PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایران بک آپ افتتاح شد/فروش فضای بک آپ

bepad
June 11th, 2013, 12:36
به نام خدا
با سلام خدمت دوستان عزیز
خوشحال هستیم خدمت شما عزیزان اعلام کنیم سایت ایران بک آپ با هدف فروش و خدمات تخصصی بک آپ راهندازی شد شما عزیزان میتوانید جهت خرید فضای بک آپ در سایت اقدام بفرمائید

ادرس:
سایت بک آپ اولین اپراتور ارائه دهنده خدمات بک اپ گیری در ایران (http://iranbackup.ir)

همچنین خدمات نمایندگی فضای بک آپ نیز به زودی ارائه خواهد شد.
تحویل کلیه سرویس ها نیز اتوماتیک است.

موفق و شاد باشید.

dj-big
June 11th, 2013, 13:59
ما به خود هاست اعتماد نداریم حالا بیایم بکاپ سایت را دست یکی دیگه هم که اعتماد نداریم بدی ؟! طرف 20 تومان می ده یک وی پی اس اونجا بکاپ می گیره خیالش هم راحت هست که دست خودشه . یا اینکه از سرویس های GDrive و .... استفاده می کنه !!

m-mehdipoor
June 11th, 2013, 17:07
ما به خود هاست اعتماد نداریم حالا بیایم بکاپ سایت را دست یکی دیگه هم که اعتماد نداریم بدی ؟! طرف 20 تومان می ده یک وی پی اس اونجا بکاپ می گیره خیالش هم راحت هست که دست خودشه . یا اینکه از سرویس های GDrive و .... استفاده می کنه !!
شما به دیگران نمی تونید اعتماد کنید که فضای بک آپ بگیرید ، بعد از همون دیگران می خواید سرور مجازی تهیه کنید بک آپ رو بریزید روش؟
بسم ا...

bepad
June 11th, 2013, 17:34
سلام

دوست خوبم این سرویس جهت راحتی کاربران ایرانی تهیه شده به نظر شما سایت هایی مثل گوگل و یاهو و... حافظ اطلاعات شما هستند؟
البته ممنون میشم این تاپیک را منحرف نکنید.

موفق باشبد

bepad
June 16th, 2013, 17:22
حهت مشاهده دیگر دوستان سرویس نمایندگی نیز ارائه میشود

sarvit
June 16th, 2013, 20:03
خسته نباشید توی سایت چک کردم اما فضا ننوشتید
ئ کمی در مورد اینکه چه تضمینی هست که بکاب ها سالم بمونن

bepad
June 16th, 2013, 20:11
فضا ذکر شده
http://iranbackup.ir/service.htm
موارد لازم در سرور اماده شده امنیت و.... و سرویس تنها برای بک اپ است

TARIMEHR
June 16th, 2013, 20:44
سلام

کلیه سرویس ها در دیتاسنتر XLhost میزبانی میشود

http://iranbackup.ir/images/123we.jpg

تو تصویری که پیوست کردم نوشتید دیتاسنترای اروپایی
زیر پلان ها نوشته xlhost = آمریکا

:d

bepad
June 17th, 2013, 00:47
سلام

حق با شماست در تصویر اشتباه است چرا که در زمان طراحی قرار بود بر روی دیتاسنتر رد استیشن ارائه شود اما با تغییر برنامه ها از XLhost ارائه میشود

ممنون از دقت نظر شما

e4lyas
June 17th, 2013, 01:36
سوال در قیمت ها داشتم ...
نمونه این کار رو پردیس هاستینگ هم ارائه میده ... برای 300 گیگ هزینه 22 هزار تومن ..
فقط میخواستم تفاوت رو بدونم و قصد فقط سوال بود .

با تشکر

bepad
June 17th, 2013, 18:06
سوال در قیمت ها داشتم ...
نمونه این کار رو پردیس هاستینگ هم ارائه میده ... برای 300 گیگ هزینه 22 هزار تومن ..
فقط میخواستم تفاوت رو بدونم و قصد فقط سوال بود .

با تشکر
سلام

قیمت هایی که در ایران بک اپ تعیین شده با توجه به هزینه های انجام شده برای سرور و همچنین خدمات پشتیبانی است دوست عزیز سعی شده نهایت قیمت به صرفه داده شود

موفق باشید

medianet
July 19th, 2013, 19:52
سلام دوست عزیز

نمایندگی فضا بکاپ هم ارائه میدین ؟
بسته ها + تعرفه ها

bepad
July 19th, 2013, 23:15
سلام

بله حجم درخواستی رو بفرمائید

medianet
July 19th, 2013, 23:19
قیمت رو برای بسته های 5 و 10 و 15 گیگ بفرمایید

bepad
July 19th, 2013, 23:23
سلام

این افر رو میتونم بدم خدمتتون 20 گیگبایت ماهانه 13 هزار تومان
50 گیگابایت ماهانه 22 هزار تومان

موفق باشید

medianet
July 19th, 2013, 23:24
نه لطفا اون سه تا پکیج رو بفرمایید که خدمتتون عرض کردم
چون فضا ی هاست کمه فقط برای مدت کوتاهی نگههداری میشن

wanener
July 25th, 2013, 05:48
سلام
دوست عزیز این سرویس که به فرموده شما در xlhost می باشد اما در ovh میزبانی شده
دارای چه قابلیت خاصی غیر از یک فضای عادی روی یک هارد دیسک یک سرور است ؟
چه تظمینی برای امنیت اطلاعاتی که من به عنوان کاربر روی ان ذخیره میکنم وجود دارد
اگر من اطلاعاتی را ذخیره کرده و هارد سرور شما بسوزد چه بلایی سر اطلاعات من خواهد آمد ؟
آیا سرویس مجهز به cdn می باشد ؟
اطلاعات روی یک سرور نگهداری می شود و یا چند سرور ؟
فقط امکان اتصال به صورت ftp وجود دارد ؟

bepad
July 25th, 2013, 08:49
سلام

تضمین از نظر اطلاعات سرور ها بر روی سرور اختصاصی میزبانی میشود نه مجازی و موارد فنی چجهت جلوگیری از مشکلات هارد و... تا حد ممکن رعایت شده است.
بله چون سرویسها از چند سرور ارائه میشود سرور فعال در حال حاظر از فرانسه میباشد. چون کیفیت پرت ارتباطی برای این امر در این دیتاسنتر بهتر از xlhost است.
بله تنها ftp داده میشود.

موفق باشید.

heshi
July 25th, 2013, 12:01
سلام
فضای 400 گیگ نداری؟

wanener
July 25th, 2013, 12:38
سلام

تضمین از نظر اطلاعات سرور ها بر روی سرور اختصاصی میزبانی میشود نه مجازی و موارد فنی چجهت جلوگیری از مشکلات هارد و... تا حد ممکن رعایت شده است.
بله چون سرویسها از چند سرور ارائه میشود سرور فعال در حال حاظر از فرانسه میباشد. چون کیفیت پرت ارتباطی برای این امر در این دیتاسنتر بهتر از xlhost است.
بله تنها ftp داده میشود.

موفق باشید.
سلام
سپاس گذارم از توضیحات
میشه خواهش کتم در خصوص موارد فنی که برای از دست رفت اطلاعات و چنین مشکلاتی در نظر گرفته شده رو توضیح بدید ؟

bepad
July 28th, 2013, 16:46
سلام

متاسفانه به دلیل مسائل کاری امکانش نیست اما کانفینگ های لازم انجام شده ضمن اینکه در صورت پر شدن یک هارد به اندازه فروش سعی میشود از سرور جدید استفاده شود

موفق باشید.