PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما راجب برنامه وی پی اس فارس

PENOIL
June 14th, 2013, 19:48
سلام خدمت دوستان

میخواهیم در کنار سرویس هایی که برای فروش داریم یک سرویس دیگر هم اضافه کنیم

اون هم سرور مجازی با کیفیت خیلی عالی هست و اپتایم ۹۹.۹۹۹ درصد

مخواهیم برای این سرویس ها خسارتی در نظر بگیریم

مثلا به ازای هر ۲ساعت قطعی ۱روز خسارت میدیم
و تلفن جدا میدیم برای ساپورت ۲۴ ساعته ( مثلا ۴ صبح سرورتون مشکل خرد زنگ بزنید بنده رو از خواب بیدار کنید تا براتون رفع کنم :دی)

نظرتون چی هست به نطرتون ایده خوبی هست؟

djsiamak
June 14th, 2013, 19:53
تمامی سرویس ها باید به این شکل باشند!

alimc
June 14th, 2013, 19:53
اگه واقعا این کارو انجام بدید که خیلی خوب میشه

البته اگه عملی بشه :دی

imortality
June 14th, 2013, 19:54
خوبه . فقط قیمتش طوری نباشد که طوری شود که دیگران هم فکر کنند طوری شده است.

amirho3in
June 14th, 2013, 19:54
دوسته عزیز شما پشتیبانی سرویسای فعلیتونو حفظ کنید الباقی ....
ولی اگه این اتفاق بیوفته خوبه

amir.killer
June 14th, 2013, 19:56
با سلام
من هم با نظر بقیه موافقم کار خوبی هست ولی در حال حاضر هم سرور ها آپ تایم خوبی دارند

alipc1
June 14th, 2013, 19:57
من که همچین سرویسی رو درخواست کردم!
اگه باشه که خوبه! البته به شرطی که آیپی م عوض نشه!!!!:71::x

ParsNetwork
June 14th, 2013, 19:58
باید به این شکل باشه جوره دیگری باشه که اسمش د.... قائده صیحیح کار اینه تا پولی از که از این کار در میاد حلال باشه !

PENOIL
June 14th, 2013, 20:02
دوستان منظور ما سرویسی هست که پایداری خیلی بالایی داشته باشه

مثلا رم۲ گیگ میدیم ماهانه ۳۰ هزارتومان با سی پی یو خیلی قوی و سرعت و پردازش هارد بالا
و اگر این سرور تحت هر شرایطی ( به جزو مشکلاتی که خود یوزر ایجاد میکنه مثل ابیوز و به هم ریحتن تنظیمات شبکه یا چنین مشکلاتی ) مشکل خرد با خسارت میدیم

و تحت هر شرایطی یوزر ساپورت خواست ۲۴ ساعته در خدمتش باشم ( حتی مشکلاتی که خودش ایجاد کرده )
و همینطور ساپورت نرم ازفری هم بهش اضافه کنیم

mahdi-sport
June 14th, 2013, 20:10
سلام...
به نظر بنده به فکر افزایش کیفیت و پشتیبانی سرورهای فعلیتون باشید....
چون بنده یه vps ساده دارم هر تا الان مشکلات زیادی داشته بیشتر از همه پشتیبانی...!!!
شاید واسه من که ماهی 25 تومن میدم اینجوریه... خدا میدونه...!!!
شاد باشید...

diges
June 14th, 2013, 20:12
کیفیت سرور مجازی بسته به هارد اون داره زمانی میشه شه گفت با کیفیت هارد ساس 15 یا ssd با رید 10 استفاده کنید من خودم اولین مشتری می شم .

در ضمن مهم تر از کیفیت شاید پیشتبانی باشه که شما زیاد بهش اهمیت نمی دید بهتر هست یک تیم پیشتبانی 3-4 نفره حرفه ای هم درست کنید .

PENOIL
June 14th, 2013, 21:15
کیفیت سرور مجازی بسته به هارد اون داره زمانی میشه شه گفت با کیفیت هارد ساس 15 یا ssd با رید 10 استفاده کنید من خودم اولین مشتری می شم .

در ضمن مهم تر از کیفیت شاید پیشتبانی باشه که شما زیاد بهش اهمیت نمی دید بهتر هست یک تیم پیشتبانی 3-4 نفره حرفه ای هم درست کنید .

توی همین برنامه قصد داریم از هارد اس اس دی استفاده کنیم یا حداقل هاردی که سیستم عامل روش نصب میشه رو اس اس دی بزاریم

تیم ۴-۵ نفره حرفه ای نیاز به هزینه بالایی داره این کارو بعد این که شرکت ثبت شده دراومدیم انجام میدیم

n_u
June 14th, 2013, 23:54
به نظر بنده هم شما به فكر بالا بردن كيفيت پشتيباني مشتريهاي فعليتون باشيد
چون كيفيت پشتيباني شما خيلي پايينه

n_u
July 9th, 2013, 11:48
سرویست فوق العاده افتضاح شده
به قران کیفیتت در حد صفره
این چه وضعیه