PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ سی پنل(Cpanel) درباره رفع تحریم ایران

chaleshtor
June 4th, 2013, 17:02
سلام
وقتی دیدم که امریکا خبری از رفع تحریم نرم افزاری ایران رو داده و اینکه یک فایل پی دی اف به صورت رسمی گذاشته شده به سراغ سی پنل رفتم و ازشون درباره رفع تحریم ایران پرسیدم که ابتدا گفتن باید تا دوشنبه صبر کنی که دوشنبه این پاسخ رو برای استفاده سی پنل بر روی سرور های ایران دادند

Thank you for your inquiry regarding cPanel and our licensing products.

U.S. export control regulations do forbid trade and impose economic sanctions and embargoes against certain targeted geographic regions, countries, and governments including: Iran, Burma (Myanmar), Cuba, Sudan and Syria. Even though the specific customer lives outside of Iran, the specific sanctions cover a broader scope including server violations (hostnames, server IPs) and domain violations (such as Iranian sites or users). Before purchasing a cPanel or Enkompass license, this should be considered to ensure compliance with these sanctions.

Additional information about U.S. export regulations may be found here:
Frequently Asked Questions and Answers (http://www.treasury.gov/resource-center/faqs/Sanctions/Pages/answer.aspx)

We are aware of a new OFAC press release involving internet communications and are currently reviewing this information internally, which may take our Legal Team up to 30 days for review.

At this time, I will go ahead and close out this request. Thank you for your cooperation

chaleshtor
June 4th, 2013, 19:03
اگه کسی نتونست ترجمه کنه بگه براش ترجمه شده شو بذارم

hassan5099
June 4th, 2013, 19:43
دارند بررسی می کنند و این بررسی حدود ۳۰ روز زمان می بره

besthosti.com
June 4th, 2013, 19:55
اون طور که نوشتند 30 روز طول میکشه
حالا 30 روز هم روی همه این سال ها !!!
ان شالله که بر میدارند .

sarinoo
June 4th, 2013, 20:11
به نظر من چیزی که آمریکایی ها دارند و ما نداریم گروه بودنه ، برنامه نویسهای ایرانی در دنیا رقیب ندارند.اما چرا ما باید التماس کنیم تا یه کنترل پنل رو داشته باشیم؟
چون ما تکی کار می کنیم و اصلا روحیه همکاری تیمی نداریم.اما آمریکاییها و انگلیسیها سریع تیم تشکیل می دهند و برنامه های اینچنین می نویسند و دنیا را قبضه می کنند.دوستان عزیز بیایید ما هم تیم شویم.من تصمیم دارم کار کنترل پنل قویتر از سی پنل رو شروع کنم.خودم برنامه نویسم و حرفهایی برای گفتن دارم.اما می دانید که به تنهایی این کار سالها طول می کشد.کسانی که می خواهند در تیم من باشند یا علی 09375443163 تماس بگیرند.تمام افراد برنامه نویس در این پروژه وقتی به سود برسه سهیم خواهند بود.از طرفی نیز بنده توان مالی لازم برای اجرای پروژه و تاسیس شرکت را دارم.منتظر دوستان باهوش خودم برای همکاری هستم.

besthosti.com
June 4th, 2013, 20:15
به نظر من چیزی که آمریکایی ها دارند و ما نداریم گروه بودنه ، برنامه نویسهای ایرانی در دنیا رقیب ندارند.اما چرا ما باید التماس کنیم تا یه کنترل پنل رو داشته باشیم؟
چون ما تکی کار می کنیم و اصلا روحیه همکاری تیمی نداریم.اما آمریکاییها و انگلیسیها سریع تیم تشکیل می دهند و برنامه های اینچنین می نویسند و دنیا را قبضه می کنند.دوستان عزیز بیایید ما هم تیم شویم.من تصمیم دارم کار کنترل پنل قویتر از سی پنل رو شروع کنم.خودم برنامه نویسم و حرفهایی برای گفتن دارم.اما می دانید که به تنهایی این کار سالها طول می کشد.کسانی که می خواهند در تیم من باشند یا علی 09375443163 تماس بگیرند.تمام افراد برنامه نویس در این پروژه وقتی به سود برسه سهیم خواهند بود.از طرفی نیز بنده توان مالی لازم برای اجرای پروژه و تاسیس شرکت را دارم.منتظر دوستان باهوش خودم برای همکاری هستم.
like
در کش.ر های خارجی برای پیشرفت و همچنین موفقیت بیشتر همه 2 کار را انجام میده ند
1- تیمی کار می کنند و سعی میکنند که بر اساس کار تیمی نتیجه بگیرند
2- از روی یک سایت در ایران اینقدر کپی می کنند تا از پشتش بزنه بیرون 8-|
حالا بشمارید ببینید چند تا سایت تبلیغات ,دانلود,وبلاگ دهی,شبکه اجتماعی داریم .در صورتی که در خارج کاملا بر عکس هست و همه سعی می کنند که بر روی یک سایت سرمایه گذاری کنند تا اون موفق بشه

chaleshtor
June 4th, 2013, 20:17
دوستان ربطی به موضوع نداره ولی اگه میشه آدرس سایت هایی که ایران رو تحریم کردند رو بذارید تا بررسی بشه و اطلاع داده بشه
به غیر از گوگل

chaleshtor
August 25th, 2013, 15:44
پس از گذشت نزدیک دوماه هنوز سی پنل پاسخ نداده و من در عرض همون سی روز دوباره پاسخ خواستم که گفتن هنوز خبری نیست برای همین تیکت رو موقتن میبندیم
ولی هنوز اتفاقی نیوفتاده
فعلا اپل که برداشته و اینطور که معلومه دنبال یک بازار رسمی در ایرانه

هرمیس هاست
August 25th, 2013, 15:46
Adobe نیز تحریم را برای آی پی ایران برداشته

chaleshtor
August 25th, 2013, 15:53
اینم متن پاسخ اونا
تصویر
15191

Hello,

Thank you for your response. Unfortunately we do not have any changes to report at this time.

This ticket will now be closed. If you have any questions or need further assistance, please let me know.

chaleshtor
August 25th, 2013, 16:28
اگه پاسخ جدیدی دادن حتما اطلاع میدم

machiavelli
May 13th, 2015, 18:23
دوستان من دارم هاست میخرم و زیاد با مدیریت سایت اشنا نیستم ولی گویا کنترل پنلش، سی پنل هست.
با این حرفها نگران شدم. آیا تحریم سی پنل برداشته شده ؟، اگر برداشته شده ممکنه باز تحریم بشیم ؟
تو گوگل گشتم پیدا نکردم
ممنون

H.G.N
May 13th, 2015, 18:46
سلام

دوست عزیز تاپیک خیلی قدیمی هست ، می تونستید سوالتون رو با ایجاد تاپیک جدید مطرح کنید.
با این حال اگر از فروشنده معتبر خریداری کنید خیر هیچ مشکلی نخواهید داشت.
در حال حاضر بهترین شرکت های میزبانی وب کشور عزیزمون از سی پنل استفاده می کنند.

موفق باشید

Edwin
May 13th, 2015, 19:09
دوستان من دارم هاست میخرم و زیاد با مدیریت سایت اشنا نیستم ولی گویا کنترل پنلش، سی پنل هست.
با این حرفها نگران شدم. آیا تحریم سی پنل برداشته شده ؟، اگر برداشته شده ممکنه باز تحریم بشیم ؟
تو گوگل گشتم پیدا نکردم
ممنون

در هر صورت ، مشکلی متوجه شما نخواهد بود.
نگران نباشید