PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال: انتقال فایل از سرور به drive.google.com

ali.n
June 8th, 2013, 22:57
سلام

یه فایل 2.5 گیگی رو می خوام از سرور اختصاصی به drive.google.com بفرستم. میشه انجام داد ؟

XHTML
June 9th, 2013, 01:33
سرور اختصاصی بعنوان وب سرور عمل نمیکند
شما باید اول فایل رو بر روی وی پی اس قراردهید و بعد به گوگل درایو انتقال دهید
3800تومن میگیرم براتون انتقال میدم اگر بخواهید

hassan5099
June 9th, 2013, 02:33
سلام

یه فایل 2.5 گیگی رو می خوام از سرور اختصاصی به drive.google.com بفرستم. میشه انجام داد ؟
با خود نرم افزار گوگل درایو چک کردین
احتمالا بشه

majidisaloo1
June 9th, 2013, 02:45
سرور اختصاصی تون ویندوز است؟

ali.n
June 9th, 2013, 07:02
سرور اختصاصی تون ویندوز است؟

بهتره اینطوری بگم یه سایت دارم روی سرور لینوکس sharing هست. می خواستم بک آپشو که 2.5 مگ هست دانلود کنم ولی دیدم خیلی طول میکشه . با اینکه خط 512 دارم 2 روز طول میکشه. به فکرم رسید
که اگه امکان پذیر باشه و زیاد طول نکشه یه کپی از بک آپ رو به اکانتم تو drive.google.com بفرستم

esh
June 9th, 2013, 08:38
اگر سایتتان وردپرس است می توانید از افزونه گوگل درایو برای وردپرس (wp-google-drive (http://wordpress.org/plugins/wp-google-drive/)) استفاده کنید.

ali.n
June 9th, 2013, 09:07
اگر سایتتان وردپرس است می توانید از افزونه گوگل درایو برای وردپرس (wp-google-drive (http://wordpress.org/plugins/wp-google-drive/)) استفاده کنید.

نه ورد پرسی نیست. فکر کنم باید از پشتیبانی گوگل بپرسم.

saeidghodrati
March 30th, 2014, 14:14
راهی پیدا کردین منم نیاز دارم پرستا شاپ اسکریپتم

wolfsaman
March 30th, 2014, 14:46
حالا چرا google drive?
این همه فایل هاستینگ
اگه گوگل درایو مهم نیست براتون
بک آپ رو زیپ کنید و لینکش رو بدین من براتون تو سرور خودم میریزم تا روزی که شما دانلود کنید یا اگه خواستید من آپلود میکنم تو هرجایی که خواستید
wolfsaman@yahoo

saeidghodrati
March 30th, 2014, 15:18
را هشو یاد گرفتم آموزشش رو میزارم

saeidghodrati
March 31st, 2014, 13:16
این مطلب رو در جایی خوندم مطلب جالبی هست برای سایتهای که حجم فایلهاشون کم در حد 5 تا 10 گیگ هست روش مناسب برا ی نگه داری بک آپ مطمعن هست اینجا میزارمش تا به درد دوستانی که میخوره استفاده کنند.
اگر فقط اسکریپ بک آپ گیری اتوماتیک داشتین بزارین تا تکمیل بشه

بک آپ گیری یکی از حیاتی ترین ملزومات نگهداری یک وب سایت است و اصولا هر وب مستری حرفه ای و باهوشی سوای بک آپ گیری از سوی سرویس دهنده خود می بایست حداقل بک آپ مطمئنی در خارج از سرور داشته باشد . بنده به شخصه به تضمین سرویس دهنده های هاست مبنی بر بک آپ گیری زیاد اطمینان ندارم زیرا تجربه کافی در این زمینه ثابت کرده است که بک آپ گیری توسط وب مستر هاست بسیار مطمئن تر و عاقلانه تر می باشد تا دل بستن به سیستم های تبلیغاتی بک آپ گیری یک سرویس دهنده هاست .

شاید دوستان بگویند سرویس دهنده های خارجی تعهدات بهتری دارند ولی باز هم وب مستر حرفه ای بهتر است مطابق با برنامه ریزی خود بک آپ منظم داشته باشد. نمونش همین چند روز پیش هارد سرور نت افراز رو ضبط کردندالبته طبق گفته خودشون و خیلیها سایتشون رو ازدست دادند چون سرور بک آپ همونجا بوده

بک آپ گیری در کنترل پنل های هاستی که به دسترسی یوزر امکان بک آپ گیری اتوماتیک نمی دهند کار راحتی نیست زیرا نمی توان بک آپ منظم به صورت دستی داشت .

تهیه فضای نگهداری فایل بک آپ

بک آپ گیری زمانی کامل و منطقی و امن است که فایل بک آپ خارج از سرور هاست نگهداری شود.

برای تهیه یک فضای نگهداری فایل می توانید یک هاست بک آپ خریداری و یا از فضا های رایگان ابری مانند Google Drive و یا Dropbox استفاده نمایید.

انتقال بک آپ به فضای نگهداری فایل

خوب ما نیاز به ابزاری داریم که به طور اتوماتیک فایل بک آپ را از هاست ما به فضای نگهداری فایل مورد نظر ما منتقل نماید.

من سایت خوب Mover را به شما معرفی می کنم که ابزار مناسبی برای انتقال فایل ماست . کافیست به راحتی در آن ثبت نام کنید تا بتوانید از امکانات آن استفاده کنید .

لطفا قبل از دیدن ویدئو آموزش به موارد زیر دقت نمایید:

۱- لطفا ویدئو آموزش را با دقت تماشا کنید و همچنین قبل از اجرای آموزش از اطلاعات هاست خود یک بک آپ مطمئن بگیرید . اجرای صحیح این آموزش مشکلی برای هاست شما ایجاد نمی کند.

۲- هاست شما میتونه cpanel یاDirectAdmin باشه حتما ابزار Backup در هاست شما فعال باشد.
http://ariaportal.ir/uploads/help/backup-cpanel.swf