PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در دیتابیس

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 18:22
من دیشت با هاست 30پنل یه وردپرس نصب کردم.چون امنیت اون کم بود, اون رو حذف کردم
این کار باعث شد هاست من خراب بشه و حالا دیگه نمیتونم دیتابیس بسازم. در هنگام ساختن دیتابیس ارور زیر رو میده
Error establishing a database connection

This either means that the username and password information in your wp-config.php file is incorrect or we can't contact the database server at localhost. This could mean your host's database server is down.

Are you sure you have the correct username and password?
Are you sure that you have typed the correct hostname?
Are you sure that the database server is running?

If you're unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the WordPress Support Forums.

Try again

nginxweb
June 11th, 2013, 18:26
طبق متن موجود باید اطلاعات وارد شده در wp-config.php رو چک بفرمایید مشکلتون حل خواهد شد

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 18:34
اما من هر دیتابیسی که بخوام بسازم همین ارور رو میده
برعکس شده؟:71:

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 18:49
این کاری رو که گفتید انجان دادم.با ارور زیر روبرو شدم
Error establishing a database connection

≡ ALEX ≡
June 11th, 2013, 18:50
ظاهرا منظور شما با کلام تون تطابق کامل نداره... میشه توضیح بدهید منظورتون از کلمه "اون" چیه؟!!

من دیشت با هاست 30پنل یه وردپرس نصب کردم.چون امنیت اون کم بود, اون رو حذف کردم
این کار باعث شد هاست من خراب بشه و حالا دیگه نمیتونم دیتابیس بسازم. در هنگام ساختن دیتابیس ارور زیر رو میده

در کل حرف تون منطقی و درست نیست... احیانا اگر منظور از "امنیت اون"، امنیت سیستم وردپرس هست، اصلا و ابدا هم اینطور نیست و با کانفیگ مناسب کاملا ایمن و سالم خواهد بود.

لطفا منظور خود را واضح و شفاف بیان کنید... و اینکه دقیقا چه کاری انجام داده اید و قصد انجام چه کاری را دارید؟!!!

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 18:55
اون=وردپرس
من در هنگام نصب دو تا کار رو فراموش کردم.
1-قسمن wp_ رو تغییر نداده بودم
2-این قسمت رو اضافه نکرده بودم
http://api.wordpress.org/secret-key/1.1/
به هر حال با خودم فکر کردم که کار از محکم کاری عیب نمیکنه و وردپرس رو حذف کردم و از اول اون رو نصب کردم تا با امنیت بالاتری سایت رو بسازم
اما این بار از شانس بد ما, کار از محکم کاری عیب کرد و حالا هاست ما نمیتونه دیتابیس بسازه!

≡ ALEX ≡
June 11th, 2013, 19:14
1. این پیشوند جداول (Table Prefix) می باشد و از نظر امنیتی Low Level هستش و تغییر آن صرفا بعد از رخداد Bug و مشکل ممکن است در کار هکر اخلال ایجاد کند.

2. این Key ها و Hash ها در نسخه های جدید WordPress بصورت تصادفی و خودکار ایجاد و تنظیم می شوند. لذا نیازی به تنظیم دستی آن ها ندارید. ضمنا توجه داشته باشید که بعد از تنظیم اولیه، ابدا نباید تغییری در آن ها بوجود آید در غیر اینصورت بازیابی اطلاعات از دیتابیس با مشکل مواجه خواهد گردید.

3. حذف وردپرس شامل حذف کلیه فایل ها و نیز جداول از دیتابیس (Drop Tables) می باشد. بنابراین پس از حذف مجددا اسکریپت را آپلود کرده و یک دیتابیس خالی و Fresh را در اختیار آن قرار دهید.

alborzkaran
June 11th, 2013, 19:18
وقتی cms رو حذف می کنید دو کار باید انجام داد
1- وارد phpmyadmin بشید و مطمئن بشید تا دیتابیسش کاملا حذف شده چون برخی هاست ها محدود به یک دیتابیس هستند
2-با ftp با فایل منیجر در سی پنل وارد بشید و داخل public_html مطمئن بشید که کاملا فایل ها پاک شدند مخصوصا wp-config , configuration در جوملا.

حالا وقتشه یک نسخه مطمئن از cms مثلا وردپرس رو بطور زیپ آپ کنید و شروع کنید به unzip و نصب.

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 19:23
من دوباره وردپرس رو در جای قبلی آپ کردم. اما دیگه نصب نمیشه!
حالا چیکار کنم؟
دیتابیس حذف شده.کامل از بین رفته. اما دیگه نمیتونم دیتابیس بسازم!

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 19:33
البته اینم ناگفته نمونه که وردپرس سایت اصلی رو نابود نکردم
من توی سایتم دارم یه سایت دیگه میسازم
www.game.balyan.ir
مشکل من اینجاس!

Yas-Host
June 11th, 2013, 19:45
با سلام
دوست عزیز شما اولا سایت دیگه نمیسازید دارید روی ساب دامین درست میکنید.
دوما اینکه شما برای اینکه دوباره وردپرس رو نصب کنید با همون فایل ها فایل wp-config.php رو پاک کنید و مجددا تست کنید.
سوما اینکه از قسمت database wizard دیتابیس بسازید...
چهارما اگر نمیتونید ربطی به وردپرس نداره
مشکل از سمت سرور بوده یا اینکه شما حداکثر 1 دیتابیس میتونید بسازید....

در ضمن این وردپرسی که دارید نصب میکنید نسخه انگلیسی هست لطفا فارسی رو دانلود و نصب کنید....

یا حق

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 19:49
تمام کارهایی رو که گفتید انجام دادم. اما جواب نداد
قسمت آخر:
من وردپرس انگلیسی نصب کردم.چون وردپرس فارسی به درد من نمیخوره!
من باید انگلیسی نصب کنم و میدونم مشکل از هاست منه
دیتابیس های من نامحدوده. دیشب سایت رو با دیتابیس بالا آوردم.از وقتی حذفش کردم دیگه دیتابیس هاست از کار افتاد
عجیب اینه که اکثر شرکت های هاستینگ کشور در این مشکل موندن و نمیدونن مشکل چیه!

Yas-Host
June 11th, 2013, 19:51
تمام کارهایی رو که گفتید انجام دادم. اما جواب نداد
قسمت آخر:
من وردپرس انگلیسی نصب کردم.چون وردپرس فارسی به درد من نمیخوره!
من باید انگلیسی نصب کنم و میدونم مشکل از هاست منه
دیتابیس های من نامحدوده. دیشب سایت رو با دیتابیس بالا آوردم.از وقتی حذفش کردم دیگه دیتابیس هاست از کار افتاد
عجیب اینه که اکثر شرکت های هاستینگ کشور در این مشکل موندن و نمیدونن مشکل چیه!
:|
مشخصات هاستتون رو برام پیام خصوصی کنید....

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 19:53
همینجا بگید. نمیتونم به کسی دسترسی بدم!

Yas-Host
June 11th, 2013, 19:58
چند بار پیش هم با شما همین مسائل رو داشیتم که شما از ما کاری یا درخواست کمک میخواستین ولی ولی همکاری نمیکردید
نمیدونم شما چه اطلاعتی روی هاستتون دارید اینقدر وسواس دارید....
والا نهاد های دولتی هم اندازه شما نگران نیستند

به هر حال یک اسکرین شات بگیرید بزارید ببینم

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 19:59
اسکرین شات چیه؟

≡ ALEX ≡
June 11th, 2013, 20:00
دوست عزیز شما که خودتون درست وارد نیستید، کسی که وارد هست باید بیاد ببینه قضیه از چه قراره... قرار هم نبود به دوستان توهین کنید. مشکل از شماست...

به هر شخصی که خواستید دسترسی بدهید تا بررسی کند در غیر اینصورت و با این وضع انتظار کمک نداشته باشید...

موفق باشید

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 20:06
دوست عزیز شما که خودتون درست وارد نیستید، کسی که وارد هست باید بیاد ببینه قضیه از چه قراره... قرار هم نبود به دوستان توهین کنید. مشکل از شماست...

به کسی توهین نکردم.اما نمیتونم به کسی دسترسی بدم. چون تا حالا 4 بار هک شدم. بار اول یکی از مدیرای آشیانه گفت بهم دسترسی بده, بهش دادم اونم هک کرد
منم دیگه میترسم به کسی دسترسی بدم!
اما من تاپیک زدم که سوال بپرسم.خواستم بدونم اشتباه من چی بوده! قصد توهین نداشتم!
بار چهارم هم توسط یه هکر اسرائیلی بنام alex هک شد:71: اسم شما رو که دیدم اون هکر یادم اومد

Yas-Host
June 11th, 2013, 20:12
اسکرین شات چیه؟

برید همونجایی که ارور رو میده یک عکس بگیرید از صفحه ....
اگر نمیدونید چطوری بگیرید نرم افزارش هست با کلید crtl+print screen هم میتونید بگیرید اگر میتونید بگیرید و بزارید بررسی کنم.....

موفق باشید..

≡ ALEX ≡
June 11th, 2013, 20:15
به کسی توهین نکردم.اما نمیتونم به کسی دسترسی بدم. چون تا حالا 4 بار هک شدم. بار اول یکی از مدیرای آشیانه گفت بهم دسترسی بده, بهش دادم اونم هک کرد
اما من تاپیک زدم که سوال بپرسم.خواستم بدونم اشتباه من چی بوده! قصد توهین نداشتم!
بار چهارم هم توسط یه هکر اسرائیلی بنام alex هک شد:71: اسم شما رو که دیدم اون هکر یادم اومد

خوب عزیز من خودت میگی مدیر آشیانه!! البته منظور شما مسلما مدیر انجمن آشیانه بوده و نه تیم آشیانه!! :) خودت دستی دستی دادی دست یه هکر غر اش رو به ما می زنی؟!

بحث توهین هم به خاطر نا وارد قلمداد کردن کاربران انجمن بود...

من هم تنها جایی که بهش تعلق ندارم اسرائیله!! :) هکر هم نیستم، ولی متخصص امنیتی و Anti Hacker چرا.... تقاضای دسترسی هم نکردم که وقتم رو بیش از این در اختیار شما گذاشته باشم...

به هر صورت مشکل اینجاست که خود شما در تشخیص مشکل و انتقال مسئله با کلمات و عبارات تخصصی توانایی کافی را ندارید و بهتر است کار را به کاردان آن بسپارید. حال هر طور که صلاح می دانید...

موفق باشید

Yas-Host
June 11th, 2013, 20:17

دوست عزیز شما همه رو باهم میگیرید یعنی به همه شک دارید و همین باعث پیشرفت نکردنتون شده و باعث شده که همیشه سوال توی ذهنتون باشه بنده 1 سال هست شمارو میسناسم اوایل هم باهاتون خوب بودم ولی شما سوال میپرسید دسترسی نمیداید اوکی کنم اخه هر چیزی باید تست بشه(منظورم مسائل قبل هست)

ضمنا شما هم توی یاهو گفتید کسی از هاستینگ های کشور نمیتونه حل کنه هم اینجا و این خودش بی احترامی رو میرسونه ....
ثانیا همه رو با یک چوب نزنید

پ.ن: اگر میخواهید پیشرفت کنید باید همکاری کنید....

موفق باشید.

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 20:31
خوب عزیز من خودت میگی مدیر آشیانه!! البته منظور شما مسلما مدیر انجمن آشیانه بوده و نه تیم آشیانه!! :) خودت دستی دستی دادی دست یه هکر غر اش رو به ما می زنی؟!

مدیر آشیانه نه! یکی از مدیرای اونجا (یکی از مدیرای تیم امنیت ایران!)

بحث توهین هم به خاطر نا وارد قلمداد کردن کاربران انجمن بود...
من نگفتم شما نا وارد هستید. من گفتم خیلی ها توی سوال من موندن!

من هم تنها جایی که بهش تعلق ندارم اسرائیله!! :) هکر هم نیستم، ولی متخصص امنیتی و Anti Hacker چرا.... تقاضای دسترسی هم نکردم که وقتم رو بیش از این در اختیار شما گذاشته باشم...
میدونم هم وطن!
من گفتم یه هکر اسرائیلی بنام alex بود!

به هر صورت مشکل اینجاست که خود شما در تشخیص مشکل و انتقال مسئله با کلمات و عبارات تخصصی توانایی کافی را ندارید و بهتر است کار را به کاردان آن بسپارید. حال هر طور که صلاح می دانید...
عجب! اینجا رو دیگه جواب نمیدم...

برید همونجایی که ارور رو میده یک عکس بگیرید از صفحه ....
اگر نمیدونید چطوری بگیرید نرم افزارش هست با کلید crtl+print screen هم میتونید بگیرید اگر میتونید بگیرید و بزارید بررسی کنم.....
خدمت دوست عزیزم
http://up.vbiran.ir/uploads/137096642136888_Untitled.jpg

Yas-Host
June 11th, 2013, 20:33
http://up.vbiran.ir/uploads/137096642136888_untitled.jpg

:|
این ارور هست؟؟؟؟؟؟
این میگه دیتابیس ساخته شد با یوزر فلان در دیتابیس فلان....
واقعا که مشکلتون اینه؟؟؟؟=d>

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 20:36
آره
اونایی که خط کشیدم هر دو یکی هستن!
من هر دیتابیسی که میسازم همین ارور رو میده!
حالا شما بگید مشکل چیه

Yas-Host
June 11th, 2013, 20:38
آره
اونایی که خط کشیدم هر دو یکی هستن!
من هر دیتابیسی که میسازم همین ارور رو میده!
حالا شما بگید مشکل چیه
والا دیگه نمیدونم چی باید بگم والا
اونا نام دیتابیس و یورزنیم دیتابیس هستن که خودتون انتخاب میکنید....

مشکلی نیست
دیگه جای واسه جواب دادن نیست عزیز
یا حق..

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 20:41
مشکلی نیست
اگه این مشکل نیست, پس چیه؟!

دیگه جای واسه جواب دادن نیست عزیز
دیگه جوابی واسه گفتن نیست:71:
همه توی این مشکل عجیب موندن.مشکلی عجیب, ساده , غیر قابل حل!:71:

≡ ALEX ≡
June 11th, 2013, 20:45
دوست عزیز مشکلی وجود نداره، حداقل در این تصویری که ضمیمه کرده اید! :)

این فقط داره میگه کاربر ساخته شده به دیتابیس وصل شد، یک اطلاعیه هست (Notification) و نه خطا (ٍError) ... البته امیدوارم در صفحه قبل این، همه تیک ها (Check Boxes) رو زده باشید.

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 20:46
واقعا براتون متاسفم واقعا ....
این حرفاتون فقط بچه بودنتون رو نشون میده
تابستون که میرسه همین مشکلات رو هم داریم ما.....
یا حق

بچه بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا بچه بودن؟ میشه دلیل بیارید؟
چرا برام متاسفی؟؟؟
لطفا دلیل منطقی بیارید!

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 20:48
این فقط داره میگه کاربر ساخته شده به دیتابیس وصل شد، یک اطلاعیه هست (Notification) و نه خطا (ٍError) ... البته امیدوارم در صفحه قبل این، همه تیک ها (Check Boxes) رو زده باشید.

همه تیک ها رو زدم!
اما دیتابیس رو هم میسازه.
1- حجم دیتابیس صفر کیلوبایته
2- دیتابیس نمیتونه سایت رو بالا بیاره و ارور میده

Yas-Host
June 11th, 2013, 20:50
بچه بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا برام متاسفی؟؟؟
لطفا دلیل منطقی بیارید!
ببنیید همه ما زمانی نمیتونستیم مانیتور رو روشن کنیم اول بار یاد گرفتیم ولی اینکه شما بیای به دوستان بگین که پس مشکل چیه؟ خیلی حرفه ....
دوس ندارم دیگه این بحث رو ادامه بدم....
و اینکه همکاری نکنی و یک خورده دقت بخرج بدیم با یک خورده ترجمه هم بهفمیم جریان چی هست..
پست قبلی هم پاک شد...

≡ ALEX ≡
June 11th, 2013, 20:50
بچه بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا برام متاسفی؟؟؟
لطفا دلیل منطقی بیارید!

بعد از این همه سال حضور در نت هر کسی به راحتی حسی روانشناسانه در مورد رفتار و گفتار افراد پیدا می کنه...

این هم دلیل منطقی: http://seyedrezabazyar.blogfa.com (http://seyedrezabazyar.blogfa.com/) که در آن نوشته شده:

سیدرضا بازیار هستم 17 سالمه از کازرون
این وبلاگ شخصی منه و عضو هیچ گروه و دسته ای نیستم

نام کاربری شما رو گوگل کنند به نتایج بیشتری دست پیدا می کنند...

لطفا به بازی نگیرید تاپیک و انجمن رو... سطح اطلاعات تون رو بالا ببرید...

Yas-Host
June 11th, 2013, 20:51
همه تیک ها رو زدم!
اما دیتابیس رو هم میسازه.
1- حجم دیتابیس صفر کیلوبایته
2- دیتابیس نمیتونه سایت رو بالا بیاره و ارور میده

وقتی 0 کیلوبایت هست یعنی خالیه
شما درست اطلاعت رو وارد کنی نباید مشکلی باشه اگه هست دسترسی بدید جک کنم

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 20:57
ببنیید همه ما زمانی نمیتونستیم مانیتور رو روشن کنیم اول بار یاد گرفتیم ولی اینکه شما بیای به دوستان بگین که پس مشکل چیه؟ خیلی حرفه ....

همه میدونن که توی این انجمن شخش قابل احترامی هستید و همه میدونن که برنامه نویس بزرگی هستید
این رو هم میدونن که هیچ که به اندازه شما به من کمک نکرده!
اگه من بگم که مشکل چیه و یا حتی اگه بگم شما نمیتونید مشکل رو حل کنید چیزی از شما کم نمیشه. چون همه میدونن که چقدر با تجربه هستید و این رو هم میدونن که شما یکی از بهترین سرویس های هاستینگ رو در دست دارید!
پس لطفا از حرف های من ناراحت نشید و به بزرگواری خودتون ببخشید.

≡ ALEX ≡
June 11th, 2013, 20:58
آموزش تصویری نصب WordPress در کنترل پنل cPanel/WHM (http://darbarehamechiz.com/1391/11/26/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/)

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 21:00
نام کاربری شما رو گوگل کنند به نتایج بیشتری دست پیدا می کنند...

لطفا به بازی نگیرید تاپیک و انجمن رو... سطح اطلاعات تون رو بالا ببرید...

نمیدونم منظور شما از این کار چیه!
اما این رو بدونید ما سه نفر هستیم با نام کاربری سیدرضا بازیار
سیدرضا بازیار اصلی منم. دونفر دیگه هم هستن که یکیش از روی دشمنی با نام کاربری من همه جا ثبت نام میکنه و یکیش هم از ترس خودش رو به اسم من زده...

سیدرضا بازیار
June 11th, 2013, 21:09
بر طبق توضیحات مدیر محترم شرکت یاس آی تی (http://www.yasit.ir/) و برادر عزیزم ≡ ALEX ≡ (http://www.webhostingtalk.ir/member/58502/) تونستم مشکل رو حل کنم
با تشکر از تمامی کاربران این انجمن.