PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حساب وریفای شده برای فروش

Dedicate
June 6th, 2013, 17:38
سلام

دوستان اگر حساب پی پال آماده دارید بنده خریدار هستم

وریفای شده و معتبر

XHTML
June 7th, 2013, 16:13
بله حساب وریفای شده و معتبر داریم با کارکرد یکساله 300هزارتومن

Dedicate
June 8th, 2013, 18:43
بله حساب وریفای شده و معتبر داریم با کارکرد یکساله 300هزارتومن

حساب پرمیوم که 50-70 میدن 300 تومن؟؟ حساب بیزینس نخواستم قیمت نجومی میدین

XHTML
June 8th, 2013, 19:07
فرق حسابی که باهاش کار شده باشه با این حساب های جعلی با مدارک جعلی دوستان
از زمین تا آسمونه شما برین از این حساب ها تهیه کنید و استفاده کنید موردی نداره که
کسی هم جلوی شمار رو نگرفته ولی شما حساب پی پال کارکرده و با اعتبار بالا بالاتر از اینم خرید و فروش میشه

چند هفته پیش بود حساب دو ساله رو یکی همین جا دوتا داشت بالای 350 یا 360 یا370
قیمت گذاشته بود و فروش رفت هرچیزی مشتری خاص خودش رو داره
-
شما که میگفتی درآمدت خوب و میلیونی هست!88دلار نداری بدین یک حساب پدرومادردار گیرتون بیاد@@

Dedicate
June 8th, 2013, 22:18
فرق حسابی که باهاش کار شده باشه با این حساب های جعلی با مدارک جعلی دوستان
از زمین تا آسمونه شما برین از این حساب ها تهیه کنید و استفاده کنید موردی نداره که
کسی هم جلوی شمار رو نگرفته ولی شما حساب پی پال کارکرده و با اعتبار بالا بالاتر از اینم خرید و فروش میشه

چند هفته پیش بود حساب دو ساله رو یکی همین جا دوتا داشت بالای 350 یا 360 یا370
قیمت گذاشته بود و فروش رفت هرچیزی مشتری خاص خودش رو داره
-
شما که میگفتی درآمدت خوب و میلیونی هست!88دلار نداری بدین یک حساب پدرومادردار گیرتون بیاد@@

ربطی به درآمد نداره دوست من اتفاقا حساب بنده به خاطر دریافتی بیش از حد لیمیت شده اونم حسابی که آقای هادی حسین زاده به عنوان حساب 5 ساله تقدیم کردن و پشتیبانی هم که ماشالا نداشتن و پول های ما بلوکه شد

در ضمن هر کس که درآمدش بالا باشه دلیل نمیشه که پولشو به باد بده

من یک حساب پرمیوم وریفای شده میخوام برای رفع نیازم مطمئن باشین این حسابی هم که 50-60 میگیریم اگر شخص فروشنده وجدان داشته باشه و حساب درست حسابی طبق گفته خودش در اختیار مشتری باشه 1 ساله که هیچ 10 ساله ما با سابقه میکنیمش

XHTML
June 9th, 2013, 01:00
شما حساب اینجوری خریدی بدون حساب کتاب و بازم میخوای به مشکل بربخوری مثل اینکه:)
شما وقتی اون حساب رو میخریدی یک قرارداد ساده باهاش می نوشتی که بهت پشتیبانی هم بده
بازم شما برو کار خودت رو بکن به مشکل بخور بیا اینجا سراغ یک حساب دیگه رو بگیر
ما اگر خواستی با قرارد بهت میدیم که اگر به مشکل برخوردی تضمین میدیم
حسابت رو از بلاک دربیاریم و صدمه مالی نخوری و پول هات رو خواستی در خدمتیم
حساب هیچی بخاطر دریافتی بالا من ندیدم لیمیت شه
مگر اینکه مشتری هات ناراضی باشن و ریفند مانی بدن که مشاهده شده بیخودی هم حتی بعداز اینکه کسی جنس
تحویل میگیره اینکا رو میکنه که اونم به سادگی قابل حل هست
الانم میتونم حساب لیمیت شده ات رو پولاش رو برخلاف دیگران که پورسانت میگرن پول ها رو ازاد میکنن
مجانی زنده کنمشون
خواستی درخدمتیم

majidisaloo1
June 9th, 2013, 01:03
شما وقتی اون حساب رو میخریدی یک قرارداد ساده باهاش می نوشتی که بهت پشتیبانی هم بده
حساب هیچی بخاطر دریافتی بالا من ندیدم لیمیت شهمگر اینکه مشتری هات ناراضی باشن و ریفند مانی بدن که مشاهده شده بیخودی هم حتی بعداز اینکه کسی جنس
الانم میتونم حساب لیمیت شده ات رو پولاش رو برخلاف دیگران که پورسانت میگرن پول ها رو ازاد میکنن
مجانی زنده کنمشون
خواستی درخدمتیم

شما کجا تشریف دارید برای قرار داد رسمی میخواهم بدونم؟

hadipro
June 10th, 2013, 15:51
ربطی به درآمد نداره دوست من اتفاقا حساب بنده به خاطر دریافتی بیش از حد لیمیت شده اونم حسابی که آقای هادی حسین زاده به عنوان حساب 5 ساله تقدیم کردن و پشتیبانی هم که ماشالا نداشتن و پول های ما بلوکه شد

در ضمن هر کس که درآمدش بالا باشه دلیل نمیشه که پولشو به باد بده

من یک حساب پرمیوم وریفای شده میخوام برای رفع نیازم مطمئن باشین این حسابی هم که 50-60 میگیریم اگر شخص فروشنده وجدان داشته باشه و حساب درست حسابی طبق گفته خودش در اختیار مشتری باشه 1 ساله که هیچ 10 ساله ما با سابقه میکنیمش

الان شما رو شناختم دوستان به دقت بخونید تا نتیجه گیری اشتباه نشه:

ایشون قبل عید 1 حساب پی پال آمریکا از ما تهیه کردند ولی حساب بعد از 7 روز لیمیت شد . در تماس تلفنی که با پی پال گرفتیم علت ورود با آی پی ایران اعلام شد
بهشون عرض کردیم حتی تست درگاه از ایران مشکل بوجود خواهد آورد ( حتما" لازم نیست شما لوگین کنید که لیمیت بشه!) با این وجود ما یک حساب جایگزین با 2 سال سابقه بهشون تحویل دادیم .هفته پیش شخص دیگری با بنده تماس گرفته که اطلاعات پی پال ایشون رو به همراه داشت گویا حساب که به شخص اول تحویل دادیم همین طور دست بدست شده تا به ایشون رسیده!... من نمیدانم ایشون چند تا آیدی یاهو شماره تلفن یا شریک ... دارند که هر روز یکی با من تماس میگیره مشکل لیمیت همون حساب رو داره ولی همونطور که در تاپیک فروش هم قید شده هیچ id برای حسابها داده نمیشود ( کپی قبض - صورتحساب ,... Id محسوب نمیشود .) به ایشون یا دوستان ایشون هم در اول گقتیم حسابها چه شرایطی دارند(متن کامل تمامی گفتگوها موجود میباشد) و با در نظر گرفتن این شرایط حساب رو از ما تهیه کرده اند الان این حساب ایشون هم به حد لیمیت رسیده و از ما درخواست آیدی میکنند که برای ما امکان پذیر نیست. ولی به ایشان گفتیم که موجودی حساب رو تحت شرایط مشخص خارج خواهیم کرد که جبران خسارت ایشون که خودشون باعثش بوده اند تا حدی بشه.

در حال حاضر هم حساب های مختلفی در کشورهای مختلف + سابقه 2-5 ساله داریم و از همه آنها استفاده میکنیم از طرفی هم به خاطر جلوگیری از هرگون خسارت ناشی از عدم توجه کسانی مثل ایشون تصمیم به فروش آنها حتی به بالاترین پیشنهاد نداریم. لذا افتتاح حساب جدید همچنان به قوت خودش باقی هست.

با سپاس

hadipro
June 10th, 2013, 16:10
حساب هیچی بخاطر دریافتی بالا من ندیدم لیمیت شه
مگر اینکه مشتری هات ناراضی باشن و ریفند مانی بدن که مشاهده شده بیخودی هم حتی بعداز اینکه کسی جنس
مجانی زنده کنمشون
خواستی درخدمتیم

ما از زمان تحویل حساب به مشتری پشتیبانی داریم دوست عزیز . قرارداد کتبی؟ آیا شما نماینده پی پال یا... هستید که ما از آن بی خبریم؟!شما چطور همه خسارت مشتری رو بر عهده میگیرید اونهم در مورد درگاهی مثل پی پال؟ هیچ خدمات انتقال پولی در دنیا رایگان انجام نمیشود . هزینه ها از خود بانکها شروع میشود. در مورد خارج کردن موجودی پیپال لیمیت شده هم اگر کلیه امکانات بانکی که داریم +ریسکی که برای انجام این کار وجود داره با وقتی که برای این کار میگذاریم در نظر بگیریم به این نتیجه میرسیم که هزینه این سرویس 20-30% از کل موجودی پی پال خواهد بود البته ما همیشه کمترین هزینه ها را داریم. شما اگر در یک زمان 2000-3000 $ رو به خاطر همین ریسک از دست بدهید و مجبور بشید پول مشتری رو از جیب خودتان بدهید هرگز حرف از خدمات رایگان نمیزنید .

با تشکر و موفق باشید

Dedicate
June 11th, 2013, 16:36
الان شما رو شناختم دوستان به دقت بخونید تا نتیجه گیری اشتباه نشه:

ایشون قبل عید 1 حساب پی پال آمریکا از ما تهیه کردند ولی حساب بعد از 7 روز لیمیت شد . در تماس تلفنی که با پی پال گرفتیم علت ورود با آی پی ایران اعلام شد
بهشون عرض کردیم حتی تست درگاه از ایران مشکل بوجود خواهد آورد ( حتما" لازم نیست شما لوگین کنید که لیمیت بشه!) با این وجود ما یک حساب جایگزین با 2 سال سابقه بهشون تحویل دادیم .هفته پیش شخص دیگری با بنده تماس گرفته که اطلاعات پی پال ایشون رو به همراه داشت گویا حساب که به شخص اول تحویل دادیم همین طور دست بدست شده تا به ایشون رسیده!... من نمیدانم ایشون چند تا آیدی یاهو شماره تلفن یا شریک ... دارند که هر روز یکی با من تماس میگیره مشکل لیمیت همون حساب رو داره ولی همونطور که در تاپیک فروش هم قید شده هیچ id برای حسابها داده نمیشود ( کپی قبض - صورتحساب ,... Id محسوب نمیشود .) به ایشون یا دوستان ایشون هم در اول گقتیم حسابها چه شرایطی دارند(متن کامل تمامی گفتگوها موجود میباشد) و با در نظر گرفتن این شرایط حساب رو از ما تهیه کرده اند الان این حساب ایشون هم به حد لیمیت رسیده و از ما درخواست آیدی میکنند که برای ما امکان پذیر نیست. ولی به ایشان گفتیم که موجودی حساب رو تحت شرایط مشخص خارج خواهیم کرد که جبران خسارت ایشون که خودشون باعثش بوده اند تا حدی بشه.

در حال حاضر هم حساب های مختلفی در کشورهای مختلف + سابقه 2-5 ساله داریم و از همه آنها استفاده میکنیم از طرفی هم به خاطر جلوگیری از هرگون خسارت ناشی از عدم توجه کسانی مثل ایشون تصمیم به فروش آنها حتی به بالاترین پیشنهاد نداریم. لذا افتتاح حساب جدید همچنان به قوت خودش باقی هست.

با سپاس

قبلا عرض کردم الان هم میگم...حسابی که به بنده به عنوان حساب معتبر و 5 ساله تقدیم کردین و فرمودین که حساب نا محدود هست لیمیت شده و شما هیچوقت پشتیبانی انجام ندادین این مشکل بزرگ حساب های کاملا جعلی شما هست و نیاز به این همه قصه بافتن نیست

حساب نامحدود شما به علت دریافتی بالا لیمیت شد و نیاز به مدارک داره در ایمیل هم به همکار بنده فرمودین مشکلی نداره و بعد گفتین نه ندارم این نشون میده هنوز شما با خودت نمیدونی چند چند هستی.

hadipro
June 12th, 2013, 14:05
قبلا عرض کردم الان هم میگم...حسابی که به بنده به عنوان حساب معتبر و 5 ساله تقدیم کردین و فرمودین که حساب نا محدود هست لیمیت شده و شما هیچوقت پشتیبانی انجام ندادین این مشکل بزرگ حساب های کاملا جعلی شما هست و نیاز به این همه قصه بافتن نیست

حساب نامحدود شما به علت دریافتی بالا لیمیت شد و نیاز به مدارک داره در ایمیل هم به همکار بنده فرمودین مشکلی نداره و بعد گفتین نه ندارم این نشون میده هنوز شما با خودت نمیدونی چند چند هستی.

خیلی دقت کنید ما فقط در مورد حساب اول تعهد فروش داریم ( تاپیک پی پال آمریکا) جوابتون هم در تاپیک مربوطه داده شده.

دوست عزیز اگر قولی از سمت بنده داده شده در مورد قبض و صورتحساب و... بوده در حال حاضر هم میتونیم سرویسهای مورد نظر رو با اخذ هزینه تقدیمتون بکنیم. اما صحبتی در مورد تهیه ID - DL-Passport برای حساب نشده چون چنین سرویسی ارائه نمیکنیم!

با سپاس