PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه نمایندگی پیام کوتاه با تعرفه 88 ریال

sardarn
June 12th, 2013, 16:18
سلام

ما سه نوع نمایندگی داریم که همه در امکانات یکی هستند فقط در تعذفه تفاوت دارند.

- امکان ارائه تامحدود کاربر
- امکان ارائه نامحدود نماینده
- قابلیت اتصال به ساب دامین شما
- کاملا مستقل
- ارائه رایگان ماژول های whmcs, freer و...
- بانک شماره موبایل سراسر کشور
و...

پنل اول با تعرفه ارسال 90 ریال سالانه 50 هزارتومان
(این سرویس بیشتر برای هاستینگ ها مناسب هست چون می تونن روی هاست هاشون آفر پنل پیامک رایگان بگذارن و مشتری جذب کننن)

پنل اول با تعرفه ارسال 89 ریال سالانه 70 هزارتومان

پنل اول با تعرفه ارسال 88 ریال سالانه 100 هزارتومان

لینک سفارش (http://pcnsms.ir/cart.php?gid=3)

sardarn
June 13th, 2013, 14:46
سلام

به مدت محدود روی پنل ها 10 درصد شارژ رایگان ارائه می شود.

sardarn
June 17th, 2013, 14:31
فروش ویژه همچنان باقیست

sardarn
June 22nd, 2013, 21:53
سلام
فروش ویزه همچنان باقیست

akramieh
June 23rd, 2013, 14:58
اجازه هست چیزی بگم؟

sardarn
June 23rd, 2013, 15:02
اجازه هست چیزی بگم؟

بفرمایید.اما فکر کنم بیشتر تبلیغ امضاتون بود

akramieh
June 23rd, 2013, 15:07
نه دوست عزیز میخوای کلا امضاء رو بردارم
ولی حرفم اینه که تو اینجور جاها پستی میدی باید جوری باشه که هم تخفیف داشته باشه هم امکانات و تعرفه های باشد که کاربر یا مشتری میبینه یه حالی کنه بیاد 88 ریال + مالیات ؟؟؟ میدونی چی میشه؟؟؟

شرمنده درضمن بنده نیازی ندارم تو پست شما تبلیغ کنم چون همکار بودم خواستم یکم بهتر کارتو شروع کنی، مثله اولای خودم

sardarn
June 23rd, 2013, 15:13
نه دوست عزیز میخوای کلا امضاء رو بردارم
ولی حرفم اینه که تو اینجور جاها پستی میدی باید جوری باشه که هم تخفیف داشته باشه هم امکانات و تعرفه های باشد که کاربر یا مشتری میبینه یه حالی کنه بیاد 88 ریال + مالیات ؟؟؟ میدونی چی میشه؟؟؟

شرمنده درضمن بنده نیازی ندارم تو پست شما تبلیغ کنم چون همکار بودم خواستم یکم بهتر کارتو شروع کنی، مثله اولای خودم

خواهش می کنم.نخواستم ناراحت بشین.5 درصد مالیات رو تقریبا همه سرویس ها دارن چون مخابرات دریافت می کنه.پنل قیمتش 100 هزارتومان هست پس تعرفه 88 ریال مناسبه.تخفیف هم داده شده.پنل های توی سایت با این قیمت ها ویرایش شدن.

akramieh
June 23rd, 2013, 15:15
دوست عزیز ای دی یاهو داری؟
ادد کن کارت دارم