PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور مجازی ایران

salehforum
June 7th, 2013, 02:41
سلام دوستان
من از ایران سرور یک سرور مجازی 35 گیگ گرفتم با رم یک و 100 گیگ پهنای اضافه و یک سایت که از گوشی بهش اتصال انجام میشه رو روش قرار دادم اما میگن شما از منابع زیاد استفاده کردی
حالا می خوام ببینم از کجا باید سرور مجازی بگیرم به نظر شما؟ سایت من رو سینداد طراحی کرده. از خودشون سرور مجازی ایران بگیرم؟ محل دیتاسنتر هاش کسی نمیدونه کجاست؟
جای دیگه ای که چشمم رو گرفت فراسو بود هم سرور های مجازی لینوکس ایرانش عالی بود و هم هیبرید آفر های خوبی داشت. ماجرای هیبرید فراسو چیه واقعا خوبه؟ چرا انقدر پردازندش قویه؟
از بین موارد زیر کدوم رو بگیرم؟
1- سینداد
2- سرور مجازی لینوکس ایران فراسو
3- سرور مجازی لینوکس ایران هیبرید فراسو

aligoli
June 7th, 2013, 02:57
سلام دوستان
من از ایران سرور یک سرور مجازی 35 گیگ گرفتم با رم یک و 100 گیگ پهنای اضافه و یک سایت که از گوشی بهش اتصال انجام میشه رو روش قرار دادم اما میگن شما از منابع زیاد استفاده کردی
حالا می خوام ببینم از کجا باید سرور مجازی بگیرم به نظر شما؟ سایت من رو سینداد طراحی کرده. از خودشون سرور مجازی ایران بگیرم؟ محل دیتاسنتر هاش کسی نمیدونه کجاست؟
جای دیگه ای که چشمم رو گرفت فراسو بود هم سرور های مجازی لینوکس ایرانش عالی بود و هم هیبرید آفر های خوبی داشت. ماجرای هیبرید فراسو چیه واقعا خوبه؟ چرا انقدر پردازندش قویه؟
1- سینداد

معمولا سایت ها ممکن هست توسط ربات ها یا اسپمر ها مورد حمله بگیرند برای همین منابع و لود پردازنده و منابع دیگر هم بالا می رود، پهنای باند بیشتر استفاده می شود.

مثلا در قسمت درج نظر ها، تماس با ما، حتما از کپچا گوگل استفاده کنید و می کنید ؟

salehforum
June 7th, 2013, 03:22
فرم ها همگی توی گوشی هستند
در اصل یک App موبایل هست که به این سرور وصله و اکثریت بار پردازشی هم به علت کران جاب هایی هست که داره.
توی انتخاب بین این سه مورد نظری ندارید؟

RoobinaServer
June 7th, 2013, 03:25
سلام دوستان
1- سینداد

اگر زیاد هم منابع مصرف بکنه نباید به شما گیر بدهند مگر مانیتورینگ از طریق سیستم عامل داشته باشند که به شما گیر بدهند.

احتمالا سرورهایی تهیه میکنید که نوشته 1 کور یا 4 کور و ... پردازنده این ها شیر هستند.

شما بهتره سرور با منابع اختصاصی تهیه نمائید فشارتون هم زیاد باشه از حد سرورتون بالا نمیزنه و به بقیه مشتریان کار نداره که گیر بدهند به شما.

در کنار سرور مجازیتون هم باید هارد ssd پر سرعت بگیرید 100% در لود صفحات و فشار سایت تاثیر داره.

با توجه به مواردی که گفتم مورد های 2 و 3 رد میشه.

مورد سینداد هم اصلا سایتشونم نمیشناسم شاید بگید بشناسم ولی کلا به اسم سینداد چیزی یادم نمیاد.

ارادتمند سجادیه
یا حق

salehforum
June 7th, 2013, 03:28
خب آیا سایت سینداد پردازنده هاش اختصاصیه؟
صفحه زیر رو ببینید:
فناوران شبکه سینداد | سرور مجازی (http://sindad.com/services/hosting/iran/vps-vds)

RoobinaServer
June 7th, 2013, 03:36
خب آیا سایت سینداد پردازنده هاش اختصاصیه؟
صفحه زیر رو ببینید:
فناوران شبکه سینداد | سرور مجازی (http://sindad.com/services/hosting/iran/vps-vds)

عزیز معلومه که اختصاصی نیست.

تمام پردازنده ها زده : X5650

دارای هارد ssd هم نیستند.

یا حق

XHTML
June 7th, 2013, 03:46
با مجازی ساز زن سیتریکس بگیرد توصیه می شود
که منابع اختصاصی میده بهتون میتونم راهنماییتون کنم بیشتر اگر بخواهید در خصوصی در تماس باشید

salehforum
June 7th, 2013, 03:46
فراسو و آفرهاش چطورن خوب نیستن؟
ماجرای هیبرید با سی پی یو هشت هسته که زده چیه؟

XHTML
June 7th, 2013, 03:50
فراسو به نظر من بیخودی گرون هست و پول اسمش رو میخوره همین
واگر نه همین جا شرکت هایی هستن بتونن با هزینه ی کمتر و کیفیت بالاتر سرویس بدن به شما

salehforum
June 7th, 2013, 10:56
ماجرای سرورهای هیبرید دقیقا چی هست؟