PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فوری: درخواست انجام ریدایراکت 301 + پرداخت هزینه

Germanizer
June 15th, 2013, 19:29
سلام دوستان اول بگم توافقی برای انجام این کار در سایتم حق الزحمه پرداخت می کنم. مشکلم برای کسی که تجربه داشته باشه خیلی راحته و یه ربع هم وقتتونو نمی گیره شرح حال سایتم: دامین سایتم با پسوند ir دو سال فعال بود و رتبه خوبی در گوگل داشت که چند روزه آدرس سایتمو به com. تغییر دادم. سایتم رو کامل به دامین جدید انتقال دادم و ارور ها رو رفع کردم و الان سایتم کاملا با آدرس جدید تنظیم شده و هیچ مشکلی نداره فقط الان می خوام دامین قبلیم که ir بود و الان هاستم خارجش کردم و com. رو جاش قرار دادم ، می خوام که هر وقت آدرس قبلی هم زدیم متصل و ری دایرکت بشه آدرس جدید (یعنی دات کام) . می خوام هم همه صفحات سایت و ساب دامین ها ری دایرکت بشن عین سایتهای دانلود فیلم و موزیک که وقتی فیل میشن و ادرس عوض می کنند همه صفحات دامین قبلی شون ری دایرکت میشن به دامین جدید شون لطفا کسانی که این کارو می تونن انجام بدن به این ایمیل من پیام بزنند تا اطلاعات بیشتر رو بهتون بدم: babak_ffng@yahoo.com کارم هم خیلی فوری هست چون ایندکسهای سایتم همه شون داره می پره و رتبه و بازدید سایتم داره از بین میره خیلی متشکرم دوستان