PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی

Za[G]roS
June 8th, 2013, 17:14
با سلام،

من یک سرور مجازی خریداری کردم و در برخی از سایت های خارجی که می خوام ثبت نام کنم متاسفانه به دلیل

برخی نکات امنیتی سایت برای ورود به اون جلوگیری میشه.

یکی از سایت ها برای عضو شدن فقط با رایانه شخصی مقدور است و استفاده از سرور مجازی / شیلترشکن رو متوجه میشه و جلوی عضویت رو میگره.

کسی بلد هست به چه صورت میشه سرور مجازی رو طوری تنظیم کرد که از شناسایی استفاده از سرور مجازی جلوگیری کرد؟

سپاس

M.S.R
June 8th, 2013, 17:39
شاید ان سایت لیستی از ای پی دیتاسنتر ها دارد.
شاید برنامه ای که ازش برای استفاده از ای پی سرور استفاده می کنید ای پی اصلی را به سایت می فرسته یا نشون می دهد در حال استفاده از ان برنامه هستید!
شاید ....
بهتر است اول بفهمید ان سایت به چه روشی ورود با سرور مجازی را تشخیص می دهد.

Za[G]roS
June 8th, 2013, 17:43
طبیعتا طبق گفتم، با سرور مجازی ویندوز یعنی با ریموت دسکتاپ کانکت میشم.

این موردی که گفتم شدنی هست یعنی دیدم که فرد تونسته این کار رو انجام بده.

وبسایت مربوطه هم پ.خ شد.

ممنون میشم دوستانی که می دونن بگن.

shazo
June 8th, 2013, 17:53
سلام

ای پی کدوم کشور هست عزیز ؟

شاید همون ایپی هم تحریم باشه..

Za[G]roS
June 8th, 2013, 17:56
دیتاسنتر رد استیشن هست و اینکه

آیپی تحریم نیست، چون دیدم که چند نفری این کار رو انجام دادن و به راحتی دور زدن شناساگر سرور مجازی رو.

میبایست طوری حالا ریجستری ویندوز ه هر چی هست تغییر داد که به اون اسکریپت سایت بفهمونه از سرور مجازی استفاده نمیشه.

امیدوارم مطلب رو رسونده باشم.

ممنون

M.S.R
June 8th, 2013, 19:16
سایت برای من باز شد! (باز نمی شد یا وارد نمی شود؟ )
البته من با ccpro___x___y که روی سرور دارم وارد شدم.
با ریموت دسکتاپ هم سایت باز شد.

Za[G]roS
June 8th, 2013, 19:25
نگفتم باز نمیشه،

گفتم موقع عضویت ( Sign in ) در بالای وبسایت وقتی کلیک می کنید می زنه نمی توانید با سرور مجازی و شیلتر شکن ها عضو شوید

و با آیپی ایران هم برید میزنه افراد با آیپی کشور ایران قادر به عضویت نمیباشند.

sniper000man
June 8th, 2013, 20:21
roS;784811']نگفتم باز نمیشه،

گفتم موقع عضویت ( Sign in ) در بالای وبسایت وقتی کلیک می کنید می زنه نمی توانید با سرور مجازی و شیلتر شکن ها عضو شوید

و با آیپی ایران هم برید میزنه افراد با آیپی کشور ایران قادر به عضویت نمیباشند.

با سلام لطفا ادرس رو برای من هم پ.خ کنید با تشکر

ParsNetwork
June 8th, 2013, 22:36
فکر کنم آیپیتون یا تحریم یا اگر فقط در یک سایت مشکل این چنینی دارید شاید آیپی رو بلاک کرده

P30w.com
June 8th, 2013, 23:26
100 % آیپی هایی در اسکریپتی که موجب جلوگیری از وارد شدن سرور مجازی و سایر ابزار میشه در لیستی قرار دارند

که به عنوان ابزار های اشاره شده مورد استفاده قرار می گیرند در نتیجه با خطا هایی رو به رو میشید.

ارادتمند