PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال پول بین حساب‌های ریسلرکلاب

ip-man
June 8th, 2013, 00:20
با درود ،

من یک حساب ریسلرکلاب با پرداخت 100$ ایجاد کردم. پس از آن تمامی دامنه‌های خودم را به این حساب انتقال دادم. همچنین 10 تا دامنه جدید با این حساب ثبت کردم. هم‌اکنون شارژ حساب من تمام شده است. نمیتوانم به صراف اعتماد کنم و اجازه لاگین به حسابم را بدهم. زیرا میتواند تمام دامنه‌های من را "مدیریت" کند.

راه حل چیست؟ چگونه میتوانم بدون نیاز به لاگین به حساب اصلی، آنرا شارژ نمایم؟
آیا میتوانم یک حساب زیر مجموعه بسازم و لاگین آنرا در اختیار صراف بگذارم سپس پس از شارژ آن حساب توسط صراف ، موجودی آن حساب را به حساب اصلی خودم انتقال دهم؟

ممنون میشم اگر راه حل درستی بیان گردد. با سپاس.

m3hdi
June 8th, 2013, 00:24
با درود ،

من یک حساب ریسلرکلاب با پرداخت 100$ ایجاد کردم. پس از آن تمامی دامنه‌های خودم را به این حساب انتقال دادم. همچنین 10 تا دامنه جدید با این حساب ثبت کردم. هم‌اکنون شارژ حساب من تمام شده است. نمیتوانم به صراف اعتماد کنم و اجازه لاگین به حسابم را بدهم. زیرا میتواند تمام دامنه‌های من را "مدیریت" کند.

آیا میتوانم یک حساب زیر مجموعه بسازم و لاگین آنرا در اختیار صراف بگذارم سپس پس از شارژ آن حساب توسط صراف ، موجودی آن حساب را به حساب اصلی خودم انتقال دهم؟

یک کاربر با دسترسی add fund بسیازید و به شخص مورد نظر جهت شارژ بدید
موفق باشید

shivahost
June 8th, 2013, 00:27
می توانید از webmoney استفاده کنید و خودتان شارژ کنید

m-mehdipoor
June 8th, 2013, 01:27
با درود ،

می تونید روش پرداخت را وبمانی انتخاب کنید ، رقم مورد نظرتون را وارد کرده و لینک آن را در اختیار شخص پرداخت کننده قرار بدید
ایشون بدون لاگین کردن می تونن فاکتور رو پرداخت و حساب شما را شارژ کنند

net_Vahid
June 8th, 2013, 10:29
ای بابا این انتقال پول هم مشکل بزرگی شده برا همه
خوش به حال خودمون با 50 دلار کارت فیزیکی مستر کارت web surfer صادر میکنن که هر زمان بخوای شارژ میکنن و فقط میشه باهاش خرید کرد

lived
June 8th, 2013, 10:57
یک حساب در وب مانی باز کنید
سپس دلار wmz بخرید و خودتون پرداختتون رو بزنید لزومی به لاگین صراف ندارید
وب مانی برای روسیه است و ما در این بانک تحریم نیستیم و هیچنگرانی بابت بلاک شدن پولتون وجود نداره
از طریق آموزش زیر حسابتون رو باز کنید
افتتاح حساب وبمانی (http://www.wallet.ir/webmoney-open-account)