PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایان فعالیت صباسرور

ourweb
June 15th, 2013, 21:15
پایان سرویس دهی به کاربران .
با سلام خدمت کلیه مشتریان گرامی .
صباسرور دیگر قادر به ارائه سرویس دهی به کاربران خود نمی باشد .
دلیل هم نوسانات شدید قیمت ارز و مشکلات مالی
امیدوارم هستیم که تا الان توانسته باشم سرویس خوب و با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه کرده باشیم .

mossidanger
June 15th, 2013, 21:20
بابا دلار امروز 500 تومن ارزون شده چرا پس رفتین بخدا قیمت ها خوب میشه نرین

sinamsh
June 15th, 2013, 21:22
همه با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند ، امیدوارم در هر کاری که باشید موفق باشید

ourweb
June 15th, 2013, 21:24
ببینید وضعیت اگه خوب بشه بر میگردیم ولی واقعا تمدید سرور ها کمر شکن هستند و یوزر هم نیست و همینطور بی استفاده موندن . تصمیم بر ان شده که در ایران کولو داشته باشیم و فقط سرویس های ایرانی بدیم زمان میبره و نمیشه این سرور ها رو تمدید کرد پس ناچار به بستن هستیم فعلا

hossein7441
June 15th, 2013, 21:40
ببینید وضعیت اگه خوب بشه بر میگردیم ولی واقعا تمدید سرور ها کمر شکن هستند و یوزر هم نیست و همینطور بی استفاده موندن . تصمیم بر ان شده که در ایران کولو داشته باشیم و فقط سرویس های ایرانی بدیم زمان میبره و نمیشه این سرور ها رو تمدید کرد پس ناچار به بستن هستیم فعلا

تکلیف سرورهای ما چی میشه؟
تاریخ اتمام سرویسهای من 2013/07/08 و 2013/07/03 هست.
تا پایان تاریخ روشن میمونن دیگه؟

ourweb
June 15th, 2013, 21:42

با سلام تا 21 میلادی فعال می باشند.

hossein7441
June 15th, 2013, 21:44

چرا؟؟؟ میگفتید تمدید نمیکردیم دیگه.
هزینه ای که واریز کردم چی میشه این وسط؟

ourweb
June 15th, 2013, 21:45

تیکت بزنید .

ToooPDL
June 15th, 2013, 21:48
پایان فعالیت صباسرور

چه فاصله کمی بین شروع و پایانش بود !

DownloadCenter
June 15th, 2013, 23:01
چه فاصله کمی بین شروع و پایانش بود !

گلچین روزگار عجب خوش سلیقه است !

mahdiak
June 15th, 2013, 23:03
شما در کمتر از 1 سال 2برند تغییر دادید,
از رک اختصاصی داخل Yesup گرفته,
از .....
خدا عاقبت هممون بخیر کنه,
چند روز دیگه با چه برندی ظاهر خواهید شد؟!

paradiseserver
June 16th, 2013, 02:14
سلان
اگر قصد واگذاری سرور ها رو داشتید با ما در تماس باشید
تا 21 میلادی به رایگان بر روی سرور های کلو شده ما در نیویورک میزبانی می شوند

سپاس از شما

کوین صدری:x

hossein7441
June 16th, 2013, 16:50
تیکت بزنید .

از دیروز تیکت زدم اما هنوز پاسخی داده نشده.
شماره تیکت #866952

yassale
June 16th, 2013, 16:58
من بعد از ٦ ماهي تازه ديروز متوجه شدم دارم از يوزر كمتر از هزينه تمديد سرور پول ميگيرم :))
٦ ماهه دارم ضرر مي كنم متوجه نشده بودم :d

mr_saeed
June 16th, 2013, 17:40
از همکاران خوب ما بودند . انشاالله با بهتر شدن وضعیت ارز به فعالیتشون ادامه میدند .

mahkoom021
June 16th, 2013, 19:20
من بعد از ٦ ماهي تازه ديروز متوجه شدم دارم از يوزر كمتر از هزينه تمديد سرور پول ميگيرم :))

به شما میگن فروشنده با برنامه :دی

pasargad-it
June 16th, 2013, 19:27
میلاد جان هرجا هستی موفق باشی

ourweb
June 16th, 2013, 20:21
سلام ممنون دوستان.

TARIMEHR
June 16th, 2013, 20:29
سلام ممنون دوستان.

تعطیلی کامل فقط به اعتبارتون لطمه میزنه
تعدیل کاربر کنید تا وضعیت بهتر بشه

با تغییر برند کار به جایی نمیکشه ، یاد بگیرید با برنامه ریزی دقیق وارد شید
ضمن اینکه نابرده رنج ، گنج میسر نمیشود

ourweb
June 16th, 2013, 20:38
تعطیلی کامل فقط به اعتبارتون لطمه میزنه
تعدیل کاربر کنید تا وضعیت بهتر بشه

با تغییر برند کار به جایی نمیکشه ، یاد بگیرید با برنامه ریزی دقیق وارد شید
ضمن اینکه نابرده رنج ، گنج میسر نمیشود

سلام دوست گرامی ممنون از نظر خوب تان انشالله به زودی بر خواهیم گشت ولی در مورد این ها سرور ها خیلی گرون شده باید کنسل بشن . و فقط از ایران بگیریم سرویس .

majidisaloo1
June 23rd, 2013, 03:46
درود بر شما
نمیخواهم زخم زبان بزنم اما اگر یادتان باشد توی تاپیک با هم سر قیمت و دروغ به کاربر باهاتون مشاهجره کردم و کاربران با سابقه و مدیران حق را به بنده دادندو در آنجا بنده ذکر کردم تابستانی هستید اما واقعا اشتباه میکردن چون شما تابستان تازه شروع نشده رفتین واقعا عذر خواهی میکنم
شما مو میبینی و بنده پیچش مو! من این روز را کامل میدیدم خدا شاهده میدیدم اما بهتون گفتم اومدین چی گفتین؟کاربر داریم نمیدونم 6 تا سرور پر کردیم و منابع اختصاصی میدهیم و... اما متاسفانه نصیحت برادرانه من را به چالش کشیدید و نخواستین قبول بکنید
این نتیجه اش! چیزی غیر از این انتضار نداشتم
شما این مورد سومتون شد دتا سنتر اهواز و نماینده یس آپ کانادا و رد استیشن و.... کوو پس؟
اگر اینجوری میخواهید بیایید و برید خواهش میکنم نییایید چون کسانی که واقعا دارند خوب کار میکنند را دارید از بین میبرید
انشا الله موفق باشید

danitfk
June 23rd, 2013, 03:57
شما این مورد سومتون شد دتا سنتر اهواز و نماینده یس آپ کانادا و رد استیشن و.... کوو پس؟
نماینده که بماند ، رک اختصاصی داخل یس آپ ...

majidisaloo1
June 23rd, 2013, 04:04
نماینده که بماند ، رک اختصاصی داخل یس آپ ...

چی بگم والله من اگر یادت هم باشه 3 نفر بودند با چند تا از دوستاشون و بنده به تنهایی داشتم باهاشون حرف میزدم اما فقط چالش میکشیدند و... و حالا بماند با اون ها کاری ندار اما چنان قرلند میکردند که انگار دیگر حد اقل روز 70-80 تا سفارش تحویل میدهند در صورتی که هر روز هم میگفتند 3 تا تحویل داده شد 7 تا داده شد فلان تا داده شد اما اگر اونجوری هم میدادند باز هم جای شکرش باقی است
خدا شاهده با بودن یا نبودن ایشون فرقی به حال من نمیکنه اما صلاحش را من خواستم اما متوجه نشد بده انجمن هم نباشد گوگل خودش هزینه تمام و کمال سرور های ما را در میارد + سود خودمان و کارمندامون باور ندارید گوگل را باز کنید این 3 مورد را که مربوط به فقط سرور هست تست بکنید:
خرید سرور مجازی
خرید سرور اختصاصی
خرید سرور
و 100 ها مورد دیگر اما شما فقط خواستین حرف خودتان را پیش ببرید که چون عصبیبودین چندین سوتی هم از کار هاتون دادید
همیشه قیمت ملاک نیست شما نباید بلا این نوغ دیدگاه اقتصادی پیش میرفتید

nikit
June 23rd, 2013, 05:28
چی بگم والله من اگر یادت هم باشه 3 نفر بودند با چند تا از دوستاشون و بنده به تنهایی داشتم باهاشون حرف میزدم اما فقط چالش میکشیدند و... و حالا بماند با اون ها کاری ندار اما چنان قرلند میکردند که انگار دیگر حد اقل روز 70-80 تا سفارش تحویل میدهند در صورتی که هر روز هم میگفتند 3 تا تحویل داده شد 7 تا داده شد فلان تا داده شد اما اگر اونجوری هم میدادند باز هم جای شکرش باقی است
خدا شاهده با بودن یا نبودن ایشون فرقی به حال من نمیکنه اما صلاحش را من خواستم اما متوجه نشد بده انجمن هم نباشد گوگل خودش هزینه تمام و کمال سرور های ما را در میارد + سود خودمان و کارمندامون باور ندارید گوگل را باز کنید این 3 مورد را که مربوط به فقط سرور هست تست بکنید:
خرید سرور مجازی
خرید سرور اختصاصی
خرید سرور
و 100 ها مورد دیگر اما شما فقط خواستین حرف خودتان را پیش ببرید که چون عصبیبودین چندین سوتی هم از کار هاتون دادید
همیشه قیمت ملاک نیست شما نباید بلا این نوغ دیدگاه اقتصادی پیش میرفتید

پایان فعالیت ایشون چه ربطی داشت به ورودی گوگل شما؟ :-?

majidisaloo1
June 23rd, 2013, 11:19
پایان فعالیت ایشون چه ربطی داشت به ورودی گوگل شما؟ :-?

ایشون فکر میکردند با بودنشان جای ما تنگ میشه برای اثباتش بهش ثابت کردم

redpayam
June 23rd, 2013, 11:26

دمت گرم
عجب!!!

mehrvani
June 29th, 2013, 02:22
بنده 1 هفته نبود ازتون سرویس گرفته بودم .تکلیف بنده چی میشه ؟