PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سی پنل

aliasadi
June 6th, 2013, 12:18
سلام
دوستان من سرور سی پنل رو توwhmcsست کردم حالا می خوام زمانی که مشتری سفارش داد هاستو به صورت اتوماتیک بهش تحویل بده چجور تو قسمت ماژول تنظیمش کنم؟
اون قسمت سرور رو انجام دادم فقط قسمت ماژول مونده

ertebat7
June 6th, 2013, 12:46
سلام
setup
بعد وارد قسمت
Products/Services
بشید
پنل مورد نظرتون را انتخاب کنید
در تب بالایی
Module Settings
را انتخاب کنید

مشخصات پکیج ها را وارد کنید کاملا مطابق با انچه در whm ساخته اید
سپس گزینه Automatically setup the product as soon as the first payment is received
انتخاب نمایید

cityhost
June 6th, 2013, 13:04
سلام ، اونطوری که همکارمون ertebat7 گفتن درسته اما اول باید سرور ساخته بشه

اول از همه به قسمت Setup برین تا پنل کشویی باز بشه

بعد به قسمت Procuct / Service برین و دوباره پنل کشویی باز میشه

در این قسمت به Servers که اخرین گزینه هست برین

بعدش روی گزینه Add New Server کلیک کنین تا سرور جدید بسازین

در قسمت Name یک اسم برای سرورتون انتخاب کنین ، مثلا Download Server یا Host Server یا Host Cpanel یا هر چیز دیگه ای

در قسمت Hostname هاست نیم خودتون رو قرار بدین ، من برای خودم ادرس سایت خودمو قرار دادم شما هم همین کارو بکنین بهتره

در قسمت IP Address ای پی سایت خودتون رو قرار بدین یا همون ای پی سرور اصلی که ارتباط رو بر قرار کنه

اگر سرور یک ای پی داره این قسمت Assigned IP Addresses رو خالی بذارین (مال خودمم خالیه)

اگه دوست داشتین هزینه سرور رو تو این قسمت Monthly Cost بذارین اگر هم نه خالی بذارین

نام دیتاسنتری که سرور رو ازش گرفتین Datacenter/NOC در این قسمت بذارین و بعدا در قسمت Server Status برای کاربر نمایش داده میشه

این قسمت Maximum No. of Accounts هم حداکثر اکانت هایی که میدین هست

اینجا هم Server Status Address وضعیت سرور رو نمایش میده - مثال براتون قرار داده

دی ان اس رو در این قسمت Primary Nameserver و دی ان اس دوم رو در این قسمت Secondary Nameserver بذارین و جلوی هر کدوم ای پی ادرس رو هم بذارین

این قسمت هم Type نوع کنترل پنل شماست ، شما که میگین سی پنله باید Cpanel رو انتخاب کنین

اگر سرور اختصاصی یا مجازی هست Username رو root قرار بدین در صورتی که ریسلر دارین همون یوزر نیمی که بهتون دادن قرار بدین

از اسمش که معلومه Password رمزتون هست

این قسمت رو Access Hash باید از خود سرور بیارین ، وقتی وارد Whm میشین تو قسمت سرچ بنویسینsetup remote access key و کد هش شده رو بردارین و در whmcs و همونجایی که گفته شد قرار بدین

این کد برای امنیت بیشتر حساب میشه

اگر هم سرورتون در حالت امنیتی ssl قرار داره تیک Secure رو بزنین و Save Changes رو بزنین

در صورتی که در whm قرار دارین از ان خارج شوید (برای تست کانکشن whmcs به whm )

مشخصات شما ساخته شد یک گزینه به نام whm وجود داره که باید روی اون کلیک کنین ببینین مستقیم به روت وصل میشه یا نه

اگر ساخته شد در همان قسمت whmcs یک گزینه در کنار Add New Server هست به نام Create New Group که بتونین برای سرور گروه بسازین

ساخت گروه بسیار سادست و میتونین به راحتی کارتون رو انجام بدین ، بعد از اتمام کار همان کاری که دوستمان Ertebat 7 گفت انجام بدین و در اخرین گزینه که 4 گزینه هست گزینه دوم رو انتخاب کنین تا بعد از پرداخت محصول رو به مشتری تحویل بده

سربلند و پیروز باشین ، تشکر هم پایین پست سمت راست هست

aliasadi
June 6th, 2013, 14:51
سلام
آقا من همه این کارارو کردم ولی بازم نمی سازه وتحویل بده:102: