PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به کمک دوستان برای راه اندازی سیسیکم شخصی

Na3er
June 15th, 2013, 14:44
من امروز قصد دارم یک کارت sky star usb 2 hd ci بگیرم ملزومات راه اندازی سیسیکم رو میخواهم بدانم
سخت افزاری و نرم افزاری برای یک کلاینت توضیحات عمومی رو بدهید لطفا و در صورت انجام و کانفیگ سرور قیمت رو اعلام کنید

Na3er
June 15th, 2013, 22:36
کسی نظری ندارد

MF-BAN
June 16th, 2013, 02:25
میتونم برات راه اندازی کنم
به چیزایی نیاز داری یک سرور لینوکسی هست +هزینه ماهیانه یک کارت حدود 24تومن بقیه کارت ها هم شیر باشن مشکلی
نیستتتتتتتتتتتتتت فقط پینگ سرور مهم هست و بسسسسسسسسسسسسسسس
در ضضمن من کارت م سوخته تو کدوم شهری و از کجا کارت میگیری میتونی یکی هم واسه من تهیه کنی و بفرستی هزینشم میدم

MF-BAN
June 16th, 2013, 02:26
ماهانه 60تومن هم هزینه سرور+کارت دارد
هزینه راه اندازی سرور هم 100تومن کلی

Na3er
June 16th, 2013, 08:34
این که شما گفتین برای یوزر دادن به مردم هست من میخوام گوشه وی پی اس ام یک اکانت برای خودم درست کنم و از فضای خالی و پهنای باندش استفاده کنم کارتم که میگین سوخته فروم های تخصصی ست لایت میفروشن

کدام دی وی بی کارت رو میتوان روی سرور 2003 نصب کرد ؟

mo_mohit1
June 16th, 2013, 13:52
من امروز قصد دارم یک کارت sky star usb 2 hd ci بگیرم ملزومات راه اندازی سیسیکم رو میخواهم بدانم
سخت افزاری و نرم افزاری برای یک کلاینت توضیحات عمومی رو بدهید لطفا و در صورت انجام و کانفیگ سرور قیمت رو اعلام کنید
دوست عزیز کارت فقط برا نگاه کردنه و نمیشه روی اون سرور پیاده کرد/آموزش اتصال هم هست خواستین پ خ کنم/

این که شما گفتین برای یوزر دادن به مردم هست من میخوام گوشه وی پی اس ام یک اکانت برای خودم درست کنم و از فضای خالی و پهنای باندش استفاده کنم کارتم که میگین سوخته فروم های تخصصی ست لایت میفروشن

کدام دی وی بی کارت رو میتوان روی سرور 2003 نصب کرد ؟
دوست عزیز شما وی پی اس خالی که نمیتونیین روش سی سی کم اجرا کنید/مگه لاین دارین یا کارت ارجینال دارین؟!!؟؟؟؟ شما باید لاینای لازمتون مثل cyfra,sky و...رو بخرید و یه اسکریپ داره که اونو رو سرور بریزین و بعدش لاینایی که خریداری کردین رو روی اسکریپت پیاده سازی کنید که اصلا برای کار شخصی مقرون به صرفه نیست/یه اکانت بخرید ماهانه بسته به احتیاج شما بین 14 تا هزار21 پاتون میفته که الانم موجود داریم خواستین میتونم تست هم بهتون بدم (سرور هم میتونیم بهتون ارائه بدیم چون کارت ارجینال داریم و ازش لاین میسازیم و هیچ گونه کارت مجازی در کار نیست)
ولی برای کاری جز فروش کلی ،راه اندازی سرور کاری اشتباست

سری جدید کارتا همه روی 2003 جواب میدن باید درایورش روگیر بیاری مثل اسکای استار و پروف

MF-BAN
June 16th, 2013, 21:40
تمامی کارتها روی ویندوز ها جوا بگو هستن
مشکلی ندارن با لینوکس مورد دارن
بعدشم خالی بندی هزینه ای نداره کارت اورجینالم کسی نداره روی سرور مگر کارت کرک شده!!!

jaheshserver
June 16th, 2013, 22:23
اخرش زدنش هزینه داره یا نه
اگر داره اگه بتذکر جزییات مبلغش رو بگید

mo_mohit1
June 16th, 2013, 23:42
تمامی کارتها روی ویندوز ها جوا بگو هستن
مشکلی ندارن با لینوکس مورد دارن
بعدشم خالی بندی هزینه ای نداره کارت اورجینالم کسی نداره روی سرور مگر کارت کرک شده!!!
دوست عزیز شما چی میدونی سرور چیه/این که لاینای فری از سایت دیگه بزاری که اصلا معلوم نیست جواب بده که کار بزرگی نیست/
در ضمن کارت اصل گیر شما نمیاد/ما نماینده در بیرون داریم و راحت گیرمون میاد .هر مدل کارتی خواستی بگو برات کمتر از یک هقته میفرستم اگرم شک دارین تا عکس از کارتام بگیرم ببینید تا لااقل یه جای دیگه این حرفو نزنید/در ضمن کارت اسکایی که من میگم و برا سرور گرفتیم و فول آپشن هست 8میلیون قیمتشه/یعنی فقط یه کارت سرور 8 تومن پولشه بگذریم از کارت سیفرا و ....
زیاد هم توضیح نمیدم چون زیرآب زن اینجاها زیاد هست

Basack
December 25th, 2014, 00:10
دوست عزیز شما چی میدونی سرور چیه/این که لاینای فری از سایت دیگه بزاری که اصلا معلوم نیست جواب بده که کار بزرگی نیست/
در ضمن کارت اصل گیر شما نمیاد/ما نماینده در بیرون داریم و راحت گیرمون میاد .هر مدل کارتی خواستی بگو برات کمتر از یک هقته میفرستم اگرم شک دارین تا عکس از کارتام بگیرم ببینید تا لااقل یه جای دیگه این حرفو نزنید/در ضمن کارت اسکایی که من میگم و برا سرور گرفتیم و فول آپشن هست 8میلیون قیمتشه/یعنی فقط یه کارت سرور 8 تومن پولشه بگذریم از کارت سیفرا و ....
زیاد هم توضیح نمیدم چون زیرآب زن اینجاها زیاد هست
یه عکس به ما نشون بده ما که کارمون فروش دستگاه و متعلقاتشه دوست داریم ببینیم عکس از کارت هات

mo_mohit1
December 27th, 2014, 00:24
یه عکس به ما نشون بده ما که کارمون فروش دستگاه و متعلقاتشه دوست داریم ببینیم عکس از کارت هات

خصوصی ارسال شد

Basack
January 16th, 2015, 23:39
خصوصی ارسال شد

عکسی رویت نشده بود جهت اطلاع سایر دوستان پیگیر این تاپیک

mo_mohit1
January 16th, 2015, 23:49
عکسی رویت نشده بود جهت اطلاع سایر دوستان پیگیر این تاپیک

سایر دوستان هر کس خودش مختاره/ شما خودتون مشکل دارین و ندیدن وگرنه بنده براتون دوبار ارسال کردم/پ خصوصیها رو میخاین تا عمومیش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

اینم لینک عکسای سرور
http://mencius.us/serv.jpg
http://mencius.us/2.jpg