PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Directadmin مستر ریسیلر میشه؟

M-Soltani.ir
February 24th, 2010, 12:45
سلام
یک سوال برام پیش اومده ، چون من حدودا 45 روزه به دایرکت ادمین مهاجرت کردم برام سوال پیش میاد :)
دایرکت ادمین هم قابلیت مستر ریسیلر شدن رو داره؟ یعنی ریسیلرهای من هم میتونند ریسیلر بدند
Arashdn
February 24th, 2010, 13:42
نبابا نداره
کسی حاضر نیست واسه دایرکت ادمین از این چیزا بنویسه ....

AfraWeb.net
February 24th, 2010, 13:54
خیر همچین امکانی نداره البته تو فروم دایرکت ادمین نوشته بود که هچنی قابلیتی رو میخوان به زودی اضافه کنن به دایرکت ادمین که مستر رسیلر بشه ایجاد کرد .

Arashdn
February 24th, 2010, 14:03
خیر همچین امکانی نداره البته تو فروم دایرکت ادمین نوشته بود که هچنی قابلیتی رو میخوان به زودی اضافه کنن به دایرکت ادمین که مستر رسیلر بشه ایجاد کرد .
شاید قرنی دیگر .. شاید
باز تو فروم دایرکتم ادمینم میپرسم

M-Soltani.ir
February 24th, 2010, 14:09
بهش توهین نکنید !!! ، اضافه بشه عالی میشه

AfraWeb.net
February 24th, 2010, 14:24
خوب برای لایسنس دایرکت ادمین چقدر پرداخت میکنید 5 دلار برای سی پنل چی بین 10 تا 15 دلار یعنی تقریبا 3 برابر بیشتر پرداخت میکنید پس انتظار بیشتری باید ازش داشت .

دایرکت ادمین برای استفاده در ایران مناسب هست . درصد ریسک استفاده از این پنل 0 هستش ولی سی پنل درصد ریسک استفاده در ایران بین 70 تا 90 درصد هستش میتونید برگرددید به گذشته دوستانی که چند سال قبل تو هاستینگ فعال بودن یادشون هست همین سی پنل چه مشکلات زیادی رو برای کاربران ایرانی درست کرد . حالا بعضی ها دوست دارن برگردن به گذشته و تجربه ها رو تجربه کنند .

تحریم cpanel - Google Search (http://www.google.com/search?hl=en&q=%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85+cpanel&btnG=Search&aq=f&aqi=&aql=&oq=)