PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در انتقال سایت به سرور

alimosavi
March 15th, 2009, 17:16
سلام . من سایتمو که حدود 20 گیگ اطلاعات داره می خوام رو سرور خودم ترانسفر کنم.

هاست سایت از hostmonster هست و shh برای اکانت من فعلا بسته هست.

من از Copy account with account password استفاده کردم بک آپ رو می سازه و به مرحله دانلودش می رسه تو این مرحله حدود 2 ساعت هم منتظر بودم اول یکسری خط میاد بعد متوفق می شه .

...............
...............
...............
...............
...............

دیگه جلو نمیره . چه باید کرد ؟

alimosavi
March 15th, 2009, 17:17
whm منظورم بود. چطور می شه این حجم فایل رو سریع انتقال داد بدون دسترسی shh

Vahid
March 15th, 2009, 17:17
به ساپورتر Hostmonster بگید یه فول بک آپ بهتون بدند و شما wget کنید
بعد 10 مین میدند

alimosavi
March 15th, 2009, 17:21
فول بک آچ رو که دارم . البته روی همین سرور Hostmonster . این wget رو چطوری باید به کاربرد روی centos . لینکی دارید ؟

Vahid
March 15th, 2009, 17:25
توی ssh سرور خودتون تایپ کنید
wget http://adressbackup.com

alimosavi
March 15th, 2009, 20:12
یک سوال . این دستور فایل رو تا آخر منتقل می کنه . اگر اینترتم قطع شه یا .. . حتما به باز بودن پنجره ssh لازم هست ؟

alimosavi
March 15th, 2009, 20:18
یک سوال . این دستور فایل رو تا آخر منتقل می کنه . اگر اینترتم قطع شه یا .. . حتما به باز بودن پنجره ssh لازم هست ؟

خودم یافتم :

$ wget -t 45 -o log http://www.redhat.com/download/kernel-2.4-20.K7.rpm &

Sajad
March 15th, 2009, 20:25
انتقال فایلها با توجه به سرعت دو سرور انجام میشه.
یعنی این 20 گیگ که شما گفتید رو شاید 10 ثانیه منتقل کنه... اگه دیگه تو این 10 ثانیه قطعی نت داشته باشید بد شانسیتونه :d ولی فکر نمیکنم وقتی شما قطع بشید انتقال دو فایل بین دو سرور قطع بشه.

alimosavi
March 16th, 2009, 01:53
حالا این فایلو که آپ کردم بریزم تو /backup . خود whm درک می کنه می تونه اینو ری استور کنه ؟

مشکلی که تو این زمینه نیست ؟

Sajad
March 16th, 2009, 02:01
فایل را داخل /home سرور wget کنین و بعدش از طریق whm با دسترسی روت برید و restore کنید.