PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید فیزیکی سرور در ایران

MOHSEN-1
June 6th, 2013, 18:32
با سلام یه سوال داشتم در مورد خرید سرور در ایران
آیا امکان داره مثلا در پارس انلاین یک سرور قوی خرید به صورت فیزیکی یعنی به صورت قطعی و مالکی است نه به صورت کرایه ای
هزینه خریدش در حدود چقدر است؟
آیا بنظر شما سرمایگذاری 100 تا 200 میلیون بر روی خرید سرور بازدهی مناسب رو میده؟
که مثلا یک شرکت تأسیس بشه و بازده مناسبی داشته باشه در این زمینه؟

متشکر میشم دوستان به راستی راهنمایی بفرمایند
مرسی

besthosti.com
June 6th, 2013, 18:44
شما می خواهید که 100 تا 200 میلیون هزینه کنید برای خرید چند تا سرور :-?
نهایتا برای یک سرور قوی 7 میلیون هزینه می کنید بعد از ان شما فقط ماهیانه هزینه کولو که شمال برق و ایپی و پهنیا باند است را می پردازید .
اگر میخواهید که تعدا بیشتر از یک سرور بخرید که بسته به بودجه می توانید همان تعداد سرور بخرید .

vahab00
June 6th, 2013, 19:08
بله امکان خرید هست و بنظرم کلو کردن سود بسیار خوبی داره
اما به شرایطی
اینکه فقط به ایران قانع نباشید و سرورهایی رو در دیتاسنترهای خارج ایران نیز کلو کنید
در ارائه منابع دقت داشته باشید . هرچقدر که ارائه کنید همونقدر هم همون سرور که پولشو خودتون دادید باید زحمت بکشه و منظورم اینه ک انقدر آورسل نکنید که یه ماهه سرور بترکه :71:
و دیتاسنتر هایی رو در خارج از ایران انتخاب کنید که با ایران مشکلی نداشته باشند
و در آخر هم اینکه یکدفعه کل پولتون رو سرمایه گذاری نکنید
از یک سرور شروع کنید ببینید چطور هست بازارش و کم کم زیاد کنید
یا حق

ekrami
June 6th, 2013, 19:58
کلو کردن تو دیتاسنترهای ایرانی مزایا و معایت خودشو داره

تو انجمن سرچ کنین
بارها بحث شده

MOHSEN-1
June 6th, 2013, 20:05
شما دوستان درست می فرماید ولی میگم که من می خوام سرمایه گذاری کنم نه بیام خودم هم بشینم دوباره وی پی اس بفروشم و هاست
سرور ها رو اجاره بدم به شرکت های دیگه منظور من این است وگر نه خودم هم می دونم با این بازار خرده فروشی و 1000 دست که توی ایران هست امکان موفقیت خیلی خیلی سخت است مگر این که اتیش بزنم به سرمایم و همه رو زیر قیمت بدم که پول نگهداری سرورها توی دیتا سنتر هم در نیاد

هدف من این است که تعدادی سرور قوی خریداری کنم و به شرکت های دیگر بدم از شما دوستان سوالم اینکه این کار به صرفه است در شرایط فعلی و تحریم و 1000 مشکل دیگه؟

مثلا دوست عزیز که گفت با 7 میلیون میشه سرور خوب خرید در ایران بازگشت سرمایه ماهانه اون به چه میزان است هزینه نگهداری سرور خریداری شده در دیتاسنتر ایران و خارج ماهانه به چه میزان است

دوستان متشکر میشم راهنمایی بفرماید
متشکر

vahab00
June 6th, 2013, 20:13
آهان
بله چرا که نه
ما تو ایران یه شرایط جالبی داریم
کلو کردن در دیتاسنترهای ایرانی بسیار ارزون و مقرون به صرفه هست و از اون طرف فروش و... بسیار بالا هست
از این رو به نظر من به صرفه هست
اما در مورد کار شما همیشه باید مشتری های خاص خودتون رو داشته باشید مثل دانشگاه هاو شرکت ها و...
به نظر من و تجربه من بصرفه هست و خیلی هم عالیه و باز پیشنهادمو تکرار میکنم از کم شروع کنید ببینید چطور هست
و یه موضوع دیگه اینککه
همیشه مواردی که گفته میشه و تحصیل میشه با عمل زمین تا آسمون فرق داره
تا خودت تجربه نکنی چیزی دستت نمیاد
یا حق

RoobinaServer
June 6th, 2013, 20:13
شما دوستان درست می فرماید ولی میگم که من می خوام سرمایه گذاری کنم نه بیام خودم هم بشینم دوباره وی پی اس بفروشم و هاست
سرور ها رو اجاره بدم به شرکت های دیگه منظور من این است وگر نه خودم هم می دونم با این بازار خرده فروشی و 1000 دست که توی ایران هست امکان موفقیت خیلی خیلی سخت است مگر این که اتیش بزنم به سرمایم و همه رو زیر قیمت بدم که پول نگهداری سرورها توی دیتا سنتر هم در نیاد

هدف من این است که تعدادی سرور قوی خریداری کنم و به شرکت های دیگر بدم از شما دوستان سوالم اینکه این کار به صرفه است در شرایط فعلی و تحریم و 1000 مشکل دیگه؟

مثلا دوست عزیز که گفت با 7 میلیون میشه سرور خوب خرید در ایران بازگشت سرمایه ماهانه اون به چه میزان است هزینه نگهداری سرور خریداری شده در دیتاسنتر ایران و خارج ماهانه به چه میزان است

متشکر

یکی از سرورهای ما که قوی هست 18 میلیون پولش هست عزیز :) بستگی داره قوی در چه حد منظورتون باشه.

این 7 میلیون به دلار 800-900 تومان میشد سرور قوی که ما تو نظرمونه.

بازدهی سرور هم بستگی به کار شما داره و هزینه ای که میتوانید از شرکت ها بگیرید اینجوری نمیشه چیزی مشخص کرد. حداقل بازدهی برای چنین سروری که قوی باشه ماهانه 1 میلیون تومان هست که شرکت ها هم اکثرا خودشان کلو میکنند و نمیان اجاره کنند.

یا حق

---
June 6th, 2013, 20:25
با سلام یه سوال داشتم در مورد خرید سرور در ایران
آیا امکان داره مثلا در پارس انلاین یک سرور قوی خرید به صورت فیزیکی یعنی به صورت قطعی و مالکی است نه به صورت کرایه ای
هزینه خریدش در حدود چقدر است؟
آیا بنظر شما سرمایگذاری 100 تا 200 میلیون بر روی خرید سرور بازدهی مناسب رو میده؟
که مثلا یک شرکت تأسیس بشه و بازده مناسبی داشته باشه در این زمینه؟

متشکر میشم دوستان به راستی راهنمایی بفرمایند
مرسی
سلام
بله بازدهی مناسب خواهد داشت
با یه برنامه ریزی درست , تنوع سرور از نظر نوع پیکره سخت افزاری و صد البته تیم قوی و متمرکز اطلاع رسانی مناسب میتونه بهترین بازده و بهترین سود از پولتون رو به همراه داشته باشه .

ekrami
June 6th, 2013, 21:34

متشکر

اینا همش به خود شما بستگی داره
اون سایت شرکت یا دانشگاه مطمئنن خودش سرورو یا کلو میکنه یا از خود دیتاسنتر میگیره
فکر نمیکنم بیاد از یک شخص بگیره
سرورهای ایران یه جور شرایط خاص داره و همش خلاقیت و ابتکار خود شماست که باعث میشه کار سود بده