کم میکنند ضمن اینکه این سایت در قسمتی نوشته که کارت هایی که خالی باشن و بدون استفاده بمونن رو بعد از مدتی حذف میکنه
بانک okpay هم برای خرید شارژ هستش نه برای اتصال کارت به اون ضمن اینکه چند تا سایت دیگه هم هستند که شارژ این ویزا کارت ها رو میفروشن و فکر میکنم که پی پال رو هم بپذیرن منتها باید توی خود سایت دنبالشون بگردید
موفق باشید

MUV
June 16th, 2013, 13:47
خوب من درخواست فراموشی پسورد رو هم زدم . اما حالا ایمیل نمیاد!!!
عجب
فکر میکنم فهمیدن که منم:)

مهدی پاتر
June 16th, 2013, 13:48
خوب من درخواست فراموشی پسورد رو هم زدم . اما حالا ایمیل نمیاد!!!
عجب
فکر میکنم فهمیدن که منم
واقعا عجیبه
باور کنید من امتحان کردم و ایمیل هم اومد

hassan5099
June 16th, 2013, 14:28
واقعا عجیبه
باور کنید من امتحان کردم و ایمیل هم اومد
سلام پی پال را اکتیو میکنه

مهدی پاتر
June 16th, 2013, 14:30
سلام پی پال را اکتیو میکنه
سلام
متصل میشه بله.ولی تا اونجایی که من میدونم پی پال فقط با اتصال یک کارت وریفای نمیشه و در هر صورت بازم مدارک شناسایی میخواد.
در رابطه با متصل شدن بله متصل میشه اما در رابطه با وریفای شدن کامل بهتره از دوستان دیگه بپرسید

لطفا این رو هم مطالعه کنید به دردتون میخوره:

Bancore virtual card can be used to verify your PayPal account however it is not possible to transfer money from PayPal account to your virtual card.
Please note that when adding the card to PayPal for the first time, PayPal has a process where they charge the card a small value for verification purposes.
PayPal verification code will appear in your virtual card statement within 3-5 working days or you can contact Bancore support team to receive the code.
Please deposit some funds to your Bancore virtual VISA card before verifying it with PayPal.

chaleshtor
June 16th, 2013, 14:46
ممنون ازشما
من که از سایتی که شماره رایگان مجازی انگلیس رو میده دارم و هیچکدوم کار نمیکنه و بوق اشغال پخش میشه
یک سوال داشتم این okpay ریال ایران رو هم قبول می کنه یا حتما باید از دلار استفاده کرد

مهدی پاتر
June 16th, 2013, 14:50
ممنون ازشما
من که از سایتی که شماره رایگان مجازی انگلیس رو میده دارم و هیچکدوم کار نمیکنه و بوق اشغال پخش میشه
یک سوال داشتم این okpay ریال ایران رو هم قبول می کنه یا حتما باید از دلار استفاده کرد
متاسفانه مثل اینکه این شماره ها مشکل پیدا کرده بنده هم اطلاع ندارم ولی شما بهتره بعد از sign up کردن در سایت bancore از همون روش فراموشی پسور پیش برید.
ضمن اینکه سایت های زیاد دیگه ای هم هستند که شماره مجازی رایگان میدن اگر سرچ کنید پیدا میشه.
در مورد بانک okpay هم خیر ریال نمیپذیره.
موفق باشید

dertgtr
June 16th, 2013, 18:46
این سایت bancore.com با ایران مشکل که نداره ؟ چون نام ایران تو لیستش نیست .
منظورم این هست که اگر با آی پی ایران لوگین کنیم به نظر شما بعدا با مشکل مواجه میشیم ؟
من تونستم ثبت نام کنم فقط لطفا در مورد محیط کاربریش و گزینه های مهمش یه توضیحی بدید ممنون از محبت شما :53:

مهدی پاتر
June 16th, 2013, 19:13
این سایت bancore.com با ایران مشکل که نداره ؟ چون نام ایران تو لیستش نیست .
منظورم این هست که اگر با آی پی ایران لوگین کنیم به نظر شما بعدا با مشکل مواجه میشیم ؟
من تونستم ثبت نام کنم فقط لطفا در مورد محیط کاربریش و گزینه های مهمش یه توضیحی بدید ممنون از محبت شما
کلا شما نمیتونی ویزا یا مستر کارت (چه فیزیکی و چه مجازی)به نام ایران بگیری
بنده نمیتونم تضمین کنم که مشکلی پیش نمیاد اما من الان حدود دو ماه هست که دارم استفاده میکنم و اتفاقی نیفتاده البته استفاده ام اونقدر ها زیاد نبوده.
گزینه های مهم هم:
bancore voucher
در قسمت add cash هست که در اون جا باید کد شارژ رو وارد کنید و
send money
هست که میتونید در بین کارت های خود این بانک پول انتقال بدید
موفق باشید

dertgtr
June 16th, 2013, 19:38
در راهنما توضیح داده که ممکنه برای موارد امنیتی حساب بلوکه بشه و اسکن پاسپورت و utility bill رو بگیره که البته منظروش از tility bill رو متوجه نشدم پس بهتره اطلاعات درست بهش بدیم
برای شارژ به دلار کارت شما از دوستان همین انجمن کمک می گیرید ؟

مهدی پاتر
June 16th, 2013, 19:43
در راهنما توضیح داده که ممکنه برای موارد امنیتی حساب بلوکه بشه و اسکن پاسپورت و utility bill رو بگیره که البته منظروش از tility bill رو متوجه نشدم پس بهتره اطلاعات درست بهش بدیم
برای شارژ به دلار کارت شما از دوستان همین انجمن کمک می گیرید ؟
راستش من اون ها رو نمیدونم ولی هر چند هم که شما درست اطلاعات بدید در نهایت نمیتونید کشور رو روی ایران قرار بدید
برای شارژ هم بنده فقط یک بار شارژ خریدم که اون موقع هم سایتش پی پال قبول میکرد الان بهتره بگردید دنبال کسی که پرداخت با okpay یا egopay داره یا این که خودتون یکی از این دو حساب رو بازکنید و دلارش رو بخرید و بعد خودتون مستقیما خرید کنید

dm800pvr
June 16th, 2013, 22:41
utility bill
یعنی قبض آب برق گاز یا تلفن منطبق بر اساس اسم و آدرس باز شده حساب توی سایت
برای وریفای پیپال بسته به اینکه از کجا باز میکنید بین 2.5 تا 5 دلار باید موجودی داشته باشه اما فقط 1.5 یورو برای اروپا شارژ میکنه بهتره از اینجا vcc بگیرین
PayPal VCC (European) cheap paypal vcc (http://cheapvcc.biz/index.php?route=product/product&product_id=103)
در هر صورت ممنون بابت معرفی این سایت من یه خط از انگلیس دارم بعداً تست میزنم

hadipro
June 17th, 2013, 15:50
سلام.
افرادی که نیاز به ویزا کارت مجازی رایگان دارند میتونن با خوندن این مطلب به راحتی اون رو به دست بیارن.
برای اینکار ابتدا شما نیاز به یک شماره تلفن مجازی دارید که میتونید از اینجا به صورت رایگان دریافت کنید (http://stickynumber.com/)
بعد از اینکه شماره تلفن مجازی رو گرفتید به سایت bancore مراجعه کنید. (http://bancore.com/)
روی Sign UP کلیک کنید و شماره تلفن رو با پیش کد +44( مربوط به انگلیس) وارد کنید و منتظر تماس باشید(فورا تماس گرفته میشه و تماس هم گویا هست) اگر پین کد به شما داد که دوباره وارد سایت شده و با شماره تلفنتون و اون پین کد وارد سایت بشید ولی اگر پین کد نداد فقط کافیه یک ایمیل به قسمت پشتیبانی سایت بدید و در اون شماره تلفنی که باهاش ثبت نام کردید رو وارد کنید و ازشون بخواید به شما پین کد بدند.
به همین سادگی شما صاحب یک ویزاکارت مجازی میشید که میتونید خیلی راحت باهاش از سایت های خارجی خرید کنید.
نکته مهم:موجودی اولیه ی کارت 0 دلار بوده و شما حتما باید از این سایت شارژ خریداری کنید. (http://redeem4.me/) در ضمن این سایت فقط بانک های مجازی OKPAY (https://www.okpay.com/?rbp=m.z) و EGOPAY (https://www.egopay.com/?N6GCW4) رو میپذیره که آموزش ساخت اکانت در بانک OKPAY در اینجا موجوده. (http://www.webhostingtalk.ir/f172/83447/#post790906)

ضمنا این ویزا کارت ها قابلیت اتصال به پی پال رو هم دارند به شرطی که حداقل 1 دلار در این کارت وجود داشته باشه.

دوست عزیز ممنون که این پست رو زدید و میدونم نیتتون کمک به دوستان بوده ولی چند عیب بزرگ و حیاتی در مورد این سایت وجود دارد :

1- سایت ایران را قبول نمیکند و اگر با آی پی ایران وارد شوید چنانچه متوجه بشوند حساب را برای همیشه بلوک میکنند و موجودی هم قابل ریکاوری نخواهد بود.
2- از هر 10 مورد فقط 3 مورد برای اکتیویشن با تلفن در این سایت جواب میدهد و آن هم بخاطر سیستم ... هست که دارند.
3- کارتهای این سایت در پی پال - پی زاو... کار نمیکند و به محض اضافه کردن کارت حساب شما لیمیت ( پرمننت)خواهد شد!( لطفا" در ابتدا از کارکرد 100% آن مطمئن شوید)
4- سایت http://redeem4.me و سایتهای دیگری که برای کارتها ویچر میدهند همه ویتنامی هستند و همکاری کاملا" مبهمی با این سایت دارند.( در نتیجه بغیر از روشهای استاندارد ( بانکی ) که در سایت آورده شده هیچ تضمینی در گزینه های دیگر نیست. علت این قضیه رو در پایین نوشتم:

مهم: 10 روز پیش از ویزا کارتهای ما در فیس بوک برای تبلیغات سوء استفاده شده جالب تر این هست که تراکنشها به ارز VND بوده! ( تصویر تراکنش ها موجود است) تا کنون هیچ جوابی از طرف سایت مذکور در مورد این ***ی به ما داده نشده . در فیس بوک هم dispute گذاشته ایم و در حال مکاتبه هستیم. به طور کل وضعیت این سایت مشکوک هست و امنیت لازم را ندارد .فروشندگان ویچرهای سایت( ویتنامی ها) به اطلاعات شما دسترسی دارند و به محض شارژ حساب رو خالی خواهند کرد!لذا دور از نظر نیست در آینده هم از حساب و اطلاعات ان ***ی خواهد شد بدون اینکه شما بتوانید از خودتان دفاع کنید .:100:

این ها رو گفتم تا بلکه باعث بشه دوستان به خاطر هیچ و پوچ سرمایه خودشان را از دست ندهند.

با سپاس

hoost.ir
June 17th, 2013, 16:03
در مورد تحریم چی مشکلی وجود نداره

safeith
August 8th, 2013, 17:56
می شه این کارت را طریق افرادی که ویزا کارت شارژ می کنن شارژ کرد ؟

easytrading
August 8th, 2013, 18:35
دوست عزیز الان ویزا کارت من خودم میدم پشتش حساب بانمی از لهستان هست و آی بن هم داره به قیمت ۹۰ تومان. با حساب بانکیتون میتونید پیپال رو وریفای کنید بعد هم همین ویزا کارت رو بهش ادد کنید به همین راحتی و با خیال راحت کار کنید دوست عزیز....دیگه هم نگران اطلاعاتتون نباشید

hadipro
August 8th, 2013, 19:36
دوست عزیز الان ویزا کارت من خودم میدم پشتش حساب بانمی از لهستان هست و آی بن هم داره به قیمت ۹۰ تومان. با حساب بانکیتون میتونید پیپال رو وریفای کنید بعد هم همین ویزا کارت رو بهش ادد کنید به همین راحتی و با خیال راحت کار کنید دوست عزیز....دیگه هم نگران اطلاعاتتون نباشید

ممنون از شما دوست عزیز شما هم قاعدتا" یکی از ریسلرهای مستقیم بانک و یا غیر مستقیم ( در سایتهای...) هستید. چطور تضمین میکنید که کس دیگری بغیر از صاحب کارت به اطلاعات آن دسترسی نداشته باشد . از کجا معلوم بانک حساب را به بهانه های مختلف بلوکه نکند؟ میدانیم که این کارت + حساب بانکی بدون مدارک باز میشود . اگر اتفاقی که برای کارتهای آذریایجان و گرجستان افتاد برای این کارتها هم بیفتد بانک چگون صاحب کارت و موجودی آن را تایید خواهد کرد؟

لطفا" در مورد کارت - ویژگیها و کارمزدهای آن هم بیشتر توضیح بدهید .

با احترام :54:

mehrabrajabi
August 8th, 2013, 19:45
سلام.

سلام
خدا خیرت بده من امتحان کردم بهم یکدونه ویزا کارت داد ولی مجودیش صفره

mehrabrajabi
August 8th, 2013, 19:54
بعد یک سوال داشتم چجوری میتونم شارژش کنم؟

saman-00
August 8th, 2013, 20:08
این کارتش چند وقته هستش ؟

easytrading
August 8th, 2013, 21:37
ممنون از شما دوست عزیز شما هم قاعدتا" یکی از ریسلرهای مستقیم بانک و یا غیر مستقیم ( در سایتهای...) هستید. چطور تضمین میکنید که کس دیگری بغیر از صاحب کارت به اطلاعات آن دسترسی نداشته باشد . از کجا معلوم بانک حساب را به بهانه های مختلف بلوکه نکند؟ میدانیم که این کارت + حساب بانکی بدون مدارک باز میشود . اگر اتفاقی که برای کارتهای آذریایجان و گرجستان افتاد برای این کارتها هم بیفتد بانک چگون صاحب کارت و موجودی آن را تایید خواهد کرد؟

لطفا" در مورد کارت - ویژگیها و کارمزدهای آن هم بیشتر توضیح بدهید .

با احترام :54:

هییییچ تضمینی نمیتونم بهتون بدم عزیز
ویزا کارت با حساب بانکی شخصی هم شخصا خودم میتونم از تاجیکستان براتون باز کنم که اطلاعاتش دست خودم و شما باشه. سوییفت و حساب بانکی هم به نام خودتون هست. مدارک هم اسکن گذرنامه میخواد. بانکش هم چندین ساله با بانک پارسیان برای افتتاح حساب و دادن ویزا کارت همکاری میکنه که باید ۵۰ میلیون تومن رو تو حساب بانک پارسیان بلوک کنید بعلاوه حدودا ۲۲۰ دلار پرداخت کنید تازه بانک به شما سوییفت هم نمیده که بنده میدم....نهایتا یک کارت بهتون میده بانک...
من این کارت رو میتونم بهتون با قیمت یک میلیون و پنجاه هزار تومان بدم که هم کارت هست هم حساب بانکی هم لیست بانک های تحت قرارداد در کشور آمریکا و اروپا و چین و روسیه و چندین کشور اسیایی و اروپایی ،یگه که بتونید از طریق اونها و همچنین از طریق صرافی ها شارژ کنید با این کارت دیگه نیازی به داشتن پیپال برای دریافت پول از خارج ندارید. بگید بزنن به کارتتون.من خودمم الان از پیپال استفاده نمیکنم. این نوع کارت رو هم شخصا میتونم بهتون با قیمت یک میلیون و پنجاه بدم اما خب مشتری این کارت ها تو این تیپ انجمن ها نیست و کسی حاضر به دادن پول برای گرفتن یک محصول مطمین نیست...برای ایرانی ها همون ویزا کارت های صد تومانی بانک های لهستان کافیه عزیز...بازم اگر بخواین ویزا کارت تاجیکستان بهتون میدم.

safeith
August 10th, 2013, 06:24
به نظرم کارکرد این سایت چیزی شبیه بازی ـه دیروز یه کارت ازش گرفتم اما امروز نیست !!!

hadipro
August 10th, 2013, 15:56
هییییچ تضمینی نمیتونم بهتون بدم عزیز
ویزا کارت با حساب بانکی شخصی هم شخصا خودم میتونم از تاجیکستان براتون باز کنم که اطلاعاتش دست خودم و شما باشه. سوییفت و حساب بانکی هم به نام خودتون هست. مدارک هم اسکن گذرنامه میخواد. بانکش هم چندین ساله با بانک پارسیان برای افتتاح حساب و دادن ویزا کارت همکاری میکنه که باید ۵۰ میلیون تومن رو تو حساب بانک پارسیان بلوک کنید بعلاوه حدودا ۲۲۰ دلار پرداخت کنید تازه بانک به شما سوییفت هم نمیده که بنده میدم....نهایتا یک کارت بهتون میده بانک...
من این کارت رو میتونم بهتون با قیمت یک میلیون و پنجاه هزار تومان بدم که هم کارت هست هم حساب بانکی هم لیست بانک های تحت قرارداد در کشور آمریکا و اروپا و چین و روسیه و چندین کشور اسیایی و اروپایی ،یگه که بتونید از طریق اونها و همچنین از طریق صرافی ها شارژ کنید با این کارت دیگه نیازی به داشتن پیپال برای دریافت پول از خارج ندارید. بگید بزنن به کارتتون.من خودمم الان از پیپال استفاده نمیکنم. این نوع کارت رو هم شخصا میتونم بهتون با قیمت یک میلیون و پنجاه بدم اما خب مشتری این کارت ها تو این تیپ انجمن ها نیست و کسی حاضر به دادن پول برای گرفتن یک محصول مطمین نیست...برای ایرانی ها همون ویزا کارت های صد تومانی بانک های لهستان کافیه عزیز...بازم اگر بخواین ویزا کارت تاجیکستان بهتون میدم.

ممنون ولی بانک پارسیان از اون زمانی که رویال بانک آذربایجان ور شکست شد با بانکهای خارچی مشکل پیدا کرده! الان هم 2-3 تا سایت هستند که همین کارت شما رو پایینتر از 1.5 م میدهند بدون دخالت بانک ! ولی موضوع اینه که حسابهایی که با مدارک و هویت ایرانی باز میشوند هیچ تضمینی ندارند جون هر زمان روابط ایران با همسایگان خراب میشود آنها یک گروی از من و شما در بانکهاشون دارند.

به خاط همین مسئله الان حسابهایی خوب کار میکنند که با اسم ومدارک غیر ایرانی یاز میشوند. نمونه آن در ایگلد و پی پال وجود دارد.

با احترام
:53:

parsish
August 10th, 2013, 17:25
به نظرم کارکرد این سایت چیزی شبیه بازی ـه دیروز یه کارت ازش گرفتم اما امروز نیست !!!

با ای پی و شماره موبایل ایران گرفتید ؟

brightening-eyes
August 13th, 2013, 07:58
سلام
من ساختم
اولا Gmail هم میگه شماره معتبر نیست
و یه سوال:
این ویزا کارت بیلینگ آدرسش چیه؟
میخوام تو پی پال وریفایش کنم!

fergosen
September 4th, 2013, 05:36
سلام با تشکر از شما بنده همه این کارها را انجام دادم و همه چیز خوب پیش میرفت ولی از شانس بد من یک جایی کار لنگید راستش من پی پال ومانی بوکرز را ویرفای کردم ولی دو تا سایت امتحان کردم شماره کارتمو قبول نکرد خود سایت هم گفت که تا شما یک ادرس درست ندین وویرفای نشین ما خدماتی به شما نمیدهیم و من یک ادرس انگلیس هم پیدا کردم ودادم قبول نکرد منظورم ادرس پستی هست وکلا همه چی به هم خورد خواهشا بازهم بنده را کمک کنید ممنون میشوم ایمیلم amirabdollahe@yahoo.com
و شماره تماسم 09303054291
خواهشا یکی کمکم کنه نمیخام این فرصتو از دست بدم

fergosen
September 14th, 2013, 07:10
سلام من هر چه قدر سعی کرد نتونستم ایمیل شما رو پیدا کنم راستش برای شارژ واستفاده از این ویزا کارت دچار مشکلم اخه این سایتی که گفتین هم تایید هویت میخاد وگر نه سرویس نمیده خود سایت هم دو تا ادرس داد از این بدتر خواهشا کمکم کنید amirabdollahe@yahoo.com

fergosen
September 16th, 2013, 10:31
از چه کسی کمک بگیریم

TATSERVER.NET
October 19th, 2013, 20:12
دوستان کسی هست من مبلغو به ریال بهش پرداخت کنم و اون برام اکانتمو شارژ کنه؟

brightening-eyes
October 20th, 2013, 19:35
من که ولش کردم!

jsins871
April 19th, 2016, 18:21
سلام من رفتم تو سایت ولی خبری از دکمه forgot password نبود

adelkhan1
September 9th, 2016, 13:24
سلام دوستان یه سایت جدید هم تو زمینه مالی و فروش مستر کارت به بازار ایران تازه ورود کرده که بعضی از مشکلات مالی از جمله پرداخت ها رو میتونه حل کنه almaspayment.com (http://almaspayment.com/)

pouya_royale
September 20th, 2016, 18:02
سلام حالا چجور با این ویزا کارت کاری باید انجام بدم مثلا میخوام جم بخرم