PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسپرسکی یا آویرا

Arashdn
February 24th, 2010, 18:53
سلام
بهد اینکه کلی دنبال یه سکوریتی سنتر خوب واسه خودم گشتم بین این دوتا موندم
Avira Premium Security
KasperSky Internet Security
حالا ممکنه بین این دوتا یه مقایسه ای داشته باشید و یه بحثی سرش بشه که کدوم امنیت بهتری رو تامین میکنه؟
ممنون

arak-soft
February 24th, 2010, 18:55
KasperSky Internet Security

:55:

M-Soltani.ir
February 24th, 2010, 18:55
KasperSky Internet Security Or AVG

Arashdn
February 24th, 2010, 18:57
دلیل هم بگید لطفا

LoxHost
February 24th, 2010, 18:58
با هر 2 تاش کار کردم.
روزی به من حداقل 10 بار اتک میدن :d
آویرا مقاومه اما نه در حد کسپر ، بعد موقعی که اتک می دن یه صدایی در میاره از کیس شب از خواب می پری !
کسپر اسکای خیلی کامله به نظر من
فقط 1 بار هک شدم اونم نمی دونم چش شده بود ! :d

M-Soltani.ir
February 24th, 2010, 19:01
فقط KasperSky Internet Security با لاینس توصیه میشه

HugeServer
February 24th, 2010, 19:04
با هر 2 تاش کار کردم.
روزی به من حداقل 10 بار اتک میدن :d
آویرا مقاومه اما نه در حد کسپر ، بعد موقعی که اتک می دن یه صدایی در میاره از کیس شب از خواب می پری !
کسپر اسکای خیلی کامله به نظر من
فقط 1 بار هک شدم اونم نمی دونم چش شده بود ! :d

حتما سیستم عامل به روز نبوده یا کرک شده بوده حتما!:113:
درضمن هیچ امنیتی 100% نیست:60:

Ali-718
February 24th, 2010, 19:11
KasperSky Internet Security به نظر من یکی از قدرتمند ترین های جهان و دومین تامین کنند امنیته
بین این دو تا KasperSky Internet Security رو پیشنهاد میکنم ....

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

KasperSky Internet Security به نظر من یکی از قدرتمند ترین های جهان و دومین تامین کنند امنیته
بین این دو تا KasperSky Internet Security رو پیشنهاد میکنم ....

bestboy999
February 24th, 2010, 20:32
آویرا واقعا هم سبکه و هم وحشی :d
فقط تنها مشکلش پیدا کردن کلید هست که اونم خواستی بگو چند تا پروموشن چوب بدم بهت حال کنی :d
اکثرا 92 روزه هستند.

یه بار یه تاپیکی دیدم که آنتی ویروس ها رو طبقه بندی کرده بود و برای هر قسمت امتیاز داده بود.

کسپر و آویرا هر دو امتیاز 9/10 رو گرفته بودن و از بقیه بالا تر بودن. تنها نمره ی ای که آویرا کم بود بخش آپدیت و کلیدش بود. که البته اگه بری قانونی بخری دیگه این مشکلات هم نداره :d

اگه پیدا کردم می ذارمش حتما

shafiei7
February 24th, 2010, 20:35
آویرا من نصب داشتم یک ویروسی سیستممم گرفت که سرعت اینترنت کم شده بود کل سیستم سرچ کردم ویروسی پیدا نکرد آویرا سپس رفتم avg نصب کردم و سرچ کردم نه تا ویروس پیداکرد که آویرا پیدانکرده بود. البته بگم مشکل اینترنتم حل نشد و مجبور شدم که ویندوز عوض کنم ولی مساله اینجاست که نه تا ویروس داخل درایور ویندوز من بود که آویرا پیدا نکرد.

Arashdn
February 24th, 2010, 20:53
تو نظر سنجی که فعلا هر دو تا برابرن ...

bestboy999
February 24th, 2010, 21:05
آویرا من نصب داشتم یک ویروسی سیستممم گرفت که سرعت اینترنت کم شده بود کل سیستم سرچ کردم ویروسی پیدا نکرد آویرا سپس رفتم avg نصب کردم و سرچ کردم نه تا ویروس پیداکرد که آویرا پیدانکرده بود. البته بگم مشکل اینترنتم حل نشد و مجبور شدم که ویندوز عوض کنم ولی مساله اینجاست که نه تا ویروس داخل درایور ویندوز من بود که آویرا پیدا نکرد.

خوب مسئله اینجاست که هیچ امنیتی پایدار نیست.
من روی لپ تاپ AVG داشتم بعد از آنیستال کردنش و نصب Avira دیدم 20-30 تا ویروس پیدا کرد.

شما از هر آنتی ویروسی منتقل شی به یکی دیگه یه سری ویروس جدید می بینید.
مثلا کسپر اسکی به نود هم منتقل شی یه سری ویروس قدیمی هست که Nod میشناسه.

shafiei7
February 24th, 2010, 21:07
خوب مسئله اینجاست که هیچ امنیتی پایدار نیست.
من روی لپ تاپ AVG داشتم بعد از آنیستال کردنش و نصب Avira دیدم 20-30 تا ویروس پیدا کرد.

شما از هر آنتی ویروسی منتقل شی به یکی دیگه یه سری ویروس جدید می بینید.
مثلا کسپر اسکی به نود هم منتقل شی یه سری ویروس قدیمی هست که Nod میشناسه.

قبول دارم ولی از AVG که رفتم Avira ویروسی نگرفت آویرا

M-Soltani.ir
February 24th, 2010, 22:00
KasperSky Internet Security 55.56% :67:

Sepahrad
February 24th, 2010, 22:05
Kaspersky Internet Security :)

کسپرسکی امنیت در هر زمینه ای رو برای شما به ارمغان خواهد آورد :) سرور , کامپیوتر شخصی , موبایل از هر نظر :)

موفق باشید :53:

IFACO.Net
February 24th, 2010, 22:50
Avast Internet Security 2010 نصب کنید و خودتون رو خلاص کنید ;)

sadegh
February 24th, 2010, 23:00
من آویرا داشتم از دست امنیت بالاش مجبور شدم پاک کنم نود نصب کنم
هر چیز مشکوکی رو گیر میداد درخواست پاک کردن می داد ( هر آنتی ویروسی نصب کردی آپدیت روزانه یادت نره)

Kambiz
February 24th, 2010, 23:16
سلام
چند ماه پیش یک همچین بحثی بود که دوست عزیزم آریا کاربر همینجا این آنتی ویروس رو به من معرفی کرد http://www.microsoft.com/security_essentials/
من بعد از خرید لایسنس ویندوز نصب کردم و واقعا دارم لذت می برم و 100 % قوی تر و استیبل تر هستش با ویندوز
اینو یقین داززم بهتر از این آنتی برای ویندوز نیست و نخواهند ساخت چون ویندوز رو ماکروسافت ساخته بهتر بلده یک آنتی هماهنگ با سیستم عاملش بسازه
در کل به همه پیشنهاد می کنم
پ.ن : قبلش رو سیستم خودم کاسپر اورجینال داشنم

vPsPersia.COM
February 24th, 2010, 23:23
Eset Smart Security , Kaspersky , Norton , AVG و ........ همه رو تست کردم .

قدرتی که AVIRA در پیدا کردن Virus ها داره باور نکردنی هست و در 2 سال اخیر اگر اشتباه نکنم اول شده .

قدرتش خیلی بهتر از Kasper و .... هست . من تمامی AV ها رو تست کردم ، اما Avira یک چیزه دیگه هست .

ورژن های قبلی مشکلاتی داشتند مثل اون بوق که دوست عزیز میگه . اما دیگه رفع شده .

به نظر من JUST AVIRA . در ضمن هر AV که انتخاب می کنید با Firewall و بقیه گارد ها و کامل نصب کنید . Anti Virus خالی بدرد نمی خوره .

Avira Premium Security Suite

HematYar
February 25th, 2010, 01:08
من قبلا" Eset Smart Security رو داشتم البته با لایسنس . اما بعد از یه مدت به پیشنهاد یکی از دوستان که تو کار سرور هست ما Kaspersky رو نصب کردیم اولش با کرک . اما بعد دیدم جدا" تفاوت های زیادی داره و امنیت رو تا حد امکان به آدم میده و لایسنسشم خریدم و الان دارم استفاده میکنم و تا الان هم که مشکلی نبوده .

آویرا رو هم تعریفشو خیلی زیاد شنیدم ولی هنوز تست نکردم .

یا علی

sam_pontiac
February 25th, 2010, 02:18
سلام
اینی که شما نوشتید 2 تا چیز متفاوتن ، کاری به کمپانیهاش ندارم ، ولی شما KIS رو دارید با Avira PREMIUM security مقایسه میکنید.avirat premium security یک سوئیت امنیتی کامله ، ولی Kasper Internet Security یک نرم افزار امنیت اینترنتی هست !
من بهتون پیشنهاد میکنم کسپرسکی رو انتخاب کنید.
درسته مشکل Key و ... شاید داشته باشید ، ولی حد اقلش این هست که آپدیتش قویتر هست و اکثر مشکلات آنتی ویروسهای دیگه رو مثل کند شدن سیستم و پائین اومدن سرعت Sent و recieve و ... رو نداره و مستقل عمل میکنه.
آویرا سوئیت خوبیه ، ولی مشکلاتی رو هم داره ، اینطور که در جریان هستم ( سایت نرم افزاری دارم ) آویرا ، مک آفی ، همگی آپدیت دیتابیسشون ، که کانکت میشه به سرور آپدیتشون ایران رو متاسفانه مثل باقی سیستمها و نرم افزارها تحریم کردن ، و الا اصلا بهتون پیشنهاد میکردن McAfee Total Protection 2010 رو دانلودکنید و لینک دانلود هم میدادم ، ولی برای نصب و آپدیتش نیاز به تغییر آی پی دارید که بتونید آپدیت داشته باشید.
ولی در کل ، کسپرسکی رو هم تائیدش میکنم ، هم اینکه خودم استفاده میکنم و راضیم ، کند نمیکنه ، آپدیتش خوبه ، گیر الکی هم مثل نود و ... به هر چیزی که رسید نمیده !

hamed323
February 25th, 2010, 02:20
به روس ها اعتماد کنید :67:...!!!
Kaspersky Internet Security

Kambiz
February 25th, 2010, 03:21
به روس ها اعتماد کنید :67:...!!!
Kaspersky internet security

دقیقا بر عکس هستش
کاری نداره یکمدت با ساپورتش ارتباط بر قرار کنید ، خودتون می فهمید

Arashdn
February 25th, 2010, 07:21
اینطور که خودم فهمیدم کسپر فایروال قوی تری داره و آویرا انتی ویروس درسته؟
تازه کسپر هر روز چند صد مگ اطلاعات به سرور خودش میفرسته (کوفتش بشه)

---------- Post added at 07:21 AM ---------- Previous post was at 07:20 AM ----------

اینی که شما نوشتید 2 تا چیز متفاوتن ، کاری به کمپانیهاش ندارم ، ولی شما kis رو دارید با avira premium security مقایسه میکنید.avirat premium security یک سوئیت امنیتی کامله ، ولی kasper internet security یک نرم افزار امنیت اینترنتی هست ! خیر آنتی ویروس داره و یه سکوریتی سنتر کامله ...

agarb98
February 25th, 2010, 09:06
Avira Premium Security

خیلی خوبه

1= شناسایی قوی
2=جستجوی سریع
3= پاکسازی عالی

استفاده کن حتما راضی میشی ازش.

sshiran
February 25th, 2010, 10:42
کسپر و نود رو من ترجیح میدم دلیل : دارای هوش مصنوعی هستن و هر ویروس یا کرم نمیتونه دورش بزنه البته به نظر من کسپر یکم سنگینه ولی خب خوبه

پیشنهاد من : در درجه اول zone بعد کسپر و یا Nod smart security

این هم در نظر بگیرید که هرویروس جدید که میاد قرار نیست آنتی جلوشو بگیره یکم هم باید خودتون جلو ویروسی شدن رو بگیرید :)

bestboy999
February 25th, 2010, 12:12
کسپر و نود رو من ترجیح میدم دلیل : دارای هوش مصنوعی هستن و هر ویروس یا کرم نمیتونه دورش بزنه البته به نظر من کسپر یکم سنگینه ولی خب خوبه

پیشنهاد من : در درجه اول zone بعد کسپر و یا Nod smart security

این هم در نظر بگیرید که هرویروس جدید که میاد قرار نیست آنتی جلوشو بگیره یکم هم باید خودتون جلو ویروسی شدن رو بگیرید :)

با اینکه 4 سال پایبند به برند Nod32 بودم ولی اصلا توصیه نمی کنم.

به راحتی توی پروسه اش kill میشه. حتی به صورت دستی در صورتی که آویرا و کسپر اصلا اینطور نیست.

GOD
February 25th, 2010, 12:22
سلام من آویرا رو پیشنهاد میکنم واقعا حرف نداره البته این Avira Premium Security Suite نه این Avira AntiVir Premium (http://www.avira.com/en/products/avira_antivir_premium.html)

لیتک زیر همه جوایز آویرا هست

Awards - Top downloads, Security, Virus Detection, Certified Quality (http://www.avira.com/en/company/awards.html)

mehrank
February 25th, 2010, 14:12
ُسلام
به نظر من آویرا خیلی بهتره چه از نظز هوش مصنوعی که داره از نظر سرعت،شناسایی ،حذف ویروس
اما کلا نسخه اورجینالش با کرک شده خیلی تفاوت داره در زمینه شناسایی و حذف
من خودم 3 سال پیش کاسپر کار می کردم الان هم آویرا اما آویرا خبلی از نظر پشتیبانی هم بهتره

Arashdn
February 25th, 2010, 15:38
کسپر یه خورده مرض داره
وقتی اپدیت رو منویال هست و فیدبک هم دیزیبله دیروز حدود 300 مگ اطلاعات به نت ارسال کرده چرا؟؟؟
تازه سیستم با سی پی یو چهار هسته ای q6600 و رم 4 گیگ (2*2) واقعا سرعت بوتش رو خیلی آورد پایین
ولی اویرا سبکتر بود ....

persiansoft
February 25th, 2010, 22:26
آویرا به خاطر لایسنس رایگانش عالیه( قابل توجه دوستان حلال اندیش) .
آپدیتاش کم حجم و خوب البته اگر سالی یک بار قصد آپدیت کردنشو نداشته باشید .

alborzhost
February 25th, 2010, 22:41
فقط NOD32 Smart Security
:113:

Sepahrad
February 26th, 2010, 13:21
فقط nod32 smart security

این نرم افزار بیشتر شبیه به جک هست :) میان نرم افزار های حرفه ای داریم صحبت میکنیم :)

AmirHosein
February 26th, 2010, 13:25
این نرم افزار بیشتر شبیه به جک هست :) میان نرم افزار های حرفه ای داریم صحبت میکنیم :)

nod32 هم یکی از نرم افزار های خوب هستش تو ایران هم طرفدار زیاد داره :67: ولی بعضا با بعضی نرم افزار های ویندوز مشکل پیدا میکنه:-<

M-Soltani.ir
February 26th, 2010, 13:37
ماهی یک بار ویندوز عوض میکنم با لاینس 30 روزه خود کسپر کار میکنم :78:

Sepahrad
February 26th, 2010, 13:40
nod32 هم یکی از نرم افزار های خوب هستش تو ایران هم طرفدار زیاد داره :67: ولی بعضا با بعضی نرم افزار های ویندوز مشکل پیدا میکنه:-<

خیر , nod32 آنتی ویروس زیاد جالب و قدرتمندی نیست و با بسیاری از نرم افزار های ویندوز هماهنگی نداره :) حالا میخواد تو ایران محبوب باشه یا کل دنیا :) دلیل انم که توی ایران محبوب بخاطر سریال های فراوانش هست و ایرانی جماعت هم که همیشه سراغ کرک شده هست .

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

ماهی یک بار ویندوز عوض میکنم با لاینس 30 روزه خود کسپر کار میکنم :78:

:d
والا من پول ویندوز و آنتی ویروس اصل میدم که ویندوز عوض نکنم :d چون دقیقا یک روزم برای ویندوز عوض کردند و نصب نرم افزار هام و تنظیماتش وقت میبره و همچنین انتقال فایل ها و اطلاعاتم :)

AmirHosein
February 26th, 2010, 13:49
خیر , nod32 آنتی ویروس زیاد جالب و قدرتمندی نیست و با بسیاری از نرم افزار های ویندوز هماهنگی نداره :) حالا میخواد تو ایران محبوب باشه یا کل دنیا :) دلیل انم که توی ایران محبوب بخاطر سریال های فراوانش هست و ایرانی جماعت هم که همیشه سراغ کرک شده هست .

---------- post added at 01:40 pm ---------- previous post was at 01:38 pm ----------

والا من پول ویندوز و آنتی ویروس اصل میدم که ویندوز عوض نکنم :d چون دقیقا یک روزم برای ویندوز عوض کردند و نصب نرم افزار هام و تنظیماتش وقت میبره و همچنین انتقال فایل ها و اطلاعاتم :)
/:) تو الکامپ که ما بودیم این کامبیز 18 تا از این گونی های نود32 گرفته بود حمایت میکرد بین ملت پخش میکرد :67: ولی خودش کسپراسکای داره فکر کنم کنترات کار بوده!
بین این دوتا گزینه کسپراسکای بهتر هست :67:

Kambiz
February 26th, 2010, 18:06
/:) تو الکامپ که ما بودیم این کامبیز 18 تا از این گونی های نود32 گرفته بود حمایت میکرد بین ملت پخش میکرد :67: ولی خودش کسپراسکای داره فکر کنم کنترات کار بوده!
بین این دوتا گزینه کسپراسکای بهتر هست :67:

مرد حسابی من گونی دستم بود ؟
یدونه گونی برداشتیم که بعد دلمون بیاد به عنوان سطل زباله استفاده کنیم :-p

من کسپر اسکای داشتم
6 ماه هم از لایسنسش مونده ولی دیگه از آنتی ماکروسافت استفاده می کنم و دارم از زندگی لذت می برم :105:
حالا باز شما ها برین سراغ نود و کاسپر و آویرا :53:

Sepahrad
February 26th, 2010, 18:17
آنتی ویروس مایکروسافت هم بد نیست عزیز اما :

1. مایکروسافت دیوانه نیست بیاد کلی هزینه کنه بعد به شما مجانی بده و سیستم شما ویروسی نشه و هیچ جایی هم صداش در نیاد که آنتی ویروس من عالیه .

2. شاید عالی باشه فقط برای خود ویندوز نه برای فایل ها و نرم افزار های جانبی دیگه شما . تازه اونم شاید .

3. این همه شرکت هم دیوانه نیستند که دارند با هم رقالبت میکنند یعنی اگر اینطور بود میگفتند خوب ویندوز مال مایکروسافت هست و آنتی ویروس هم برای خودش هست پس دیگه ویروسی نمیشید . پس کسپرسکی یا ... نبود .

tar.gz
February 26th, 2010, 18:24
آویرا خوبه ولی نسخه رایگانش.این دو مورد که گفتی هر دو باید هزینه لایسنس داد
Download Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 9.0.0.418 - Freeware antivirus that provides effective protection against computer viruses - Softpedia (http://www.softpedia.com/get/Antivirus/AntiVir-Personal-Edition.shtml)

bestboy999
February 26th, 2010, 18:25
فقط NOD32 Smart Security

عزیز سخت در اشتباهی /:)

منم 3-4 سال عشقم Nod بود الان میگم فقط آویرا

اگه با سرعت سیستم مشکل داری سراغ کسپر نرو ولی آویرا رو تجربه کنی می فهمی چی میگم.

بعد از نصب آویرا 195 تا ویروس از سیستمم شناسایی و کشته شد.

Arashdn
February 26th, 2010, 18:45
میدونم اویرا انتی ویروسش قوی تره
ولی من من اینترنت سکوریتی و فایروال و آنتی کی لاگیر از همه مهم تره

alborzhost
February 27th, 2010, 18:28

---------- post added at 01:40 pm ---------- previous post was at 01:38 pm ----------

زیاد هم نرم افزار ضعیفی نیست !
هیچ مشکلی هم با ویندوز نداره اولین نفری هستید که میگید مشکل داره !

M-Soltani.ir
February 27th, 2010, 20:36
من این بار agv نصب کردم ، رایگان ، بدون نیاز به کرک و پرداخت پول لاینس ، سرعت رو نمیگیره ، عالیـــ ـــه
کسپر هم خوبـــ ـــه

Sepahrad
February 27th, 2010, 20:53
باسلام
-----------
البته دیگه این بحث ها قدیمی شده ! برید چند مرجعی که آنتی ویروس ها رو تست میکنند مطالعه کنند اون هایی که درصد بیشتر در صدر جدول یا رتبه های 1 تا 3 بودند رو ببینید از همون ها استفاده کنید .

چون نمیشه یک آنتی ویروس یک بار ته جدول باشه حالا یک سال خوب کار کننه و بیاد صدر بگید این بهترین هست و دوباره بره وسط های جدول .

و نکته بعدی که به تمام زوایا نگاه کنید . هدف ما فقط ویروس نیست بلکه تروجان , کی لاگر ها , ورم و ... فایروال این ها هم هست .

من بر اساس این معیار های کسپرسکی رو انتخاب کردن , انتخاب بین بهترین ها هست و برای خیلی از دوستان زیاد فرق نمیکند .

---------- Post added at 08:53 PM ---------- Previous post was at 08:50 PM ----------

زیاد هم نرم افزار ضعیفی نیست !
هیچ مشکلی هم با ویندوز نداره اولین نفری هستید که میگید مشکل داره !

اگر از کارتون با کامپیوتر در زمینه های زیادی باشه و نرم افزار های حرفه ای زیادی داشته باشید اذیت میکنه :) تنها من هم این مشکل رو ندارم کسپرسکی خیلی هماهنگ و نمیزاره از طریق باگ نرم افزار ها هک بشید .

موفق باشید.

Arashdn
February 27th, 2010, 21:27
همه میدونیم نود هیچ وقت به کسپر و اویرا نمیرسه

IFACO.Net
February 27th, 2010, 21:50
کسپر اسکای هم جدیدا شبیه نورتون شده و سرعت کامپیوتر رو تا حدی کم می کنه !

AmirHosein
February 27th, 2010, 21:58
کاشکی تا حدی بود!!(:|

Arashdn
February 27th, 2010, 22:39
دقیقا
رو سیستم با رم 4 و سی پی یو 4 هسته ای و وین 7 نسخه 64 بیتی شدید افت سرعت داره
تازه مثل خوره میمونه بره سرعت و پهناای باند نت

Kambiz
February 27th, 2010, 23:17
فقط microsoft_security_essentials

AmirHosein
February 27th, 2010, 23:19
فقط microsoft_security_essentials
تو حرف نزن خود فروخته گونی گونی کیسه های نود 32 رو معلوم نیست کجا قاچاق کردی:62:
ولی کسپراسکای هم برا خودش عالمی داره ها:52:

Arashdn
February 28th, 2010, 06:23
شمایی که به کسپر رای دادید کند نمیشه سیستمتون؟
سرعت نتتون شدید پایین نمیاد؟

Sepahrad
February 28th, 2010, 13:47

باسلام
------------
اولا من که استفاده میکنم رو دو تا از سیستم های شخصی و تمام سیستم های شرکت از نظرم اصلا اینطور نیست یا اینکه سیستمتون ضغیف باشه :)

دوما نسخه trial رو برای همین موارد میزارند , دانلود کنید استفاده کنید ببینید کدوم رو میپسنیدید .

هر کی بسته به نیازش , بحث زیادی داره به انحراف کشیده میشه .

Kambiz
February 28th, 2010, 16:01
تو حرف نزن خود فروخته گونی گونی کیسه های نود 32 رو معلوم نیست کجا قاچاق کردی:62:
ولی کسپراسکای هم برا خودش عالمی داره ها:52:
قاچاق نکردم رفتم ریختم تو سد کرج ، مشکلیه ؟

سیستم شدیدا کند میشه
برای من 10 % بیشتر سی پی یو رو مشغول می کردم
رم هم حدود 100 مگ می گرفت
سرعت نت هم روم به دیوار .... بود

arminsony
November 12th, 2010, 03:38
با سلام
من بیشتر کارم با نرم افزارهایی مثل matlab هستش.
با اینترنت هم خیلی سرو کار دارم.
فکر میکنم بیشتر ویروسی شدن سیستمم از کول دیسکو اینجور چیزها باشه.(در مورد وضعیت ویروسی سیستمهای دانشگاهی توضیحی نمیدم)
به نظر شما بین همین دو تا کدومش بیشتر بدردم می خوره(البته حرف اون دوست رو تایید میکنم که هردو بهترینن)
می خوام لایسنسشو بخرم.
cpu:core i7
ram:4

delta
November 12th, 2010, 09:41
با سلام
من بیشتر کارم با نرم افزارهایی مثل matlab هستش.
با اینترنت هم خیلی سرو کار دارم.
فکر میکنم بیشتر ویروسی شدن سیستمم از کول دیسکو اینجور چیزها باشه.(در مورد وضعیت ویروسی سیستمهای دانشگاهی توضیحی نمیدم)
به نظر شما بین همین دو تا کدومش بیشتر بدردم می خوره(البته حرف اون دوست رو تایید میکنم که هردو بهترینن)
می خوام لایسنسشو بخرم.
cpu:core i7
ram:4

تاپیک مال قدیمه برادر..به هر حال واسه چی میخوای لایسنس بخری؟ کسپر 2011 نصب کن کرک هم داره.. کرکش کن 3000 روز میمونه :d ... خودش هو واقعا قوی هست و حتی کول دیسکا رو هم جلوشو میگیره

viphyip
March 1st, 2012, 10:15
در برنامه ای در بی بی سی پرشین کلیک تحت عنوان (امنیت بانکداری الکترونیک در بوته آزمایش ) آنتی ویروسهای مختلفی رو آزمایش کردن و کسپراسکی جزو آنهایی بوده که سربلند بیرون اومده

لینک : ‭BBC ‮فارسی‬ - ‮رادیو و تلویزیون‬ - ‮کلیک؛ امنیت بانکداری الکترونیک در بوته آزمایش‬ (http://www.bbc.co.uk/persian/tvandradio/2012/02/120227_click_613.shtml)

hpnn.wm
March 9th, 2012, 18:26
من اصلا از Avira راضی نیستم. بود و نبودش فرقی نمیکنه
یه نگاه به تاریخ تاپیک بشه فکر کنم 2 سال ازش می گذره
(:|

ezat1
March 9th, 2012, 18:36
آوایرا با 10 سال سابقه استفاده از این آنتی ویروس میتونم بگیم یکی از بهترین هاست و مشخصا از کسپر رتبه خیلی بهتری داره

salar74_a
March 9th, 2012, 18:41
تو این نظر سنجی نیست ولی

avast

واقعا راضیم

loginvps
April 2nd, 2012, 03:36
اگه برین تو اینترنت هم یه سرچ کنین متوجه میشین که avira در صدر قرار داره
اگه که لایسنس خریداری بشه دیگه هیچ مشکلی نیست چون تنها گیر این آنتی ویروس لایسنسش هست.

disna
September 12th, 2012, 03:57
وقتی 4 تا کمپانی غول با بهترین محصولات هستن انتخاب بین کسپر و آویرا منطق درستی نداره .

هیچکدوم .

من نمیگم . میتونی تحقیق کنی
سایمنتک - ترندمیکرو - ...

disna
September 12th, 2012, 04:01
اگه برین تو اینترنت هم یه سرچ کنین متوجه میشین که avira در صدر قرار داره
اگه که لایسنس خریداری بشه دیگه هیچ مشکلی نیست چون تنها گیر این آنتی ویروس لایسنسش هست.

گیر این آنتی ویروس لایسنسشه ؟ یعنی چی ؟ مگه آنتی ویروس پولی بدون لایسنس هم داریم ؟؟؟؟

بعدش با سیرچ تو نت چیزی اینطوری دستگیرت نمیشه .

ی سری اینجا بزن DISNA - دیسنا - اولین پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران (http://www.disna.ir) متوجه میشی آنتی ویروس یعنی چی .

نیما

ehsan.gh
September 12th, 2012, 23:35
Nod32

viphyip
October 24th, 2012, 16:04
kaspersky

yekmobile.com
October 25th, 2012, 14:22
آویرا انتی ویروس خوبی هست اما نمیتونه بیشتر ویروس ها رو تمیز کنه کلا از بیخ پاک میکنه
اما کسپر فوق العاده است هم تشخیص میده هم تمیز میکنه

parsiaplus
November 2nd, 2012, 11:21
Only Avira

sniper000man
November 2nd, 2012, 16:34
دوستان مال ویندوز چطوره الان چی انتخاب کنیم میدونم تایپک مال دو سال پیش ولی من میخوام یکی بگیرم مال ویندوز ؟ اویرا کتسپر مال خود ویندوزرایگانه ؟
ممنون میشم راهنمایی بکیند

shahab-f
November 2nd, 2012, 16:35
آویرا سبک و فوق العادس ..............

parsdrive
November 2nd, 2012, 18:30
البته انتخاب بنده بین این دو مورد نیست. قطعا Bit Defender و Norton دو رقیب شونه به شونه در صدر بازارند و از لحاظ فروش و در آمد نورتون هست که در صدر قرار داره و از سال 1982 اولین شرکت بوده که ساخت آنتی ویروس رو آغاز کرده.از لحاظ امنیت هم واقعا نقصی نداره. خیلی عالی هست. Bit Defender هم همینطور.

iman00
November 2nd, 2012, 18:33
من خودم به شخصه
avira بيشتر ترجيع ميدم

HAMIDELECTRONIC
November 13th, 2012, 20:43
هردوشون ضعف دارن اما بین این دو تا کاسپراسکی پیشنهاد میکنم (البه خودم هیچ آنتی ویروسی استفاده نمیکنم و از دپ فریز استفاده میکنم)