PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری cms خودمو تست کنم؟

sanecity
June 5th, 2013, 23:22
سلام دوستان ، وقت بخیر
من یه CMS نوشتم حالا میخام بدونم چقدر قدرت داره ، چقدر استیبله ، چقدر منابع استفاده میکنه و ...
چطوری میتونم تستش کنم؟
از لحاظ امنیتی خیلی تست کردم ، چندتا هکرهم تست کردن مشکلی نداشت ، فقط نمیدونم برای سایتهای با بازدید روزی 300 هزار مناسبه یا نه
روی یکی از سایتها تا حالا 140 نفر آنلاین همزمان رو داشتم بازدید هم 20 هزارتا
نمونه اسکریپتم اینه :
fllowers313.ir
shopmodern.ir
wingreen.ir

sarinoo
June 6th, 2013, 00:12
اگر رایگانه بذار همه دانلود و نصب کنند.
و نتیجه رو بهت بگن

sanecity
June 6th, 2013, 00:24
نه متاسفانه رایگان نیست

sarinoo
June 6th, 2013, 01:01
همانطور که می بینید کسی از مبحث شما استقبال نکرد.وقتی پولی است باید خودت همه کارهاشو انجام بدی.

kamkar
June 6th, 2013, 01:19
اگر رایگان نیست باید به خودتون متکی باشید و اسکریپت رو ساپورت کنید.
یعنی روی یک سایت با بازید بسیار بالا نصب کنید. اگر مشکلی بود سریع تصحیح کنید و باگ هاشو بگیرید.
به نوعی روش آزمون و خطا و تصحیح

Sent from my iPhone using Tapatalk

persianboy
June 6th, 2013, 01:23
یا باید خوتون همه چیز رو تست کنید
یا بدید به چند نفر تا تست کنن و بعد از تایید نهایی نسخه اصلی رو عرضه کنید
البته باید نسخه های تست رو به کسانی بدید که بتونید بهشون اعتماد کنید

sanecity
June 6th, 2013, 10:46
همانطور که می بینید کسی از مبحث شما استقبال نکرد.وقتی پولی است باید خودت همه کارهاشو انجام بدی.
برادر منم نگفتم که کسی کارهاشو انجام بده ، فقط راهنمایی خواستم . حالا چون رایگان نیست نباید کسی کمک کنه؟

sanecity
June 6th, 2013, 10:50
دوستان عزیز ممنون از پاسختون ، با خودم فکر میکردم شاید اسکریپت یا برنامه ای باشه که باهاش بتونم cms رو مونیتور کنم ، و میزان استفاده اسکریپت از منابع سرور رو مشخص کنم.

shamimi
June 6th, 2013, 10:58
با acunetix ۸ تست کن کل سایتتو می ریزه زمین
ولی پهنای باند مصرف می کنه
موفق باشید:113:

sarinoo
June 6th, 2013, 11:17
برادر منم نگفتم که کسی کارهاشو انجام بده ، فقط راهنمایی خواستم . حالا چون رایگان نیست نباید کسی کمک کنه؟

نه دوست من،ما همه دوست داریم کمک کنیم،اما وقتی هیچ کدی نداریم ، شما بفرما به چه چیزی کمک کنیم؟

sanecity
June 6th, 2013, 11:39
با acunetix ۸ تست کن کل سایتتو می ریزه زمین
ولی پهنای باند مصرف می کنه
موفق باشید:113:
ممنون ، آره با این تست کردم مشکلی نداشت : Acunetix Web Vulnerability Scanner 8

sanecity
June 6th, 2013, 11:42
نه دوست من،ما همه دوست داریم کمک کنیم،اما وقتی هیچ کدی نداریم ، شما بفرما به چه چیزی کمک کنیم؟
بله متوجه هستم درست میفرمایید ، اما تبادل تجربیات میتونه کمک کنه ، مثل بقیه دوستان