PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظرتون آینده وب سایت ها چگونه است؟

delta
June 12th, 2013, 01:33
سلام.اخیرا اگر دقت کنید اینترنت رو دارند طوری میکنند که همه بیان رو سرورهای ایران. سایتهای خارجی اینقدر کند باز میشه که خیلی وقتها بیخیالش میشند..من خودم به شخصه الان 2 ماهه دیگه سایتهای خارجی رو به زحمت باز میکنم و حتی سایتهای ایرانی خصوصا دانلود و.. که رو سرورهای اروپا و آمریکا و.. هستند کند باز میشوند و بعضا ارور دار هم باز میشوند..به کل یعنی خودم ازا ین اوضاع خسته شدم..هر کی هم میپرسم همین مشکلات رو داره..انگار کم کم باید بیخیال سرورهای خارجی بشیم.این وسط تکلیف ماهایی که سایت دانلود داریم چی میشه؟ یا کسانی که سایتهای پرترافیک دارند چی میشه؟ یعنی کم کم باید بیخیال سایت و سایت داری بشیم؟

این وسط فقط سایتهای پولدار میتونن بیان رو سرور ایران و چند وقتی هست بعضی ها میخوان این کارو انجام بدند اما باز هم با این کار یعنی رسما السکا و گوگل و رتبه رو باید بندازند سطل زباله!! و همینطور کاربرای خارجی رو!! یعنی واقعا دیگه باید بیخیال دنیای آزاد بشیم و بچسبیم به کشور خودمون؟
من خودم الان دیگه واقعا اعصاب برام نمونده یک گوگل رو سرچ میکنم برای یک عکس نیم ساعت باید بمونم لود بشه!!و با این کندی دیگه سرعت عمل رو هم از دست دادیم!! خوب چیکار باید کرد؟ کسی نیست به داد وب سایتهای ایرانی برسه؟