PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی

khoramdesign
June 10th, 2013, 15:08
با سلام

دوستان عزیز من چطور میتونم از یه نفر که ادرس خونه،شماره ثابت و شماره موبایل و شماره حساب هاشو دارم شکایت کنم و از طریق پلیس فتا پیگیر باشم؟اگه میشه کمکم کنید

besthosti.com
June 10th, 2013, 15:20
شما اگر اسم ایشون را هم میدونید برید به پلس فتا محب زندگی خودتون
سپس اعلام کنید مه قصد شکایت دارید با همین شماره جساب و مدارکی که دارید بهشون بدید اونها پیدا می کنند ایشون

khoramdesign
June 10th, 2013, 15:23
ایشون عضو همین انجمن هستن.مرسی دوست عزیز

SmartService
June 10th, 2013, 22:25
سلام
دلیل شکایت چیه؟ + پلیس فتا اگر بخواد شکایت شما رو پیگیری کنه فقط یه اسم با سابقه وب سایت کافیه براش

khoramdesign
June 11th, 2013, 16:12
من ساعت 12 رفتم پلیس فتا و مشخصات رو دادم بعدش گفتن تا 24 ساعت وقت دارید که خودتون باهاش تماس بگیرید و در صورتی که مشکلتون حل نشد فردا راس ساعت 12 بیایید و شکایت خودتون رو تایید کنید تا پیگیری های بعدی انجام بشه و هماهنگی با پلیس فتای شهر کسی که ازش شکایت شده انجام بشه.
ولی خداییش چه باحاله رفتم اونجا یه سابقه هم از خودم گرفتن که ببینم تا الان پرونده اینترنتی داشتم یا نه
مرسی از تمام دوستان بابت راهنمایشون واقعا خوبه که همچین سازمانی وجود داره برای رسیدگی به جرائم اینترنتی

hoost.ir
June 11th, 2013, 17:03
من ساعت 12 رفتم پلیس فتا و مشخصات رو دادم بعدش گفتن تا 24 ساعت وقت دارید که خودتون باهاش تماس بگیرید و در صورتی که مشکلتون حل نشد فردا راس ساعت 12 بیایید و شکایت خودتون رو تایید کنید تا پیگیری های بعدی انجام بشه و هماهنگی با پلیس فتای شهر کسی که ازش شکایت شده انجام بشه.
ولی خداییش چه باحاله رفتم اونجا یه سابقه هم از خودم گرفتن که ببینم تا الان پرونده اینترنتی داشتم یا نه
مرسی از تمام دوستان بابت راهنمایشون واقعا خوبه که همچین سازمانی وجود داره برای رسیدگی به جرائم اینترنتی

میشه در مورد این سابقه که از خودت گرفتند یکم توضیح بدی

khoramdesign
June 11th, 2013, 17:12
دوست عزیز وقتی مراجعه کردم اونجا و پیش اون مسئول ثبت شکایت رفتم به من گفتن که برم طبقه بالا اتاق 3 منم رفتم و از طریق کارت ملیم یه پرینت دادن بهم توی یه پاکت بردم طبقه پایین پیش همون کسی که اول از همه رفتم پیشش و گفت که این استعلام شماست که تا الان ازتون در محیط مجازی شکایت شده یا نه که من نداشتم موردی و شکایت منو ثبت کردن و گفتن تا 24 ساعت زمان دارید که خودتون حلش کنید در غیر این صورت ما پیگیری میکنیم

از مدیران این انجمن کمال سپاس و قدردانی رو دارم که باعث شدن حداقل یه فضایی ایجاد بشه که کاربران بتونن با خیال راحت تر خرید خودشونو انجام بدن و حداقل دست عده ای از کلاه برداران رو بشه توی این انجمن.

بنده تا شب به این عزیز که ازشون شکایت کردم وقت میدم که مشکل رو حل کنه در غیر این صورت همینجا با مستندات زیادی که دارم تمام موضوع رو میگم که همه دوستان بشناسن این فرد رو.بنده نمیخوام ابروی کسی ریخته بشه به همین دلیل الان 3 روزه به ایشون وقت دادم ولی اصلا عین خیالشون نیست پس تا شب وقت دارن

hoost.ir
June 11th, 2013, 17:17
آهان !!!یعنی استعلام از شما فقط مربوط به این بود که تو جامعه مجازی کسی از شما شکایت کرده یا نه!
ممنون

khoramdesign
June 11th, 2013, 17:22
آهان !!!یعنی استعلام از شما فقط مربوط به این بود که تو جامعه مجازی کسی از شما شکایت کرده یا نه!
ممنون

من اون برگه که چاپ کردن و گذاشتن توی اون پاکت رو ندیدم چون که در پاکت رو چسب زدن حالا دیگه نمیدونم چی توی اون برگه نوشته بودن ولی خب وقتی بازش کرد فقط یه برگه بود نمیدونم چی داخلش نوشته بود