PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست:آموزش انتقال از دایرکت ادمین به Cpanel

AmirHosein
February 24th, 2010, 01:31
از عنوان تاپیک مشخصه چی میخوام
ممنون متشکرم

1eng.ir
February 24th, 2010, 07:34
سرچ کن تو فروم زیاده ;)

vPsPersia.COM
February 24th, 2010, 10:25
انقدر بدم میاد کسی که میگه سرچ کن گیرت میاد. یا اینو نگید ، یا اینکه لینک تاپیک رو بدید . شاید پیدا نکرده .

دوست عزیز اول از همه هر نوع فایروالی در سرور مبدا و مقصد هست رو غیر فعال کن ، Stop نکن ، چون دوباره فعال میشه باید Disable کنی که اصلا کار نکنه .

از قسمت Transfer در WHM بر روی Copy multiple accounts/packages from another server کلیک کنید .

1- Remote Server Type: را برابر DA قرار بدید
2- Remote Server Address: را برابر آدرس آی پی سرور مقصد ، یعنی سرور دایرکت ادمین قرار بده
3- Remote SSH port: را برابر پورت SSH سرور DirectAdmin قرار بده .
4- یک بار دکمه Check SSH Connection را برای تست برقراری درست و کامل SSH بزن .
5- در قسمت Authentication ، و سپس Login گزینه Root رو انتخاب کنید و در قسمت Root Password باید پسورد Root در سرور DirectAdmin را وارد کنید
6- دکمه Fetch Account List را بزنید که لیست اکانت های موجود در سرور DirectAdmin را به شما بدهد و با تیک زدن آن ها را انتقال بدهید .

لازم به ذکر هست که زمانی که لیست اکانت ها مشاهده شده ، خواهید دید که چند ستون دیگر هم موجود هست .

مثلا اکانت هایی که با IP اختصاصی هستد و ... . به آن ها با توجه به موجودیت های سرور موجود اهمیت دهید .

تمام . . .

1eng.ir
February 24th, 2010, 10:33
انقدر بدم میاد کسی که میگه سرچ کن گیرت میاد. یا اینو نگید ، یا اینکه لینک تاپیک رو بدید . شاید پیدا نکرده.
کسی که بار اولشه میاد تو فروم مشکلی نداره! نه اروجلو که تمام سوراخ سمبه های فروم رو بلده! تنبلیش میاد یه سرچ کوچیک کنه!

AmirHosein
February 24th, 2010, 14:25
انقدر بدم میاد کسی که میگه سرچ کن گیرت میاد. یا اینو نگید ، یا اینکه لینک تاپیک رو بدید . شاید پیدا نکرده .
اول بابت آموزشت ممنون دوم من با gprs میام اگر بخوام 10 صفحه رو سرچ کنم که همش دود میشه /:)

کسی که بار اولشه میاد تو فروم مشکلی نداره! نه اروجلو که تمام سوراخ سمبه های فروم رو بلده! تنبلیش میاد یه سرچ کوچیک کنه!
عزیزم به سرچ کوچیک ربط نداره یارو میاد تایتل تاپیک رو میزنه صنعت پخت نان توش آموزش میزاره من نمیتونم پیدا کنم دیگه!
پ.ن:دم پرم نشو پرم به پرت بگیره پر پرت میکنم

Talahost.Com
February 25th, 2010, 17:24
آموزش انتقال سایت از DirectAdmin به cPanel (http://talahost.com/faq/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87+%D8%B3%D8%A7%DB%8C% D8%AA%D9%85+%D8%B1%D8%A7+%D8%A7%D8%B2+DirectAdmin+ %D8%A8%D9%87+cPanel+%D9%85%D9%86%D8%AA%D9%82%D9%84 +%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F)

mfm7
May 4th, 2010, 09:44

دوست عزیز اول از همه هر نوع فایروالی در سرور مبدا و مقصد هست رو غیر فعال کن ، Stop نکن ، چون دوباره فعال میشه باید Disable کنی که اصلا کار نکنه .

از قسمت Transfer در WHM بر روی Copy multiple accounts/packages from another server کلیک کنید .

1- Remote Server Type: را برابر DA قرار بدید
2- Remote Server Address: را برابر آدرس آی پی سرور مقصد ، یعنی سرور دایرکت ادمین قرار بده
3- Remote SSH port: را برابر پورت SSH سرور DirectAdmin قرار بده .
4- یک بار دکمه Check SSH Connection را برای تست برقراری درست و کامل SSH بزن .
5- در قسمت Authentication ، و سپس Login گزینه Root رو انتخاب کنید و در قسمت Root Password باید پسورد Root در سرور DirectAdmin را وارد کنید
6- دکمه Fetch Account List را بزنید که لیست اکانت های موجود در سرور DirectAdmin را به شما بدهد و با تیک زدن آن ها را انتقال بدهید .

لازم به ذکر هست که زمانی که لیست اکانت ها مشاهده شده ، خواهید دید که چند ستون دیگر هم موجود هست .

مثلا اکانت هایی که با IP اختصاصی هستد و ... . به آن ها با توجه به موجودیت های سرور موجود اهمیت دهید .

تمام . . .
توی whm اینو پیدا نمی کنم کجاست؟
Copy multiple accounts/packages from another server

m_dg_farari
June 5th, 2010, 03:17
توی قسمت Transfer
====================
یه سوال
اینی که کفتید الآن انتقال از سرور دایرکت ادمین به سرور سی پنل هست درسته؟
مثلا الآن اگه من یه اکانت روی دایرکت ادمین رو بخوام انتقال بدم چی کار کنم؟ مشخصات روت سرور دایرکت ادمین رو که ندارم!

Nikihost
June 5th, 2010, 03:21
توی قسمت Transfer
====================
یه سوال
اینی که کفتید الآن انتقال از سرور دایرکت ادمین به سرور سی پنل هست درسته؟
مثلا الآن اگه من یه اکانت روی دایرکت ادمین رو بخوام انتقال بدم چی کار کنم؟ مشخصات روت سرور دایرکت ادمین رو که ندارم!
بايد دستي اقدام كنيد