PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارت اعتباری

hesam95
June 6th, 2013, 21:17
سلام
ببخشید برای پرداخت و خرید سرور از دیتاسنترهای خارجی به چه نوع حسابی نیازه؟ پی پال ، مسترکارت یا ویزا؟ کدوم بهتره؟

besthosti.com
June 6th, 2013, 21:20
می تونید از پیپال هم استفاده کنید ولی اگر می خواهید که با کارت اعتباری انجام بشه ویزا با مستر زیاد فرقی ندارند خودم از ویزا استفاده می کنم .

hesam95
June 6th, 2013, 21:27
کدوم در کل بهتره؟ کمتر مشکل پیش باید و پول هایی که در حساب داریم در خطر باشه. واریز به کارت هم راحتر باشه.

besthosti.com
June 6th, 2013, 21:35
هر دو به یک اندازه هستند هیچ فرقی نمی کنه زیاد با هم
خودم ویزا کارت استفاده می کنم به شما هم پیشنهاد استفاده از این کارت را می دهم .

hesam95
June 6th, 2013, 21:39
پی پال چطوره؟ حساب مجازیه؟ یا به صورت ویزا کارته؟

TaryanaGroup
June 6th, 2013, 21:45
من هم به شما ویزا کارت پیشنهاد می کنم. البته از یک واسطه معتبر تهیه کنید.

hesam95
June 6th, 2013, 23:10
یک حساب می خوام که قابلیت شارژ داشته باشه. که بشه با حساب های موجود در ایران به اون کارت واریز کرد. چنین حسابی هست؟

besthosti.com
June 6th, 2013, 23:13
سیستم بانکی ایران کلا تحریم است و چنین حسابی نیست !!!!
در صورتی که میخواهید یک حساب داشته باشید تا بوسیله ان بتوانید پرداخت و دریافت انجام دهید پیپال را به شما پیشنهاد می کنم که خیلی فراگیر است و از امنیت بالایی هم برخوردار است البته ایران تحریم است و شما نیاز دارید که با ایپی های عیر ایران و با مدارک غیر ایرانی ثبت نام کنید و پرداخت و دریافت انجام دهید
ویزا کارت هم مناسب است
در صورتی که هر کدام از این ها ار خواستید با بنده در ارتباط باشید می تونم برای شما ارایه دهم .

hesam95
June 6th, 2013, 23:17
هزینه ساخت این نوع کارت ها چقدره؟ کارتی می خوام که قابلیت شارژ داشته باشه نه با اتمام پول حساب دیگه کار نکنه.

behzad83
June 7th, 2013, 03:12
دوست عزیز، شما فقط یک جمله رو به انواع مختلف بیان میکنین! بقیه عزیزان جوابتونُ دادن!