PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رهنمای خرید سرور از بهترین دیتا سنتر( سرور فروش ها بیاین تو‌ )

SamaN DL
June 7th, 2013, 11:36
با سلام

بنده میخوام نظر شما هاستینگ های و سرور فروش هارو بدونم ! که از کدوم دیتا سنتر برای شروع سرور بگیرم برای هاستینگ سرور و همچننین راهنمایی و اطلاعاتی که دارین رو قرار بدید!

با تشکر

ekrami
June 7th, 2013, 12:04
سلام
بودجه چقدر دارین؟

SamaN DL
June 7th, 2013, 12:12
بنده از شما میخوام چند دیتا سنتر معرفی کنید!

besthosti.com
June 7th, 2013, 13:37
دیتاسنتر های xlhost,hetzner,leaseweb برای هاستینگ مناسب است .

XHTML
June 7th, 2013, 15:47
شما میتونی سرور 39دلاری او وی اچ رو هم امتحان کنی
ovh
بهت 8 گیگ رم میده با 2000ترابایت فضا که برای شروع کارت کافیه و عالی هست

behzad83
June 7th, 2013, 15:53
برای شروع بهتره با OVH یا Hetzner کار کنین

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

Domain
June 7th, 2013, 17:51
دیتاسنترهای مقرون به صرفه: XLHost, OVH, Hetzner

paradiseserver
June 7th, 2013, 18:12
از redstation سرویس داریم و باهاشون مشکلی نداریم
پیشنهاد ما به شما : redstation است

بدرود
علیرضا درودگری

GildaWEB.com
June 7th, 2013, 18:21
از آمریکا اگر خواستید datashack هم هستش

danitfk
June 7th, 2013, 18:24
برای هاستینگ میخواید؟
- - - - - - - - - - -
دیتاسنتر از لوکیشن هلند WorldStream / Leaseweb
دیتاسنتر از لوکیشن آلمان Hetzner / Server4you
دیتاسنتر از لوکیشن انگلیس پیشنهاد نمیشه
دیتاسنتر از لوکیشن آمریکا XLHost
دیتاسنتر از لوکیشن کانادا iWeb / OVH
دیتاسنتر از لوکیشن های اروپایی دیگر OVH

از redstation سرویس داریم و باهاشون مشکلی نداریم
پیشنهاد ما به شما : redstation است
شما برای مجازی سازی سرور را استفاده میکنید.
برای هاستینگ RedStation مناسب نیست.
در روز حداکثر 500 ایمیل میتونید از relay خود سرور ارسال کنید اگر بیشتر بخواید مصرف کنید باید relay جداگانه تهیه کنید که هزینه بر خواهد بود.
500 ایمیل در روز هم برای هاستینگ بسیار کم هست. سایت whmcs ما روزانه +300 ایمیل ارسال میکنه وای به حاله..
علیرضا جان بهتر هست سنجیده به کسی چیزی پیشنهاد بدی نه صرفا" بخاطر اینکه برای قیمت کم سرورها را تهیه میکنید به بقیه هم پیشنهاد کنید!

paradiseserver
June 7th, 2013, 18:26
برای هاستینگ میخواید؟
- - - - - - - - - - -
دیتاسنتر از لوکیشن هلند WorldStream / Leaseweb
دیتاسنتر از لوکیشن آلمان Hetzner / Server4you
دیتاسنتر از لوکیشن انگلیس پیشنهاد نمیشه
دیتاسنتر از لوکیشن آمریکا XLHost
دیتاسنتر از لوکیشن کانادا iWeb / OVH
دیتاسنتر از لوکیشن های اروپایی دیگر OVH

شما برای مجازی سازی سرور را استفاده میکنید.
برای هاستینگ RedStation مناسب نیست.
در روز حداکثر 500 ایمیل میتونید از relay خود سرور ارسال کنید اگر بیشتر بخواید مصرف کنید باید relay جداگانه تهیه کنید که هزینه بر خواهد بود.
500 ایمیل در روز هم برای هاستینگ بسیار کم هست. سایت whmcs ما روزانه +300 ایمیل ارسال میکنه وای به حاله..
علیرضا جان بهتر هست سنجیده به کسی چیزی پیشنهاد بدی نه صرفا" بخاطر اینکه برای قیمت کم سرورها را تهیه میکنید به بقیه هم پیشنهاد کنید!

ممنون از نظرتون دانیال جان فکر کردم برای هاستینگ سرور لازم دارند
اما در همین انجمن دوستان زیادی هم هستند که از همین دیتاسنتر برای هاستینگ هم سرویس میدهند :x

danitfk
June 7th, 2013, 18:27
ممنون از نظرتون دانیال جان فکر کردم برای هاستینگ سرور لازم دارند
اما در همین انجمن دوستان زیادی هم هستند که از همین دیتاسنتر برای هاستینگ هم سرویس میدهند :x

دوستانی که از قبل سرویس ارائه میکردند یا انتقال دادند یا relay اختصاصی تهیه کردند.

sarwhost
June 7th, 2013, 18:28
براتون هتزنر خوبه سمت ovh ندرید چون معلومه تازه کارید در جا ابیوز میاد سرورتونو میبندن اوی اچ تو بستن سرور و باز نکردنش و اوردن بهانه هایی که خودتم خبر نداری استاده بنظر من کلا باید او اچ همه بیخیال شن

paradiseserver
June 7th, 2013, 18:32
دوستانی که از قبل سرویس ارائه میکردند یا انتقال دادند یا relay اختصاصی تهیه کردند.

این هم امکان داره :71:

danitfk
June 7th, 2013, 18:32
براتون هتزنر خوبه سمت ovh ندرید چون معلومه تازه کارید در جا ابیوز میاد سرورتونو میبندن اوی اچ تو بستن سرور و باز نکردنش و اوردن بهانه هایی که خودتم خبر نداری استاده بنظر من کلا باید او اچ همه بیخیال شن
هر دیتاسنتری قوانین و AUP / TOS خودش داره و همینطور ساختار شبکه منحصر به خود ,

دلیل نمیشه شما ابیوزی مثل DNS را تاحالا جایی نگرفته باشید و در OVH بهتون Abuse داده شود مشکل دیتاسنتر هست , مثال عرض کردم.
این نیم سال اخیر بنده مشاهده کردم کاربرانی که به هر دلیلی سرور خودشون بدرستی طبق قوانین دیتاسنتر manage نکردند , به مشکل خوردند و قاعدتا" سرور terminate شد شروع به بد گویی از دیتاسنتر کردند. این کار کاملا" غلط هست.
البته بنده قصد حمایت از OVH برای منافع خودم را ندارم , حدود 1 سالی هم شده بنده هیچ سروری از OVH یا زیر مجموعه های آن تهیه نکردم و هیچ سرویسی روی این دیتاسنتر ندارم.

sarwhost
June 7th, 2013, 18:38
هر دیتاسنتری قوانین و AUP / TOS خودش داره و همینطور ساختار شبکه منحصر به خود ,

دلیل نمیشه شما ابیوزی مثل DNS را تاحالا جایی نگرفته باشید و در OVH بهتون Abuse داده شود مشکل دیتاسنتر هست , مثال عرض کردم.
این نیم سال اخیر بنده مشاهده کردم کاربرانی که به هر دلیلی سرور خودشون بدرستی طبق قوانین دیتاسنتر manage نکردند , به مشکل خوردند و قاعدتا" سرور terminate شد شروع به بد گویی از دیتاسنتر کردند. این کار کاملا" غلط هست.
البته بنده قصد حمایت از OVH برای منافع خودم را ندارم , حدود 1 سالی هم شده بنده هیچ سروری از OVH یا زیر مجموعه های آن تهیه نکردم و هیچ سرویسی روی این دیتاسنتر ندارم.
همین چند روز پیش یه سرور مارو و همچنین چندین نفر از همکارا تو پنلهای جدا رو بدون هیچ گونه دلیلی بستند و با خواش تمنا بالاخره باز کردند بعد 10 روز بکاب برداریم منخودم اونطوری که فهمیدم چون ای پی رایگان داده بودند میخواستن یه جورایی ماس مالی کنند حتی بعد باز کردن سرور ای پی ها باز نشد و خوشبختانه الان ای پی ها رو دادن به یکی دیگه
اینم بگم سرورها بدون هیچ گونه ابیوزی بسته شده بود حتی یک ابیوز هم نداشتن و تیکتهایی که داده بودیم فقط جواب های مشابه که خودشونم نمیفهمیدن چی میگن و فقط میپیچوندن به همه همکارا که سرورشون بسته بود میدادند
اخر سرم نفهمیدیم که چرا بستند و کاری کردند که بگیم اقا هیچی نمیخوایم فقط فقط سرور باز کنید بکاب برداریم در ضمن این اتفاق دقیقا 4 روز بعد تمدید افتاد

SamaN DL
June 7th, 2013, 18:40
از تمام دوستان ممنونم!

اگر امکانش هست ادرس سایت فروشنده از المان بدید!

mahdiak
June 7th, 2013, 18:41
پست ها و تاپیک ها در این مورد هم کم نیستند :)

برای میزبانی وب دیتاسنترهای هلندی بسیار مناسب هست , بنده 4 ماهی میشه از دیتاسنتر دیتاشک هم که اصلا سابقه خوشی داخل این انجمن نداره سرور دارم مشکلی پیش نیامده تا الان.
سرور Dual 5520 تهیه کردم و تا الان راضی بودم ,
برای هاستینگ هتزنر زیاد مناسب نیست چون از هارد های بسیار معمولی و پردازنده های دسکتاپ استفاده میکنه.
سعی کنید از پردازنده های xeon و هارد های enterprise یا حتی ssd استفاده کنید.

danitfk
June 7th, 2013, 18:43
همین چند روز پیش یه سرور مارو و همچنین چندین نفر از همکارا تو پنلهای جدا رو بدون هیچ گونه دلیلی بستند و با خواش تمنا بالاخره باز کردند بعد 10 روز بکاب برداریم منخودم اونطوری که فهمیدم چون ای پی رایگان داده بودند میخواستن یه جورایی ماس مالی کنند حتی بعد باز کردن سرور ای پی ها باز نشد و خوشبختانه الان ای پی ها رو دادن به یکی دیگه
اینم بگم سرورها بدون هیچ گونه ابیوزی بسته شده بود حتی یک ابیوز هم نداشتن و تیکتهایی که داده بودیم فقط جواب های مشابه که خودشونم نمیفهمیدن چی میگن و فقط میپیچوندن به همه همکارا که سرورشون بسته بود میدادند
اخر سرم نفهمیدیم که چرا بستند و کاری کردند که بگیم اقا هیچی نمیخوایم فقط فقط سرور باز کنید بکاب برداریم در ضمن این اتفاق دقیقا 4 روز بعد تمدید افتاد

پیشنهاد میکنم تمامی مدارک جمع آوری کنید داخل wht.com قرار بدید.

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم شما از همان روز اول AUP دیتاسنتر را نقض کردید.
OVH به کاربران ایرانی سرویس ارائه نمیکنه. شما چه با هویت خارجی خرید کرده باشید و چه با هویت خودتون به هر حال تابع و ساکن ایران هستید.

SamaN DL
June 7th, 2013, 18:43
پست ها و تاپیک ها در این مورد هم کم نیستند :) برای میزبانی وب دیتاسنترهای هلندی بسیار مناسب هست , بنده 4 ماهی میشه از دیتاسنتر دیتاشک هم که اصلا سابقه خوشی داخل این انجمن نداره سرور دارم مشکلی پیش نیامده تا الان. سرور Dual 5520 تهیه کردم و تا الان راضی بودم , برای هاستینگ هتزنر زیاد مناسب نیست چون از هارد های بسیار معمولی و پردازنده های دسکتاپ استفاده میکنه. سعی کنید از پردازنده های xeon و هارد های enterprise یا حتی ssd استفاده کنید. متاسفانه یکی از دوستانم از هلند داشتن و بسیار ناراضی بودن و انتقال دادن به کانادا!

sarwhost
June 7th, 2013, 18:58
پیشنهاد میکنم تمامی مدارک جمع آوری کنید داخل wht.com قرار بدید.

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم شما از همان روز اول AUP دیتاسنتر را نقض کردید.
OVH به کاربران ایرانی سرویس ارائه نمیکنه. شما چه با هویت خارجی خرید کرده باشید و چه با هویت خودتون به هر حال تابع و ساکن ایران هستید.
با هویت خارج بود و مدارک کامل اگه یک درصد شک میکردند که ایرانی هستم حتی تیکت جواب نمیدادند چه برسه سرور باز کنن برا بکاب
چندتا سرور دیگه دارم انشالله بعد انتقال همه شود با مدارک توی wht.com یه تاپیک خواهم زد

XHTML
June 7th, 2013, 19:55
بهرین چیز برای شروع هاستینگ سرور ارزان او وی اچ هست بستن پورتا هم که دیگه واقعا کاری نداره همه امروزه بلدا

hassan5099
June 7th, 2013, 20:51
برای هاستینگ هتزنر همه قیفیتش مناسبه هم قیمتش

ParsNetwork
June 7th, 2013, 21:00
سرورهای هتزنر برای هاستینگ اصلا مناسب نیستند
Switfy - Leaseweb - Worldstream
انگلستان UK2 - Redstation
ازکانادا هم Yesup - Iweb
سرورهای آمریکا رو هم به هیچ عنوان برای کار هاستینگ توصیه نمی کنم

hassan5099
June 7th, 2013, 21:07
ازکانادا هم Yesup - Iweb
عزیز من خودم ۱ ساله دارم از هتزنر استفاده می کنم نصبت به قیمتش هم خیلی مناسبه
شما از
Redstation به عنوان هاستینگ استفاده کردین

ParsNetwork
June 7th, 2013, 21:22
عزیز من خودم ۱ ساله دارم از هتزنر استفاده می کنم نصبت به قیمتش هم خیلی مناسبه
شما از
Redstation به عنوان هاستینگ استفاده کردین

از رد استیشن به عنوان هاست برای میزبانی سایت های دانلود استفاده کردم میزبانی سایت دقت کنید نه میزبانی سرور دانلود با هم اشتباه نگیرید
در مورد هتزنر هم خیلی مشخصه برای سایت های با بازدید پایین مشکلی ایجاد نمیشه ولی سایت های پر بازدید 100% البته Ex6s خوبه شما به هیج عنوان نمی تونی
با سخت افزار سرورهای دیگر هتزنر یک سایت پر بازدید رو بر روی سرورتون بیارید هر روز یک مشکل پیش میاد و شما هم مجبوری به کاربر دروغ بگی و بهونه بیاری یا پولشو پس بدی
بنده با منطق حرف می زنم هارد WD Green برای سیستم خانگیه دوست عزیز نه سرور

دیگه در مورد هتزنر توضیحی نمیدم چون کلا هیچ فروشنده ای نمیگه جنس من بده حالا چه هتزنر و ...
علت رفتن واسطه ها به سمت این دیتاسنتر هم مشخصه اگر بررسی بکنید شما هم میرید که صحیح نیست من اینجا مطرح بکنم و نون مردم رو آجر کنم
به هر حال هتزنر کیفیتی نداره از لحاظ شبکه هم همینطور

ایشون راهنمایی خواست بنده هم کردم شما هم نظرتون این هست

behzad83
June 7th, 2013, 21:52
ازکانادا هم Yesup - Iweb

دوست غزیز، ایشون تازه میخوان استارت بزنن. پس بهتره با Hetzner یا OVH شروع کنن که باز هم بین این دو Hetzner پیشنهاد میشه برای اینکه در OVH مدیریت سرور باید حواسش خیلی جمع باشه.

اما در مورد اینکه دیتاسنترهای امریکا رو به هیچ عنوان مناسب نمیدونین، احتمالا تا حالا با دیتاسنتر SingleHOP کار نکردین :)