PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت ستل پرداخت های بانک ملت ( نسخه جدید )

eh3@n
June 10th, 2013, 20:15
سلام

با توجه به تغییرات انجام گرفته در دروازه پرداخت بانک ملت دیگر اسکریپت ستل های قدیمی قابل استفاده نیستند

اسکریپت رو چون نیاز داشتیم برای خودمون بروزرسانی کردیم که گفتم اینجا هم بزارم شاید همکاران هم به آن نیاز داشتند

برای نصب کافیه فایل core.php رو باز کنید و در 3 خط فوق به جای اعداد 1111111 مشخصات درگاه پرداخت خود را وارد کنید

MostafaBestMan
June 10th, 2013, 22:09
یک سوالی که برای بنده مطرح شده ، با توجه به سیکل شاپرک ، که پرداختها در بازه های زمانی مشخصی واریز میشوند ، باز هم مشکل ستل وجود داره؟
اگر وجود داشته باشه چند ساعت بعد هر پرداخت نتیجه قابل مشاهده هست در شرایطی که معمولأ برای ستل 30-60 دقیقه ابتدایی پرداخت زمان مناسبی برای ستل کردن پرداخت های ناموفق هست ، و بعد از آن معمولأ پول به حساب مشتری برگشت داده میشه.
کسی در این رابطه اطلاعی داره؟

nginxweb
June 10th, 2013, 22:42
یک سوالی که برای بنده مطرح شده ، با توجه به سیکل شاپرک ، که پرداختها در بازه های زمانی مشخصی واریز میشوند ، باز هم مشکل ستل وجود داره؟
اگر وجود داشته باشه چند ساعت بعد هر پرداخت نتیجه قابل مشاهده هست در شرایطی که معمولأ برای ستل 30-60 دقیقه ابتدایی پرداخت زمان مناسبی برای ستل کردن پرداخت های ناموفق هست ، و بعد از آن معمولأ پول به حساب مشتری برگشت داده میشه.

ما روی سرور ایران هستیم مدتی هستش پس از اتصال به سیسام شاپرک کوچکترین مشکل ستل نداشتیم و اوکی هستش

eh3@n
June 10th, 2013, 23:08

سلام

متاسفانه امروز شاهد 2 عدد تراکنش ستل نشده بودیم

تراکنش های موفق به صورت Successful و تراکنش های ناموفق به صورت Error در لینک http://sitename.com/admin/gatewaylog.php نمایش داده می شود که ناموفق ها را میتوانید دستی ستل کنید اگر هم ستل موفق آمیز نبود یعنی به حساب مشتری بازگشت داده شده است

MostafaBestMan
June 10th, 2013, 23:23
منظور بنده از ستل نشدن کامل این است که بعد از پرداخت ، با توجه به پرداخت صحیح ، کسر وجه از حساب مشتری ، تغییر وضعیت فاکتور ، دریافت کد پیگیری و .. پول به حساب ما واریز نشه.مشکلی که قبلأ بوده و با اسکریپتهای ستل ، به صورت دستی خودمان ستل میکردیم و در مسیر gatewaylog.php هم قابل مشاهده و تشخیص نبود ، چون همه چیز در سایت درست بود فقط مبلغ معلق میماند

eh3@n
June 10th, 2013, 23:40
منظور بنده از ستل نشدن کامل این است که بعد از پرداخت ، با توجه به پرداخت صحیح ، کسر وجه از حساب مشتری ، تغییر وضعیت فاکتور ، دریافت کد پیگیری و .. پول به حساب ما واریز نشه.مشکلی که قبلأ بوده و با اسکریپتهای ستل ، به صورت دستی خودمان ستل میکردیم و در مسیر gatewaylog.php هم قابل مشاهده و تشخیص نبود ، چون همه چیز در سایت درست بود فقط مبلغ معلق میماند

این مورد هم چند روز پیش داشتیم

صورت حساب به شکل پرداخت شده است اما وجه به حساب مشتری از طرف بانک برگشت داده شده است

متاسفانه سفارش دامنه هم بود البته امکان لغو هم وجود دارد

در هر صورت بهترین کار این است هر صبح صورت حساب بانکی را پرداختی های سیستم چک کنید

MostafaBestMan
June 11th, 2013, 00:03
ملت اساسی ترین مشکلش به نظر من همین ستل هست.
باید رفت سراغ پاسارگاد ..ظاهرأ نمیتونن برطرف کنن این مشکل رو
ممنونم از نظراتتون.

ezat1
June 11th, 2013, 01:24
والا خیلی ها میکن چرا آنلاین ما قطع این وضعیت ملت هست برای ما هم مقدور نیست به هاست ایران انتقال بدیم . قطع باشه بهتر هست

hassan5099
June 11th, 2013, 01:38
والا خیلی ها میکن چرا آنلاین ما قطع این وضعیت ملت هست برای ما هم مقدور نیست به هاست ایران انتقال بدیم . قطع باشه بهتر هست
من چند روز قبل به به پرداخت زنگ زدم گفتند بانک دارند این مشکل را برطرف می کنند

eh3@n
June 11th, 2013, 01:42
من چند روز قبل به به پرداخت زنگ زدم گفتند بانک دارند این مشکل را برطرف می کنند

البته فکر کنم چند سالی هست در حال تلاش هستند =d>

hassan5099
June 11th, 2013, 01:45
البته فکر کنم چند سالی هست در حال تلاش هستند =d>
عزیز منظور من مشکل هاست خارجه
فکر کنم شما ستل منظورته
موفق باشید

eh3@n