PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قابل توجه تمامی کاربران: قوانین جدید در بخش فروش

nginxweb
June 10th, 2013, 14:39
با سلام
طبق قوانین جدید بخش فروش ارسال
هرگونه پست مبنی بر تائید
کردن فروشنده از جانب دیگران در تاپیک های فروش
ممنوع
می باشد.
در صورت عدم رعایت بار اول به صورت اخطار و در صورت تکرار دسترسی کاربر متخلف به انجمن قطع می گردد.
پیروز باشد.

وظیفه دونستم گوشزد کنم بعد دوستان ابزار بی اطلاعی نکنند ...

zigma4000
June 10th, 2013, 15:12
چه مشکلی داره تایید یا عدم تایید ؟ اینجوری میشه فهمید به کی باید اطمینان کرد و یا اطمینان نکرد

paradiseserver
June 10th, 2013, 15:20
سلام
با این قانون موافقم
ولی کمی با انصافی در حق کاربران نیست ؟

shingo
June 10th, 2013, 15:21
چه مشکلی داره تایید یا عدم تایید ؟ اینجوری میشه فهمید به کی باید اطمینان کرد و یا اطمینان نکرد

فرماش دوستمون صحیح هست.چه ضرری داره؟اگه این قانون وجود داشته باشه دیگه نمیشه راجبه فروشنده مناسب تحقیق کرد و یوزر هر بار برای اطلاع از سروریس و یا پشتیبانی هر فروشنده ای باید سرور بگیره و خودش تست کنه

همونطور که بخش انتقادات باید وجود داشته باشه و بخشی هم برای تایید و review فروشنده ها باید باشه

با احترام

besthosti.com
June 10th, 2013, 15:22
ببخشید من دقیق متوجه نشدم
از این به بعد تایید همکاران در تاپیک فروش خلاف قوانین است .

TARIMEHR
June 10th, 2013, 15:24
http://www.webhostingtalk.ir/f2/1591/#post786219

paradiseserver
June 10th, 2013, 15:24
ببخشید من دقیق متوجه نشدم
از این به بعد تایید همکاران در تاپیک فروش خلاف قوانین است .

بله دقیقا همینطوره :x

besthosti.com
June 10th, 2013, 15:25
بله دقیقا همینطوره :x
چرا ؟
به نظرم این قانون برداشته بشه بهتر است .

paradiseserver
June 10th, 2013, 15:29
چرا ؟
به نظرم این قانون برداشته بشه بهتر است .

اون رو باید مدیران محترم وآقا وحید تصمیم بگیرند
صلاح مملکت خویش خسروان دانند

PENOIL
June 10th, 2013, 15:49
قانون انتقاد هم بزارید که کسی انتقاد نکنه ( چون خیلی ها بدون دلیل مدرک میان انتقاد میکنند ) و به بخش انتقادات همبیشتر رسیدگی کنید
10تا تاپیک انتقاد فرستادم نه تایید شد نه تایید نشد !!!

ToooPDL
June 10th, 2013, 15:49
سلام

من نه موافقم نه مخالف

بعضی ها مثل من زیاد به این کار ( تایید کردن فروشنده ) اعتقادی ندارن .
اینا که میگم بر حسب تجربه هست و خودم به شخصه دیدم

بودن افرادی که دهها صفحه از تاپیکشون فقط و فقط تایید بوده و بس . اما بعد از مدتی هوا برشون داشت و کلاهِ همه رو از رو سرشون برداشتن ! ( نمونش زیاده اگر بگردید )
افرادی هم بودن که یا خودشون هشتادتا یوزر اینجا داشتن و تایید کردن خودشون رو ، و یا ایل و طایفه رو ریختن توی تاپیک که تاییدیه بگیرن ( عین رای دادن توی انتخابات )

به این قانون کاری نداریم ، ولی اگرچه قوانین سخت گیرانه اتخاذ بشه و کاربر/فروشنده محدود بشه ، انجمن رو به نابودی خواهد رفت.
دقیقا مثل شاپکیپر . انگار که پادگان راه انداختند و هِی توی سرِ کاربر میزنن!

مجموع کاربرانِ راضی یک سایت رو به موفقیت می رسونن . و در مقابل مجموعِ کاربرانِ ناراضی میتونن سایت رو به متروکه تبدیل کنند !